CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

Of Doamne :!:
La ce va folosesc chestiile astea :?:
Gabi :? :!: Vladut :? :!:
Este oare acum momentul :?:
Ce n-ati inteles din "povestea cu fani" :?:
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

Unde ejti Razvaneeee?
Sa`i c-au loat-o ajtia iara rasna.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

Mai bine v-ati bate capul sa rezolvati problema lotului ca s-au semnalat niste vicii conceptuale acolo, decat sa vi-l bateti asupra la cum sa faceti ca sa deveniti dujmani de-abinelea.
Huoooo :)!
Urban culture.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Gabi Tomulescu »

miyagi tu ai dreptate frate, dar am fost jignit prea mult, si prea rau. iar pentru ca se continua in tonul asta nu am sa tac niciodata.
nu pot sa intorc si obrazul celalalt...chiar daca este un mare pacat.

Nu-ti poti da mana si sa pleci la drum cu ala care a vrut sa-ti bage cutitul in gat.
de oameni care gandesc ca tine imi pare rau pentru ca-si vor pierde interesul pentru fenomen...incet, incet.
dar eu am intrat in hora si joc...al dracu joc.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de barbumarius »

Daca etapa I nu se anula eu unul nu mai veneam la urmatoarele.
Se pare ca in cazul unei schimbari a deciziei de a anula prima etapa voi putea sa imi recuperez niste bani cheltuiti degeaba si cred ca nu sunt singurul.

ATENTIE- AGVPS -va paste un intreg sir de procese.

ATENTIE -fratii Rudeanu, prin ceea ce faceti va riscati viitorul in pescuitul din Romania si chiar afacerea din domeniu.

Avatar utilizator
Dragoi Adrian
Mesaje: 612
Membru din: Mie Noi 03, 2010 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Dragoi Adrian »

barbumarius scrie:Daca etapa I nu se anula eu unul nu mai veneam la urmatoarele.
Se pare ca in cazul unei schimbari a deciziei de a anula prima etapa voi putea sa imi recuperez niste bani cheltuiti degeaba si cred ca nu sunt singurul.

ATENTIE- AGVPS -va paste un intreg sir de procese.

ATENTIE -fratii Rudeanu, prin ceea ce faceti va riscati viitorul in pescuitul din Romania si chiar afacerea din domeniu.
cel mai bun raspuns de pana acum. Bv marius.
NU ESTI SINGUR.

Oricum pana la un raspuns oficial din partea agvps (nu doar o intelegere amicala si relatata "pe net") totul e in van. Am facut eforturi extreme pt a veni la toate cele 3 etape, si nu doar eu ci tot clubul, ne-am riscat joburile pt a face ceva sa ramanem in divizia A pentru ca eram constienti ca nu avem cum sa castigam. Va bateti joc de foarte multi tineri care au inceput acest sport si care au ajuns la acest CN, care promitea sa fie cel mai corect si cel mai bine organizat, care parea curat din afara dar e mai jegos ca fotbalul si politica din tara asta.
Nu m-am putut abtine sa nu zic ceva pentru ca nu mai eu stiu cate am patit din cauza participarii la acest CN si pe plan profesional-financiar si pe plan personal.
CARP MANIACS TEAM

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Marian Constantin »

Adrian iti garantez ca nu isi va mai bate nimeni joc de noi , am investit prea mult timp si bani in acest campionat ca sa lasam sa fim calcati in picioare de cei care nu stiu sa piarda si de cei care cred ca pot schimba procese verbale ( semnate de catre toate cluburile participante ) dupa cum bate vantul ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

gabi scrie:miyagi tu ai dreptate frate, dar am fost jignit prea mult, si prea rau. iar pentru ca se continua in tonul asta nu am sa tac niciodata.
nu pot sa intorc si obrazul celalalt...chiar daca este un mare pacat.

Nu-ti poti da mana si sa pleci la drum cu ala care a vrut sa-ti bage cutitul in gat.
de oameni care gandesc ca tine imi pare rau pentru ca-si vor pierde interesul pentru fenomen...incet, incet.
dar eu am intrat in hora si joc...al dracu joc.
Greu Gabita ca un tacanit ca mine sa-si piarda interesul acum ca de-abia mi-a captat atentia. Si inca nu intreaga. Eu unul, desi mai mult forumist am avut caracter si mi-am etalat de la bun inceput optiunile. E corect optiuni pentru ca erau mai multe. Eram fanul vostru, dar mergeam pe mana "ciortanarilor", dupa cum am mai spus fara a detalia exact despre cine e vorba. In acelasi timp, "ai mei ca brazii" se bateau tacuti pentru un loc onorabil in A. Mie unuia mi-au cam iesit pasentele. Voi ati fost in carti. Energy la fel. Pana si ai mei au terminat onorabil. Dar s-a intamplat precedentul. Eu unul iti dau dreptate totala, dar trebuie sa vedem cum argumenteaza material si opozitia ca nu se pot ignora astfel de acuze si "lovituri de stat" :roll: .
Tu acuma probabil te simti ca cel lovit peste obraz de nu vrei sa-l intorci si pe celalalt, dar eu te vad lovit peste ambii, ca nu-i prima data cand ti-o furi pe final. Anul trecut parca, s-a intamplat la fel, nu, cu foile de arbitraj?
Ideea e ca situatia se va finaliza. Mai devreme sau mai tarziu, nu mai conteaza. Bineinteles va conta rezultatul solutionarii.
Acum insa, vital este ca baietii de la Energy sa aiba liniste si suport pentru ca vrem cu totii sa aratam ca Romania a inventat roata in carpfishingul din Est.
Am fost seful lotului de Judo la un campionat national militar si am avut cele mai urate accidentari / categorii. Antebrate sarite din cot, clavicule facute terci s.a. Eram distrus. Ne calificasem in semifinale si nu mai aveam cu cine sa participam. Ne-a cuprins o tristete generala care a asternut linistea in lot. Acea liniste m-a facut sa iau o decizie sinucigasa, inspirata de unul dintre cei ce-mi scosese omul din categorie. Era multiplu campion national si viceeuropean la civili si n-am stiut de el.
Am intrat la bataie si eu la grea fentand cantarul si m-am batut cu o centura neagra, eu neavand niciuna ca facusem lupte greco si arte martiale, doar ca eram instructor. Era cu 40 de kile mai greu decat mine. Mergeau si acolo brailele astea. A fost simplu sa-l dovedesc.
Uite asa, prin linistea aia, am reusit sa ma intorc la unitate, cu cadre scoase din program, dar cu o cupa. Am putut sa stau in fata comandantului, la raport, cu capul sus.
Morala e ca nu e timpul sa te iei cu Vlad acum. Si nici cu nimeni altcineva. Ai mai lasat de la tine si vei lasa si asta pana dupa CM. Asa e intelept.
In momentul asta avem Energy care se bate la titlul de CM, baietii carora inca nu li s-a uscat tusul pe diplomele de la Bolsena, pe voi care ati confirmat mereu. Pe langa toate astea este Vlad care pare a fi cel mai bun promotor al momentului, bineinteles intr-o pozitie antagonica. A mai aparut un alt om de mare caracter. Dl.Carstocea. Va dati seama ca noi palavragii am trancanit pe forum ca a fost loc, dar uita-te cata lume tace acum? Efervescenta mare si totusi cei batrani se feresc sa spuna o vorba. De ce? Energy nu trebuie scoasa din dispozitiv daca ati acceptat sa mearga ei la CM.
Ca sa fiti lorzi pana la capat si stiu ca sunteti de obicei, puneti osul ca baietii sa aiba confortul maxim pentru pregatirea necesara unei participari mai mult decat modeste.
Personal vreau sa vad cum se demonteaza si acuzele asupra lui Cristi ca eu l-am cunoscut altcumva. A mai fost articolul ala semnat de Sorin. Si ala se poate "dilua".
RESTUUUL!!!!!!!!!!!!!!, E FOLCLOR CA ISTORIE N-ARE CUM :wink: . ( nu ca n-ar putea fi )
Urban culture.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de Genes Florin »

lasati mai flacai brasoveni linistiti si conectati la CM,
vinovati de ceea ce se intampla sunt comunisti de la agvps.
Brasovul merita sa participe la acest mondial.
hai flacaiii, hai Iancule jianule :wink: :lol:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
florinbrasov
Mesaje: 260
Membru din: Sâm Apr 21, 2012 9:22

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de florinbrasov »

eu am o intrebare: Energy Brasov ies campioni mondiali .ce rost mai are campionatul national de anul acesta .in afara faptului ca au avut drept de joc .ce mai conteaza cine e declarat campion national 2012 .daca sunt campioni mondiali Energy Brasov ?
nu e important cat prinzi ,important este sa respecti pescarul de langa tine.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”