CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de zfcristian »

florinbrasov scrie:eu am o intrebare: Energy Brasov ies campioni mondiali .ce rost mai are campionatul national de anul acesta .in afara faptului ca au avut drept de joc .ce mai conteaza cine e declarat campion national 2012 .daca sunt campioni mondiali Energy Brasov ?
Pai or sa zica cei de la Carping ca ei sunt de fapt Campioni mondiali, universali si intergalactici, o sa vina ei cu hotararea judecatoreasca :mrgreen:

andronic cristian
Mesaje: 154
Membru din: Lun Feb 08, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de andronic cristian »

Actualmente lotul Energy s-a transformat in Lotul National al Romaniei. De aceea se va vorbi despre performanta Romaniei la acest campionat si nu a lotului din care provin pescarii care il compun.
Campion National 2010
Vicecampion National 2013

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

andronic cristian scrie:Actualmente lotul Energy s-a transformat in Lotul National al Romaniei. De aceea se va vorbi despre performanta Romaniei la acest campionat si nu a lotului din care provin pescarii care il compun.
Si uite asa se dilueaza totul.
Hai Energy! Nu va lasati influentati de forumuri. Pestele e acoperit de apa nu de taste si nici Bentu, Orhei sau altcineva n-o sa-l puna pe saltea. Poate doar Domnul Carstocea sa aiba rasplata fata de sacrificiile facute, in plus.
Ideal ar fi fost sa se constitue un lot national din Energy si Carping. Toti pescari. Toti cu rezultate. Toti cu performante.
Daca nu se poate, doar Energy va avea de tras la galere si de cules laurii. Cu ce a ajutat sau va ajuta Romania ca entitate, performanta fiecaruia? Ca toti cei ce au adus fala in tara si si-au impartit-o cu ea vor s-o faca in continuare nu putem decat sa-i stimam, iar daca nu ii vom respecta ca pe cei mai buni dintre noi. Pana una, alta in compunerea tuturor rezultatelor s-au constituit eforturile individuale sau colective ale fiecaruia in parte.
Reparatia morala insa va trebui suportata de catre toti actorii. Avea dreptata Nae. Un meci intre cele doua cluburi si castigatorii sa fie premiati cu Cupa Oficiala a Romaniei pe 2012, macar.
Mai vedem.
Urban culture.

mo_claudiu
Mesaje: 14
Membru din: Vin Noi 19, 2010 7:29

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de mo_claudiu »

florinbrasov scrie:eu am o intrebare: Energy Brasov ies campioni mondiali .ce rost mai are campionatul national de anul acesta .in afara faptului ca au avut drept de joc .ce mai conteaza cine e declarat campion national 2012 .daca sunt campioni mondiali Energy Brasov ?
cei de la carping reprezentati de acest tomolescu considera ca ei sunt campioni nationali 2012 si ca brasovul a obtinut prin frauda titlul, nefiind de fapt campioni doar ca i-au lasat ei sa reprezinte tara la camp. mondial ! in ritmul asta daca energy brasov ies campioni mondiali probabil ca titlul si-l vor adjudeca tot carping pe motiv ca ei sunt adevaratii cn !te doare capul cand vezi ce fac fratii rudeanu pentru bani, ajpsul ca sa doarma linistiti si pescarii ca accepta sa fiecondusi de asemenea infractori :oops:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CLASAMENT CAMPIONATUL NATIONAL 2012

Mesaj de miyagi »

mo_claudiu scrie:
florinbrasov scrie:eu am o intrebare: Energy Brasov ies campioni mondiali .ce rost mai are campionatul national de anul acesta .in afara faptului ca au avut drept de joc .ce mai conteaza cine e declarat campion national 2012 .daca sunt campioni mondiali Energy Brasov ?
cei de la carping reprezentati de acest tomolescu considera ca ei sunt campioni nationali 2012 si ca brasovul a obtinut prin frauda titlul, nefiind de fapt campioni doar ca i-au lasat ei sa reprezinte tara la camp. mondial ! in ritmul asta daca energy brasov ies campioni mondiali probabil ca titlul si-l vor adjudeca tot carping pe motiv ca ei sunt adevaratii cn !te doare capul cand vezi ce fac fratii rudeanu pentru bani, ajpsul ca sa doarma linistiti si pescarii ca accepta sa fiecondusi de asemenea infractori :oops:
- Mai nenea! Cine-oi fi tu!!!!!! :|
Ce-ti place sa zgandari o situatie care cred ca nu te implica nicicatusi de putin? Faci niste remarci asa doar ca sa ai ce citi sau vreun interes obscur de agiti apele? Nu vezi ca s-a facut un compromis? Nu crezi ca de asta e nevoie acum pentru toata lumea?
Ia intreaba baietii de la Energy daca ei au nevoie de ceea ce incerci matale sa faci acum!!!!!!!!!!
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”