CM 2012: HAI ROMANIA!

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
vali003
Mesaje: 104
Membru din: Mie Iun 13, 2007 22:30
Puncte: 0
Localitate: Long Sault

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de vali003 »

Marian Constantin scrie:http://live.pv**.**/
Multumesc Marian . :D

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Lucian SV »

Hai băieți, floarea vieții! Brașovenii știu că sunt oameni care nu se joacă când e vorba de lucruri serioase.
Cam toată suflarea pescarilor din Ro vă țin pumnii!
Vorba unui moldovean: râul (lacul), ramul (stuful) e prieten numai vouă, iar la restul ...
Să plecați turbo și să să nu vă mai opriți. Doamne-ajută.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Gabi Tomulescu »

foarte frumos ...felicitari.
Hai Romania...hai Oana, ...
hai combinatorii...
politele au fost platite...ajutorul din mansa finala nu a fost in zadar...

ma uit la poze si imi bag p***a in ea de Romania...asa bataie de joc nu am vazut in viata mea.
auzi ma V. Oana in lotul national...pe ce criterii. mare manager...mare pescar.

AH... F UTUTI ROMANIA MATII DE CURVA ORDINARA...
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Lucian SV »

gabi scrie:foarte frumos ...felicitari.
Hai Romania...hai Oana, ...
hai combinatorii...
politele au fost platite...ajutorul din mansa finala nu a fost in zadar...

ma uit la poze si imi bag p***a in ea de Romania...asa bataie de joc nu am vazut in viata mea.
auzi ma V. Oana in lotul national...pe ce criterii. mare manager...mare pescar.

AH... F UTUTI ROMANIA MATII DE CURVA ORDINARA...
ești ....................................

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Gabi Tomulescu »

bai......................................
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

FloroiuCiprian
Mesaje: 352
Membru din: Lun Mai 26, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de FloroiuCiprian »

gabi scrie:foarte frumos ...felicitari.
Hai Romania...hai Oana, ...
hai combinatorii...
politele au fost platite...ajutorul din mansa finala nu a fost in zadar...

ma uit la poze si imi bag p***a in ea de Romania...asa bataie de joc nu am vazut in viata mea.
auzi ma V. Oana in lotul national...pe ce criterii. mare manager...mare pescar.

AH... F UTUTI ROMANIA MATII DE CURVA ORDINARA...
Salut Gabi,cuvintele de mai sus sunt convins ca nu-ti fac cinste si mai mult decat atat poti tu oare sa fi cel care da primul cu piatra,daca ma intelegi.... :wink:
Dovedeste tu ca esti un bun roman si un bun patriot,cum nu sunt altii,din ce zici tu mai sus si sustine echipa Campioana Nationala care te reprezinta,care ma reprezinta si care reprezinta Romania la C.M.,daca ma intelegi... :wink:

HAI ROMANIA.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Gabi Tomulescu »

in anumite situatii ...rare ce e drept...bunatatea sau respectul nu-si au rostul...sunt sensibil egale cu prostia
expresia cu piatra este din Biblie. nu-mi pot permite sa spun ca sunt fara de pacat. am pacatele mele...ca noi toti deatlfel, unii mai multe altii mai putine.
dar, o sa ma apuc de combinatii de acum incolo, macar daca sunt suspectat sa fie pe bune...nu?
nu ma simt reprezentat de aceasta delegatie...
sunt acolo oameni cu demnitate...dar unii dintre ei...sunt de cea mai joasa factura.
Aceasta Romanie, careia si eu i-am fost devotat mi-a tras la bot in repetate randuri.
nu mai suport...nu vreau sa spun lucruri pe care nu le simt...chiar cu riscul de a-mi atrage foarte multe antipatii.
vreau sa fie eu...vreau sa spun ce am de spus.
nu fur , nu dau in cap...da nici nu vreau sa fiu luat de prost.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Lucian SV »

gabi scrie:bai...............................
chiar crezi că nu te cunosc? tu nu mă cunoști pe mine! dar tu continuii să-ți dai în petec. ia un rachiu poate-ți trece depresia.
Hai ROMÂNIA!

FloroiuCiprian
Mesaje: 352
Membru din: Lun Mai 26, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de FloroiuCiprian »

gabi scrie:in anumite situatii ...rare ce e drept...bunatatea sau respectul nu-si au rostul...sunt sensibil egale cu prostia
expresia cu piatra este din Biblie. nu-mi pot permite sa spun ca sunt fara de pacat. am pacatele mele...ca noi toti deatlfel, unii mai multe altii mai putine.
dar, o sa ma apuc de combinatii de acum incolo, macar daca sunt suspectat sa fie pe bune...nu?
nu ma simt reprezentat de aceasta delegatie...
sunt acolo oameni cu demnitate...dar unii dintre ei...sunt de cea mai joasa factura.
Aceasta Romanie, careia si eu i-am fost devotat mi-a tras la bot in repetate randuri.
nu mai suport...nu vreau sa spun lucruri pe care nu le simt...chiar cu riscul de a-mi atrage foarte multe antipatii.
vreau sa fie eu...vreau sa spun ce am de spus.
nu fur , nu dau in cap...da nici nu vreau sa fiu luat de prost.

,,La bot" asa cum zici tu ne-am luat-o multi dintre noi,aduti aminte te rog acum cativa ani in urma cand din delegatia actuala,nu in aceasta formula in totalitate ci in cea din care facea parte si partenerul tau Ciprian Doichita si a carui membru eram si eu pe atunci ne-am luat-o la bot asa cum zici tu de la niste distinsi domni,adu-ti aminte anul urmator cand distinsul domn cu care eram parteneri de lot,domn care este imbracat in echipamentul unei tari vecine(si mai are pe deasupra ca ton de apel pe telefon si imnul Romaniei) a considerat ca este mai bine sa-si vanda partenerii pentru bani decat sa traga pentru calificare la C.M.,asa ca mai stim si noi dastea.Consider ca nu trebuie sa mai rascolim si mai mult mortii ingropati si mai de mult,nu?
Te asigur ca lupta s-a pierdut pe balta,chiar daca nu am fost acolo si nu prin manevre.Tentative de fraudari venite din alte parti altele decat cele sugerate de tine si nu venite din partea L.N. actual poate au fost si stii prea bine ce vreau sa spun.
Reprosuri pot fi multe dar cred ca mai bine le-am lasa deoparte acum,ca de,nimeni nu este perfect si cu riscu de a ma repeta,daca ma intelegi... :wink:
Parerea mea personala este ca tu esti si ai fost un om si un pescar corect,dar probabil era si este mai bine sa fie si sa fim cu totii asa,nu? :wink: Stii destul de bine discutile care au fost dupa prima etapa.
Lotul National va demonstra ca Romania nu putea fi reprezentata mai bine de nimeni anul acesta deoarece mai sus de locul 1 nu se poate.

alexdumi80
Mesaje: 129
Membru din: Vin Feb 24, 2012 18:35
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de alexdumi80 »

gabi scrie:foarte frumos ...felicitari.
Hai Romania...hai Oana, ...
hai combinatorii...
politele au fost platite...ajutorul din mansa finala nu a fost in zadar...

ma uit la poze si imi bag p***a in ea de Romania...asa bataie de joc nu am vazut in viata mea.
auzi ma V. Oana in lotul national...pe ce criterii. mare manager...mare pescar.

AH... F UTUTI ROMANIA MATII DE CURVA ORDINARA...

Din respect pentru titulatura pe care o ai in semnatura "Campion National " nu ar trebui sa injuri tara a carui campion esti .....

rafuielile cu diverse persoane si asociatii nu au legatura cu ROMANIA.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”