CM 2012: HAI ROMANIA!

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
iulian staicu
Mesaje: 186
Membru din: Lun Ian 10, 2005 15:20
Puncte: 0
Localitate: constanta

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de iulian staicu »

ccc corbu constanta

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de gor965 »

popescu59 scrie:Un clasament ceva ne da si noua cineva???
Se vede ca nu este echipa lui Mateianu la pupitru.
Se simte de la o posta lipsa lui George .
N-are nici o importanta cine e la pupitru...daca nu e net, nu ai cum sa transmiti rezultatele cataririlor de pe sectoare catre serverul ce proceseaza datele !
Din cate am eu impresia, sit-ul e asaltat de accesari si de aici vine problema !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Florin Pata »

[quote="gabicarp"]pai nu ai vazut ca acum cateva luni un mare ''patron'' a spus , ca pe acest forum nu au dreptul sa-si dea cu parerea decat pescarii de competitie ?




Solutia este foarte simpla !

Mergi la "Cupa Prietenilor!(sper ca este corect)" la Magura 9","Cupa Ciocarlia!",sau la "Cupa Balta Lazar!" si in acest fel ,cu investitii minime,devii pescar de competitie !(nu conteaza daca termini pe ultimul loc! :lol: )

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Asta seamana cu vechea problema a Romaniei, cand mereu iarna ii prinde nepregatiti pe edili.....

O sa postam si clasamentul in curand, pe surse proprii, oricum, E DE BINE ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Costel Jambu
Mesaje: 149
Membru din: Vin Ian 07, 2011 17:40
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de Costel Jambu »

HAI ROAMNIA !!!




Off topic(ca nu ma mai pot abtine):
Banii primeaza, asa-i? Pentru o buna parte din lumea crapista (aveam un prieten care vindea scule de pescuit scumpe, care mi-a spus ca le vinde celor care merg la pescuit la crap cu naveta de wiskey si cu argat(a se intelege omul care intinde si strange sculele) - definitia marilor pescari de competitie), interesul il reprezinta iesirea din anonimat cat si atragerea de noi foloase banesti.
Imi vine sa urlu cand vad cat de inculti sunt acesti, asa zisi, pescari, care nu stiu sa articuleze corect un substantiv, care nu stiu sa conjuge un verb si care, sincer cred ca, nu stiu nici sa vorbeasca corect. Dar ei sunt mari pescari, care cu ajutorul banilor au ajuns pescari de competitie. Cati dinte voi, "mari pescari de competitie", ati ajutat la formarea unor tineri pescari? Cati dintre voi ati incercat sa gasiti talentul in tineri? Cati dintre voi ati ajutat la popularea unor ape naturale(salbatice) sau macar v-ati implicat in vreun proiect de asa natura, ca tot va bateti cu pumnii in piept ca aveti relatii si bani?
Unii dintre voi sunteti acum ROMANI si strigati: "Hai Romania!". Cat castigati domnilor sa incurajati echipa nationala? Pentru ca sigur o faceti din interes. Sau poate sunteti mari patrioti...imi vine sa vomit. Daca in viata de zi cu zi mai gasesti si oameni cu suflet, in lumea voastra, crapista, sigur nu mai este loc de asa ceva.
Ex.:
V. Oana - mai ieri era un hot care fura de prin magazine, avand tricolorul in dreptul inimii; azi reprezinta iar Romania. JENANT, foarte jenant. (Nu mai spun de gustul de a-si alege incaltamintea pentru o asemenea gala, cea a campionatului mondial.De fapt el si iarna poarta slapi cu sosete,cred. Si eu care credeam ca "epitetul" de "taran", in "bucale", e cam interzis pentru locuitorii acestei localitati).
Rudeanu(fratii) - niste mizerabili. Ar regula-o si pe mama lor daca ar iesi bani.
Am dat cate un exemplu din fiecare tabara.
Este foarte adevarat ca si un membru al echipei nationale actuale a uitat ca are inima in stanga, dar asta se iarta din cauza emotiilor. Este un fapt minor.
Va certati pe "ciolan" si vreti sa faceti performanta. De ce sa "parjolesti ogoarele si sa otravesti fantanele", cand poti castiga corect? Nu v-a fost istoria, invatatura de minte? Se spune ca ,in general , orice sport se desfasoara sub semnul fair play-ului. De ce sa nu fim corecti? De ce sa castigam prin orice mijloace? Va dau eu raspunsul: pentru ca nu poti gasi caractere la unii ca voi.
Sincer, mi-e scarba de lumea voastra de doi lei.




On topic: HAI ROMANIA!!!
"A ajunge prea departe" e inceputul decaderii ...

George Andreescu
Mesaje: 111
Membru din: Joi Iun 24, 2010 1:30

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de George Andreescu »

@ Goool

Stimabile, esti patetic !
Cu asemenea ineptii, zau ca mai bine te abtineai :oops:

Avatar utilizator
al. trentea
Mesaje: 35
Membru din: Mie Mai 09, 2007 9:18

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de al. trentea »

Pescarii romani din Spania sunt alaturi de voi.

HAI ROMANIA!
Pescari 4Ever / "Fusion 4 Energy" - Fishing Club Barcelona

Avatar utilizator
brandon
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 25, 2012 16:42
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de brandon »

HAI ROMANIA !!!

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de cea mai buna »

George Andreescu scrie:@ Goool

Stimabile, esti patetic !
Cu asemenea ineptii, zau ca mai bine te abtineai :oops:
Patetic e mult spus, mai degraba un idealist pesimist. Inculti plini de bani si aroganti gasesti din belsug in toate domeniile, nu doar in pescuit...

@Goool
Big Like pt cunostintele tale de gramatica. :)
When nothing is sure, everything is possible.

iavindan
Mesaje: 50
Membru din: Vin Feb 11, 2011 23:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti, Sector 6

Re: CM 2012: HAI ROMANIA!

Mesaj de iavindan »

HAI ROMANIA !! HAI ROMANIA !! HAI ROMANIA !!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”