CN AGVPS 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Vali Vesa »

Stefan Popescu scrie: ...sunt niște cerșetori pe la uși străine...
Cersetori si glume triste sunt aia care fac sluj la usa ta, doar-doar o sa primeasca un os.

Ar trebui sa-ti ceri scuze pentru cuvintele de mai sus. :evil:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de florinw »

pgulici,tu cind ajungu unde tie locul? :roll:

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Vali Vesa scrie:
Stefan Popescu scrie: ...sunt niște cerșetori pe la uși străine...
Cersetori si glume triste sunt aia care fac sluj la usa ta, doar-doar o sa primeasca un os.

Ar trebui sa-ti ceri scuze pentru cuvintele de mai sus. :evil:
Poate explicați cum ați mers în Portugalia și pe unde a trebuit să vă umiliți pentru asta. Știu că adevărul deranjează, dar realitatea asta este. Și nu vreți să o recunoașteți. Pe undeva, vă meritați soarta.
Evident, vorbesc cu dl. Vesa. Dobitocilor care nu știu să se adreseze nu mă obosesc să le răspund. Odată și odată or să se plictisească și o să tacă singuri. Și așa nu se remarcă decât aici pe forum aruncând cu zoaie.

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Marian Constantin »

Popescu merge sa consulte o vrajitoare...

Vrajitoarea, foarte concentrata, inchide ochii si ii spune :
– Va vad trecand pe un bulevard foarte mare, intr-o masina decapotabila si mii de pescari strigand de bucurie. Popescu zambeste si o intreaba:
– Deci multimea de pescari este fericita ?
– Da, ca niciodata!
– Si oamenii alearga dupa masina decapotabila?
– Da, alearga in jurul masinii, ca nebunii. Pana si Politiei ii este foarte dificil sa faca loc masinii.
– Sunt si oameni care poarta drapele tricolore?
– Da, drapele si bannere cu cuvinte de speranta pentru un viitor mai bun al pescuitului sportiv, in stricta conformitate cu legea.
– Chiar asa ?
– Si oamenii striga, canta ?
– Da, oamenii striga fraze de speranta : Oh! De-acum incolo totul va fi mai bine !!! Poporul pescaresc este in sarbatoare.
– Si eu, eu, Popescu, cum reactionez la toate astea ?
– Nu pot sa vad !
– Nu ?
– De ce ?
– Cosciugul este inchis…
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Știu că adevărul deranjează, dar realitatea asta este.
auzi bai bulangiu batran si mincinos , incerci iara o laba de concurs de feeder la Lugoj pe mocaciune ca sa arunci cu praf in ochi celor care iti urmaresc activitatea competitionala

vezi ca vinerea viitoare ai in programul competitional prima etapa a CN de rapitori la Manjesti , sa te puna necuratu' sa nu-ti respecti programul ca ai belit compasul , trimit cate o petitie pe zi la MTS pana s-or satura aia mai tare decat de mirosul tau imputit de transpiratie cu care ai umplut birourile pe acolo :twisted: :twisted:

si peste o luna ai la Doripesco prima etapa din CN la crap iar tu stai ca un onanist cronic si te dai cu capul de tastatura

ti-au aparut cumva niste ulceratii mici la coltul gurii ???? sigur nu e de la supa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Vali Vesa »

Stefan Popescu scrie: Poate explicați cum ați mers în Portugalia și pe unde a trebuit să vă umiliți pentru asta...
In Portugalia am mers cu avionul. Iar de umilit nu m-am umilit pe nicaieri. Am obtinut sponsorizari de la niste OAMENI CU SUFLET MARE, carora le multumesc din nou.
Umilinta si rusine am simtit cand ne-am intors cu un rezultat mult prea slab pentru carp fishing-ul romanesc.

Stefan Popescu scrie:

...sunt niște cerșetori pe la uși străine...

Inca astept scuze
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Cristi Y »

Vali Vesa scrie:Umilinta si rusine am simtit cand ne-am intors cu un rezultat mult prea slab pentru carp fishing-ul romanesc.
Vali , nimeni nu cred ca a avut altceva decat laude pentru tine si echipa ta , care se stie prin cate greutati a trecut sa ajunga la acel campionat mondial , cat despre rezultate mai putin conteaza atata timp cat pista de concurs a lasat atat de mult loc hazardului pentru obtinerea lor , din partea mea inca o data RESPECT OVIDIUS si sunt convins ca sunt in asentimenul marii majorotati cand spun asta

cat despre popescu , nu-ti mai bate capul cu acest rebut al naturii
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de cornelserbu »

Vali Vesa scrie:Cersetori si glume triste sunt aia care fac sluj la usa ta, doar-doar o sa primeasca un os.
vali, atata timp cat n-are recunoasterea fips, nu le poate da nici macar o scarita de la ureche... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de miyagi »

Vali Vesa scrie:
Stefan Popescu scrie: Poate explicați cum ați mers în Portugalia și pe unde a trebuit să vă umiliți pentru asta...
In Portugalia am mers cu avionul. Iar de umilit nu m-am umilit pe nicaieri. Am obtinut sponsorizari de la niste OAMENI CU SUFLET MARE, carora le multumesc din nou.
Umilinta si rusine am simtit cand ne-am intors cu un rezultat mult prea slab pentru carp fishing-ul romanesc.

Stefan Popescu scrie:

...sunt niște cerșetori pe la uși străine...

Inca astept scuze
Nene atata timp cat lumea noastra ne apartine nu se poate vorbi de umilinta atata timp cat sponsorizarile au fost facute cu drag. As fi onorat sa reprezint demnitatea unor astfel de oameni care fac ce trebuie ca pescuitul competitional sa ramana "in echipa" si sa nu incapa pe mainile unor gunoaie. Sunt convins ca fara prezenta excrocului si a presiunilor lui nu erau probleme dpdv financiar. Din cauza lui si sponsorii sunt reticenti. Si nu numai.
Umilit e kkt-ul asta si intelegem toti romaneste ca sa stim ce inseamna termenul de umilinta.
Respect Vali Vesa, respect Clubul Ovidius!
Montargilul a fost o pata in carpfishingul mondial asa ca nu se pune in discutie mea culpa.
Urban culture.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Vali Vesa scrie:
Stefan Popescu scrie: Poate explicați cum ați mers în Portugalia și pe unde a trebuit să vă umiliți pentru asta...
In Portugalia am mers cu avionul. Iar de umilit nu m-am umilit pe nicaieri. Am obtinut sponsorizari de la niste OAMENI CU SUFLET MARE, carora le multumesc din nou.
Umilinta si rusine am simtit cand ne-am intors cu un rezultat mult prea slab pentru carp fishing-ul romanesc.

Stefan Popescu scrie:

...sunt niște cerșetori pe la uși străine...

Inca astept scuze
Nu meritați nici o scuză. Atâta timp cât vă împopoțonați că mergeți în numele României, ar trebui să știți că România sprijină echipele reprezentative care merg să o reprezinte la competițiile sportive internaționale, prin alocarea sumelor de bani necesare acestor participări. Dar faptul că ați ales să susțineți niște impostori, despre care toți spuneți că nu au ce căuta în pescuitul sportiv (mă refer la AGVPSR) și care sunt dovediți că folosesc banii obținuți din pescuitul sportiv în folos propriu, vă atrage o imensă responsabilitate pentru faptul că împiedicați prin gestul dumneavoastră pescuitul sportiv să meargă pe propriile picioare. Și, mai mult decât atât, rezultatele sportivilor români au ajuns să nu fie recunoscute în propria lor țară, atâta timp cât nu v-a autorizat participarea la aceste competiții. Sper ca această stare să se termine în scurt timp.
Aș avea mult respect față de dumneavoastră dacă, alături de alții, v-ați asuma această gravă eroare în care vă aflați, cu încălcarea voită a legii. Sunt convins că odată și odată veți recunoaște acest lucru.
Nu pot fi acuzat eu de impotența altora.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”