CN AGVPS 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:
Vali Vesa scrie:
Stefan Popescu scrie: Poate explicați cum ați mers în Portugalia și pe unde a trebuit să vă umiliți pentru asta...
In Portugalia am mers cu avionul. Iar de umilit nu m-am umilit pe nicaieri. Am obtinut sponsorizari de la niste OAMENI CU SUFLET MARE, carora le multumesc din nou.
Umilinta si rusine am simtit cand ne-am intors cu un rezultat mult prea slab pentru carp fishing-ul romanesc.

Stefan Popescu scrie:

...sunt niște cerșetori pe la uși străine...

Inca astept scuze
Nu meritați nici o scuză. Atâta timp cât vă împopoțonați că mergeți în numele României, ar trebui să știți că România sprijină echipele reprezentative care merg să o reprezinte la competițiile sportive internaționale, prin alocarea sumelor de bani necesare acestor participări. Dar faptul că ați ales să susțineți niște impostori, despre care toți spuneți că nu au ce căuta în pescuitul sportiv (mă refer la AGVPSR) și care sunt dovediți că folosesc banii obținuți din pescuitul sportiv în folos propriu, vă atrage o imensă responsabilitate pentru faptul că împiedicați prin gestul dumneavoastră pescuitul sportiv să meargă pe propriile picioare. Și, mai mult decât atât, rezultatele sportivilor români au ajuns să nu fie recunoscute în propria lor țară, atâta timp cât nu v-a autorizat participarea la aceste competiții. Sper ca această stare să se termine în scurt timp.
Aș avea mult respect față de dumneavoastră dacă, alături de alții, v-ați asuma această gravă eroare în care vă aflați, cu încălcarea voită a legii. Sunt convins că odată și odată veți recunoaște acest lucru.
Nu pot fi acuzat eu de impotența altora.
Tu esti acuzat de impotenta ta bah muje. Si ca reprezinti tu Romania. Ce n-ai inteles?! Ca nu poti fi "propriile picioare" ale carpfishingului romanesc?! Ca te folosesti de un viciu legislativ?! Cat crezi ca o sa-ti mai mearga jucaria? Chiar nu vezi ca se lucreaza si ca ti se inchid mai toate ambasadele?! E chestiune de timp pentru ca lucru bun la noua luni ;).
Ultima oară modificat Dum Apr 27, 2014 8:53 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de miyagi »

Chiar vrei sa ramai in istoria pescuitului de competitie drept o fosila mumificata in urina? Vezi ca urina e acida, chiar daca e sterila si nu mumifica.
Urban culture.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de ionut72 »

ar trebui să știți că România sprijină echipele reprezentative care merg să o reprezinte la competițiile sportive internaționale, prin alocarea sumelor de bani necesare acestor participări.
Bai, m..e trista, lasa vrajelile astea de combinator! Treaba asta nu se intampla (din lipsa de bani) nici la Federatii vechi si in sporturi cu traditie, daramite in srl-ul tau care n-a fost in stare sa organizeze nici macar o competitie mai de doamne-ajuta pana acu'. Te-a tot intrebat lumea: unde-s competitiile promise? Unde-s banii promisi pentru sustinerea loturilor? N-ai facut decat sa elucubrezi: ca de la buget, ca din taxele de pescuit, ca sponsori, ca dracu' sa te pieptene. O gramada de c...t! Asta esti si atata poti. Mars in saracia ta, ca nu de "recunoasterea" ta au nevoie pescarii romani! Astia au fost recunoscuti deja de FIPS-CIPS, au diplome si medalii si se p...a pe mustata ta. Insusi faptul ca, din pozitia de autoasumat presedinte al unei asa-zise federatii de pescuit, tu jubilezi la gandul ca CM-ul de pescuit nu se mai organizeaza in Romania, spune totul despre cat de jigodie esti si ce cacaracter ai.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Nu pot fi acuzat eu de impotența altora.
abia asteptam sa-ti vedem potenta incepand de peste 4 zile , respectiv din data de 2 mai cand ai prima etapa de campionat national la Manjesti ...sau se anunta canicula ????
aceeasi potenta urmeaza sa o dovedesti la campionatul national de crap , peste o luna , ai facut vizita medicala sportivilor participanti ?? ai taiat factura proforma pt inchirierea baltii Doripesco ??
daca ai uitat cum arata ia de vezi mai jos :
Fişiere ataşate
factura.JPG
factura.JPG (55.11 KiB) Vizualizat de 949 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Măi atoateștiutorule,
Păi de ce nu fac Campionatul Mondial în România dacă sunt recunoscuți de CIPS/FIPS? Spor la treabă! Federația a denunțat protocolul pentru că nu vrea să fie asociată la săvârșirea de infracțiuni. Ce este așa complicat?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Cristi Y »

toate aceste kkaturi ale tale , insotite de anunturile mincinoase facute anul trecut , in perioada cand nu erai autorizat , vor pleca catre petitii@mts.ro , insotite si de un referat asupra indeplinirii maretelor planuri ale federatiei :lol: :lol: :lol:

pentru toti cei interesati , orice comunicare pozitiva sau negativa referitoare la taraba lui popescu o trimiteti la petitii@mts.ro
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie:Măi atoateștiutorule,
Păi de ce nu fac Campionatul Mondial în România dacă sunt recunoscuți de CIPS/FIPS? Spor la treabă! Federația a denunțat protocolul pentru că nu vrea să fie asociată la săvârșirea de infracțiuni. Ce este așa complicat?
saracie, ai ramas singur masochistule... antrenorul federal socializeaza la braile sau este iscoada??. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Vali Vesa »

gabi1 scrie: ...saracie, ai ramas singur masochistule... antrenorul federal socializeaza la braile sau este iscoada??. :lol: :lol:
Ha, mor de ras. Cautand in topicurile vechi dupa un raspuns al meu, am dat si de cateva postari ale antrenorului AV.

andrei vladeanu scrie:
gsg scrie: Ghinionul dumneavoastra a fost ca proveneati din sistem, ca sa zic asa, si micile pasiuni au depasit importanta momentului. Pacat ca s-au ratat doi ani, esentiali pentru pescuitul sportiv. Acum nu este cazul.
.


toate federatiile s-au constituit din sistem, nea fane.
nimeni nu a avut norocul sa apara un cavaler in armura, genul d-tale, care sa nu aiba nicio legatura cu sportul respectiv dar care sa planga dupa anii pierduti.
esti penibil, zau asa.

mai pe romaneste, te doare-n caras pt d-ta de pescuitul sportiv. d-at ai un razboi cu agvps-ul. iar acum ataci pe frontul asta.
pastreaza vrajeala pt. altii.
te rog frumos.


Merita recitit topicul asta


http://www.crapmania.ro/forum/discutii- ... t7642.html
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Vali Vesa »

Stefan Popescu scrie: ...Aș avea mult respect față de dumneavoastră dacă, alături de alții, v-ați asuma această gravă eroare în care vă aflați...
Pozitia mea o cunoasteti din 2011 si o sa ma tin de cuvant.
Vali Vesa scrie:
gsg scrie: ...Nu stiu totusi de ce am o presimtire ca ne vom mai auzi. Dar atunci ne veti cauta voi pe noi, nu noi pe voi. :lol: :lol: :lol: :lol: Cu bine!
Pentru tipul asta de postari ti-am mai spus odata, daca voi fi OBLIGAT sa ma afiliez federatiei, mai bine imi agat lansetele in cui...
Succesuri !
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN AGVPS 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu mai bagati in seama acest cacat de om, cate jeturi indura sa devina cunoscut.... :evil:

Popete, cere-ti scuze imediat la pescarii pe care i-ai jignit ca iar zbori ....si nu mai intri cu toata atarnaraea ta si smerenia ! :twisted:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”