CN, CM...by ALL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de RSC »

andrei vladeanu scrie:...
Jucarea rolului de victimă ("sărmanul/a de mine"): Manipulatorul se portretizează ca fiind o victimă a circumstanțelor sau a comportamentului altcuiva pentru a provoca milă, simpatie sau compasiune.
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de gabi1 »

RSC scrie:
cornelserbu scrie: de cand i s-a luat "jucaria", andrei vladeanu a devenit un frustrat ca oricare altul, motiv pentru care a gasit unica modalitate de a mai taia si spanzura in voie...
...
pai sa-i dam jucaria pe care O MERITA
Ce va mai place anarhia....
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:...


daca tu chiar te vezi si te crezi a fi cel din citat ........cred ca ai o problema de ......personalitate iar locul tau e pe giurgiului acolo unde scrie spitalul 7 plus 2 ..............vezi ca acolo mai gasesti niste napoleoni .......hitleri .........balzaci ......popesti .....juliete parasite .......
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de RSC »

gabi1 scrie:
RSC scrie:
cornelserbu scrie: de cand i s-a luat "jucaria", andrei vladeanu a devenit un frustrat ca oricare altul, motiv pentru care a gasit unica modalitate de a mai taia si spanzura in voie...
...
pai sa-i dam jucaria pe care O MERITA
Ce va mai place anarhia....
Mey, vezi ca mi-a luat mama topic :D ... si acusi te transform in puncte-punctulete-...ca la " ... by AV" :)
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
gabrielcalin
Pescar de competitie
Mesaje: 350
Membru din: Mie Aug 29, 2012 10:29
Puncte: 0
Localitate: PLOIESTI

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de gabrielcalin »

Aroganta afisata, aerul de ,,net superior " duce la a fi tratat cu indiferenta si cu ,,maxima securitate" (precautie), faptul ca este perceputa ca invidie , devine o problema
Gabriel Calin Manolache Dobrinescu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cred ca ar trebui sa trimitem o scrisoare deschisa catre CIPS-FIPS, in care sa expunem exact situatia actuala din carpfishingul romanesc, sunt convins ca ei habar nu au.
Sa scriem cum a ajuns un impostor marunt "sef" la federatie, ce anume doreste el, precum si modul in care trateaza pescarii si presedintii de cluburi cu experienta !
Sa stie si oamenii de acolo ca federatia nu are sustinerea cluburilor cu vechime (multe dintre ele campione nationale in trecut), iar cluburile din federatie sunt mai mult fictive, fara legatura cu carpfishingul !
Cine se baga sa redacteze acest document in engleza ?
Apoi eu ma ocup de semnaturi si stampile de la cluburile cu traditie, cluburi care ar trebui sa aiba ultimul cuvant de spus !

Va garantez ca scrisoarea va ajunge pe biroul cui trebuie si va fi citata la sedinta din aprilie.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de cornelserbu »

Vladut Mateianu scrie:Cred ca ar trebui sa trimitem o scrisoare deschisa catre CIPS-FIPS, in care sa expunem exact situatia actuala din carpfishingul romanesc, sunt convins ca ei habar nu au.
Sa scriem cum a ajuns un impostor marunt "sef" la federatie, ce anume doreste el, precum si modul in care trateaza pescarii si presedintii de cluburi cu experienta !
Sa stie si oamenii de acolo ca federatia nu are sustinerea cluburilor cu vechime (multe dintre ele campione nationale in trecut), iar cluburile din federatie sunt mai mult fictive, fara legatura cu carpfishingul !
Cine se baga sa redacteze acest document in engleza ?
Apoi eu ma ocup de semnaturi si stampile de la cluburile cu traditie, cluburi care ar trebui sa aiba ultimul cuvant de spus !

Va garantez ca scrisoarea va ajunge pe biroul cui trebuie si va fi citata la sedinta din aprilie.... :wink:
imi pare rau, vladut, dar deja ai facut o gresala...chestia asta trebuia sa o faci in secret, vezi raspunsul lui andrei la decizia lui tataie de a trimite un memoriu lui matteoli :wink:
in cazul asta este gresit si sa crezi ca cei dela fips habar nu au de situatie...il vezi pe popescu sa stea cu mainile in san cand e vorba de paraciuni ?
eu sunt convins ca au un vraf de asemenea scrisori semnate de marele presedinte si pline de ineptii si de minciuni
pacat...dar vorba cuiva, Dumnezeu cu mila !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de RSC »

Vladute, Cornel are dreptate: ciocu mic :D
"Keep it simple!"

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de Stefan Popescu »

Ciocul chiar foarte mic. Nu ar strica să știți și răspunsul CIPS la solicitarea făcută de AGVPSR pentru a emite o poziție tranșantă cu privire la afilierea federației la CIPS. Mugurel Ionescu este persoana care vă poate satisface curiozitatea. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS Mai sunt 2 zile până la 1 Decembrie!

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CN, CM...by ALL

Mesaj de RazvanG »

Stefan Popescu scrie:Ciocul chiar foarte mic. Nu ar strica să știți și răspunsul CIPS la solicitarea făcută de AGVPSR pentru a emite o poziție tranșantă cu privire la afilierea federației la CIPS. Mugurel Ionescu este persoana care vă poate satisface curiozitatea. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS Mai sunt 2 zile până la 1 Decembrie!
De ziua lu tara mea,sa ma ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”