CN TINERET 2013

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CN TINERET 2013

Mesaj de gabi1 »

Vali Vesa scrie:Hai Viitorul... !! :lol:
E O-O la pauza... :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CN TINERET 2013

Mesaj de Vali Vesa »

...Tu cine esti ? Si ce doresti ? La cat de crud te vad tu nu poti sa silabisesti multe cuvinte .... dar esti foarte clar in opinii ...mai sterge-te la nas si dupa aia scrie ...ceva , vreodata ...

Eu chiar nu vroiam sa rad de... viitor. Uita ca i-au batut pe Dinamo (who the f**k is Dinamo), egal cu CFR...
Viitorul e ... viitorul :wink:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

iulixa
Mesaje: 253
Membru din: Mar Aug 27, 2013 11:01
Puncte: 0
Localitate: Constanta/Bucuresti

Re: CN TINERET 2013

Mesaj de iulixa »

Val scrie:@iulixa

??????????????????????? despre ce vorbim ?
Pentru ca sigur Andrei nu vrea sa raspunda ... zic eu ... si poate si chiar il rog si pe CPK sa zica , dar ce legatura are una cu alta ...adica daca nu ma facem sponsorizari in anul asta .... se vede influenta Federatiei ? Tu cine esti ? Si ce doresti ? La cat de crud te vad tu nu poti sa silabisesti multe cuvinte .... dar esti foarte clar in opinii ...mai sterge-te la nas si dupa aia scrie ...ceva , vreodata !
Nu stiu cine esti ... dar stai cuminte stimate pescar , ca astfel de manifestari se fac pe costuri multe si nu imi aduc aminte ca vreun pescar tinar de anul trecut sa fi platit ceva , vreodata , chiar si in afara concursului ...asa era si NORMAL si ASA A FOST PROIECTUL ! Si ne-am tinut de cuvint ....
Acum ce facem , ne injurati ca nu mai facem si anul asta ???????????????
Tu ce faci ...ataci Rusia , pe timp de iarna ?
Sa iti fie rusine ...si daca chiar esti tinar si doresti ceva .... contacteaza pe cineva ...ca slava Domnului ai atitea cai de contactare a cuiva care sti ca au ajutat pescarii tineri ..
Ceata lui Pitigoi, dai intr-unul tipa (ceilalti) doi...
Tovarase Val, s-au scumpit medicamentele? Te-am bagat eu in seama, cumva? Citeste mai bine ce am postat si dupa aia poti sa dai drumul la gura aia spurcata. AV a fost intrebat (in emisiune) daca se va organiza CN de tineret si a sarit peste intrebare, desi era obligatia sa sa raspunda in calitate de oficial al federatiei asociatiilor de locatari de la Alba Iulia, federatie care a promis ca va organiza si va face si va drege. Nu iti permit sa mi te adresezi in felul asta. Daca poti sa combati ideea e in regula, daca nu canta la alta masa.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”