competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Eu m-am retras din APS Alba din anul 2009.
ca o capușa , dupa ce sugi tot dispari in ceața , zici tu .." te retragi " ... :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu scrie: o sa ai de-a face cu mine.
sunt ingrozit !!!! simt ca ma doare mai tare-n p..a din cauza ta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Anti FRPS »

Escrocule , ai crezut ca poti insela lumea ca sa-ti umpli tu buzunarele de bani ?

http://www.gsp.ro/sporturi/altele/atent ... 09078.html

De aici se vede ca treaba ca "pescuitul sportiv" pe legea 69/2000 a cazut. iar tu esti un impotent care nu are treaba cu pescuitul sportiv .
N-ai facut decat sa promovezi non-valorile ,iar asta se vede dupa modul dezastros in care ai organizat asa zisele "campionatele nationale" de pescuit ,la feminin podiumul are trei locuri si pentru el a concurat doua "sportive" , iar tu ti-ai arogat meritele "deosebite" .
In fond, totul n-a fost decat o mascarada ordinara ,prin care mitomanul a incercat sa-si justifice existenta efemera in fata fraierilor care au pus botul la minciunile lui ordinare
Scopul escrocului era sa se capatuiasca din vanzarea permiselor de pescuit ,ca el oricum este paralel cu pescuitul sportiv in general

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Daca tot esti asa sigur ca am datorii neplatite, ia fa dovada cu ceva documente.
vagabondule țepar , am vorbit azi cu d-nul Taman de la Blandiana ( 0788 191 ..5 ) care ti-a dat pesti pentru populare , cat tupeu poti sa ai in tine bulangiule , mai vrei si dovezi dupa ce l-ai ars pe om cu 40 milioane
Stefan Popescu scrie:Daca nu faci dovada, o sa ai de-a face cu mine.
Astept!
ia fa-ți un pic de lucru cu mine bulangiule :D :D :D :D :D :D :D

te-aștept și eu :wink: :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Val »

@Popescu

da-o dracu de pomana federatia ta ..... cat mai poti sa suporti toata chestia asta , in conditiile in care este evident ca incerci sa calaresti un balaur si tu de fapt stai pe un catar de Medigidia ...?
Fara gluma , daca iti pasa de cineva vreodata , ramai cu ce ai facut si fa ce am facut si eu cu APCR-ul .... retrage-te si lasa pe altcineva ... Roaga-l pe Andrei ...poate reuseste sa scoata din mizeria asta , o institutie .... Mai ai variante .... Vesa ,Oana , Piticu ...cu certa experianta fata de d-ta !
Si nu ma lua cu statute si cu AG , ca la mine nu tine ... vorba asta ... stiu cum ai facut-o , stiu cum poti sa o dai mai departe ...
Ramai cu icoana membrului fondator si roaga-te si in culcare si in sculare , sa nu te prinda vreunul din astia de i-ai jignit mereu pe aici ...te asigur ca in 3 zile de Delta , cu Yamaha nu am avut nici o sansa sa nu te ia rau de tot ... oricind !
Fi tu apostolul Popescu , si poate numai asa lumea isi va aduce aminte de tine vreodata .

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

Imi pare rau Val, dar nu pot sa fac ce ai facut tu cu APCR. Din toata stradania ta, s-a ales praful. Tu nu esti atat de superficial pentru a nu intelege ca o asemenea lucrare nu poate intra pe mana oricui, mai ales ca cei nominalizati de tine au declinat aceasta calitate.
Sper ca numele Oana l-ai pronuntat ca o gluma. Competenta celor nominalizati de tine, a fost probata, dar nu au dat satisfactie decat ca sportivi, nu si ca manageri.
Si daca am construit aceasta federatie, asa cum numai eu stiu cum (nu am inteles aluziile tale), nu pot sa-mi bat joc de ea. Mai ales ca printre cei care s-au angajat alaturi de mine pentru realizarea acestui obiectiv, parerea fata de Bucuresti nu este una dintre cele mai favorabile. Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de doru_croc »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Mi-e mila de tine :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Pai atunci deschide bovina si o agentie de voiaj ca sa dea iama pescarii la Alba, un hotel cu carciuma, o croitorie pentru uniforme, ca scoala pentru instructori de "salt inainte - culcat" ti-ai facut deja. Ne aliniati pe toti ca suntem vai mama noastra si nu raspundem decat in fata conducatorului ( de turma ) mult iubit.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Faceti si voi in judet un ban cinstit si va dezvoltati economia.
p.s. merge bine vanzarea de rame?
Urban culture.

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Dan Serban »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Cărțile le faci la Bălăceanca, ca brăila ti-ai luat-o de mult. :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca
aici ai dreptate , minciunile , escrocheriile , falsurile , nu se incadreaza la caterinca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”