competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de doru_croc »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Mi-e mila de tine :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Pai atunci deschide bovina si o agentie de voiaj ca sa dea iama pescarii la Alba, un hotel cu carciuma, o croitorie pentru uniforme, ca scoala pentru instructori de "salt inainte - culcat" ti-ai facut deja. Ne aliniati pe toti ca suntem vai mama noastra si nu raspundem decat in fata conducatorului ( de turma ) mult iubit.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de miyagi »

Faceti si voi in judet un ban cinstit si va dezvoltati economia.
p.s. merge bine vanzarea de rame?
Urban culture.

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Dan Serban »

Stefan Popescu scrie:Deocamdata, cartile se fac la Alba Iulia, iar cei care vor sa se alature acestui obiectiv o pot face. Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca! Si, cel putin cat voi fi in aceasta functie, nu se va misca in front.
Cărțile le faci la Bălăceanca, ca brăila ti-ai luat-o de mult. :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca
aici ai dreptate , minciunile , escrocheriile , falsurile , nu se incadreaza la caterinca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de doru_croc »

Cristi Y scrie: aici ai dreptate , minciunile , escrocheriile , falsurile , nu se incadreaza la caterinca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:
Stefan Popescu scrie:Dar iti garantez ca aici se va face treaba, nu caterinca
aici ai dreptate , minciunile , escrocheriile , falsurile , nu se incadreaza la caterinca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
D-le Popescu nu prea te inteleg . Eu caterinca nu am facut niciodata , decit intr-un grup foarte restrins ! Nu sunt genul caterinca , sunt genul informat si aspru , dedicat rezultatelor . Iti mai recomand odata , pentru ca nu stiu daca ai facut vreo balanta justa si reala a activitatii d-tale de pina acum ! , inca mai poti ramine in istorie !
In scurta vreme ... vei reusi imposibilul , ceea ce nu a facut nimeni - sa ai un imperiu viabil , functionabil si legal si sa il duci p..i de suflet , pentru ca ai gura mare si munca multa la acest deziderat te-a pus pe Xanax . Scrie mai rar si mai coerent , mai baga in seama si alti oameni , ca Isus a fost unul singur .... si in afara de sexul masculin nu ai ai nici o asemanare cu El .
Eu nu glumesc si nu imi bat joc ... crede-ma ce iti scriu este sincer .

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

Pai aici este problema. Eu cred ca v-ati retras retras prea devreme din APCR. Nu ati dus la bun sfarsit un proiect sportiv. Parerea mea este ca era un paliativ si nu putea rezista decat pana la aparitia federatiei.

PS Indiferent de ce va urma, eu tot am sa raman in istoria pescuitului sportiv din Romania. Dar cred ca nu mi-am spus ultimul cuvant. Mai am inca multe de facut. Cel mai important lucru pe care cred ca l-am demonstrat cu prisosinta este ca o federatie sportiva nu poate fi condusa la fara frecventa. Va garantez ca sunt mai sanatos ca oricand si nu iau medicamente decat atunci cand sunt racit!
:D

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Va garantez ca sunt mai sanatos ca oricand si nu iau medicamente decat atunci cand sunt racit!

si daca esti cuminte iti pune si apa in piscina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de iohann »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”