Organizator : APCR
Locatia: Lac Sarulesti
Perioada: 26-29 iulie 2012 (joi – duminica)
Taxa: 1000 lei/ echipa 2 pescari + rezerva (se poate plati pana cu 7 zile inainte de inceperea concursului)
date plata:
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA
CIF: 16284499
CONT: RO06BUCU1721210411070RON
ALPHA BANK – suc. D-NA GHICA
Regulament : CIPS-FIPS adaptat (cu directii de pescuit generoase)
Premii (se acorda pe data de 29 iulie la festivitatea de premiere):
Locul I – 2500 lei +cupe+diplome
Locul II – 2000 lei + cupe + diplome
Locul III – 1500 lei + cupe+diplome
Locul IV – 1000 lei +cupe+diplome
Locul V – 500 lei +cupe+diplome
*premii valabile in cazul participarii a 50 echipe
Captura concursului - voucher de nada in valoare de 1000 lei de la Carping Club + cupe + diplome
Pentru orice detalii tel. 0722-245048 – Costel Stanila
Lista inscrisi:
1. Ion Pascu, Nicu Dudas
2. Radu Ster, Gheorghe Cozma
3. Nicolae Georgescu , Marian Ionescu
4. Nicolae Birau , Imre Szabo
5. Dan Biga , Razvan Capanu
6. Andrei Oprescu , Vali Voicu
7. Marian Vrancianu , Marian Moldovan
8. George Bordianu , Alexandru Lulea
9. Petru Bunea , Ciprian Anton
10. Istvan Szeghedi , Daniel Rusu
11. Mircea Gheran , Didi Ionita
12. Cristi Vaileanu , Sorin Ionescu
13. Ciprian Domnica , Mircea Neacsu
14. Marius Matei , Dan Serban
15. Adrian Musaro , Iustinian Bobea
16. Constantin Beceru , Cristian Dumitru
17. Dan Stoica , Alexandru Dumitroiu
18. Andrei Popescu , Ionut Voicu
19. Andrei Dan , Carp C-tin
20. Claudiu Cozma , Cristea Cristian
21. Vali Bosman , Alin Jantea
22. Daniel Sinca , Cornel Pentilescu
23. Dorin Badulescu , Eduard Popescu
24. Liviu Campureanu , Bogdan Alexandru
25. Tibi Manascu , Razvan Romascanu
26. Mihai Nederi , Aurelian Zlati
27. Nistor Marius , Serban Florin
28. Cristian Moisi , Vlad Chivari
29. Lazlo Arany , Imre Fodre
30. Alex Lazar , Dorel Popescu
31. Ovidiu Suteu , Stefan Giurca
32. Stanciu Bogdan , Sorin Zoe
33. Petrica Butu , Cristi Sandu
34. Cristian Avram , Dan Copros
35. Vali Sburlan , Cristian Ichim
36. Mircea Fatulescu , Stelu Tigara
37. Adrian Ghita, Bogdan Cazacu
38. Brebu Cristian, Petroaica Adrian
39. Ghita Sas, Chis Imbre
40. PLANET CARP