Crapmania.ro • Vezi subiect - Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro Abbara - import si distributie legume si fructe

Acum este Lun Iul 23, 2018 6:46 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]

King Fish Dan Mitranescu

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 63 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Joi Mar 15, 2018 10:14 pm 
Neconectat
Moderator

surgeon scrie:
Pai... Cine trebuia sa facă asta, dacă nu partenerul media... Crapmania???

Deci Crapmania trebuia sa gaseasca sponsori, sa faca fotografii, sa faca emisiuni video, sa prezinte magazine, sa prezinte producatori de nada, sa faca reclame, spoturi, bannere, etc. , sa dea si niste bani la premii ... toate bune si frumoase, dar daca nu gaseste sponsori, cum si ptr. ce sa faca toate astea ? E clar ca daca nu ai un fond pe baza sponsorizarilor, n-ai cum sa sustii toate astea, cat ar fi sit-ul de mare. Nema trafic, nema reclama, nema sponsori... :D

Sus

MesajScris: Joi Mar 15, 2018 11:18 pm 
Neconectat

Vladut,
O simpla intrebare te rog: sponsorizarea Crapmania are vreo legatura cu compania Shimano?

Sus

MesajScris: Joi Mar 15, 2018 11:39 pm 
Neconectat

Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!

Fişiere ataşate:
pag 2.JPG
pag 2.JPG [ 303.69 KiB | Vizualizat de 632 ori ]
pag1.JPG
pag1.JPG [ 276.09 KiB | Vizualizat de 632 ori ]
Sus

MesajScris: Joi Mar 15, 2018 11:58 pm 
Neconectat
CS SENZOR

razvan u. scrie:
Vladut,
O simpla intrebare te rog: sponsorizarea Crapmania are vreo legatura cu compania Shimano?

Absolut deloc.

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 12:03 am 
Neconectat
CS SENZOR

Lucian SV scrie:
Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!

Cum iti mai dai tu cu parerea pe banii altora... :oops: Esti cumva organizatorul acestui eveniment de postezi tu ceva care pana acum circul pe mesaje private si pe grupuri pe fb ? E normal ? De ce nu bagi tu mana in buzunar si bagi 6000 euro, ca apoi sa-mi dau si eu cu parerea despre ce ar trebui sa faci ca sponsor ?

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 12:17 am 
Neconectat

Adică ce vrei să spui? Am greșit că am pus pv-ul, sau ai scăpat tu vreo 6000 de coco pe jos și i-a găsit (decât) nimeni?

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 8:05 am 
Neconectat

E trist cu si cat inteleg unii despre ce inseamna sponsori si sponsorizare.
Vladut, dupa prima sedinta Orhei a spus ca nu posteaza aici procesul verbal si ca sponsorul crapmania.ro intelege si accepta acest lucru. Acum vii tu si spui ca-i naspa ca aici nu se comunica nimic.

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 9:36 am 
Neconectat

Vladut Mateianu scrie:
Lucian SV scrie:

Cum iti mai dai tu cu parerea pe banii altora... :oops: Esti cumva organizatorul acestui eveniment de postezi tu ceva care pana acum circul pe mesaje private si pe grupuri pe fb ? E normal ? De ce nu bagi tu mana in buzunar si bagi 6000 euro, ca apoi sa-mi dau si eu cu parerea despre ce ar trebui sa faci ca sponsor ?

Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se plateste catre: Asociatia Pescarilor de Rapitori RO88BTRL04401205C42787xx
Banca Transilvania
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se face până pe data de 20.03.2018
Avansul se transferă de către CC Corbu6
Presedintele subcomisiei de pescuit sportiv la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orhei 6

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 12:09 am 
Neconectat
Veteran

Puncte: 0
Lucian SV scrie:
Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele

frate, las-o mai moale cu istoria ca esti brudiu rau in domeniu !!!

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 2:11 am 
Neconectat

cornelserbu scrie:
Lucian SV scrie:
Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele

frate, las-o mai moale cu istoria ca esti brudiu rau in domeniu !!!

Dnu Șerbu oi fi eu brudiu, dar mai am șanse să-mi revin. Era mai nasol dacă eram aproape de termenul de expirare și nu se mai putea face nimic! :wink:

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:13 am 
Neconectat
CS SENZOR

oliviu orhei scrie:
Vladut Mateianu scrie:
Lucian SV scrie:

Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se plateste catre: Asociatia Pescarilor de Rapitori RO88BTRL04401205C42787xx
Banca Transilvania
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se face până pe data de 20.03.2018
Avansul se transferă de către CC Corbu6
Presedintele subcomisiei de pescuit sportiv la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orhei 6

Astept pe mail factura din partea organizatorului ca sa fac plata. Si sa stiu si de unde imi voi recupera banii investiti in caz ca nu se va mai tine, sau in cazul in care castigatoarea turneului nu va fi inscrisa de catre agvps la CM.

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:50 am 
Neconectat

Pentru a putea primi o factură trebuie să fie făcută o plată.
Poate vrei sa ceri o factura proforma. Pentru a fi emisă o factura proforma e nevoie de datele de identificare ale Asociației.

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:39 pm 
Neconectat
Veteran

Puncte: 0
Lucian SV scrie:
Dnu Șerbu oi fi eu brudiu, dar mai am șanse să-mi revin. Era mai nasol dacă eram aproape de termenul de expirare și nu se mai putea face nimic! :wink:

perfect...atunci, nu-ti ramane decat sa te documentezi un pic inainte de a tasta
uite, de exemplu in rechizitoriu pe care i l-ai facut lui popescu pe undeva pe aici, reiesea ca cea mai odioasa lucrare a viermelui impotriva pescarilor ar fi faptul ca a facut niste plangeri "penale" reprezentantilor nostri la cn...inseamna ca ori ai uitat, ori nu stiai ca individul a impiedicat cu mana si cu capul lui gol desfasurarea campionatului mondial 2014 la corbu

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 10:19 pm 
Neconectat
Pescar de competitie

cornelserbu scrie:
uite, de exemplu in rechizitoriu pe care i l-ai facut lui popescu pe undeva pe aici, reiesea ca cea mai odioasa lucrare a viermelui impotriva pescarilor ar fi faptul ca a facut niste plangeri "penale" reprezentantilor nostri la cn...inseamna ca ori ai uitat, ori nu stiai ca individul a impiedicat cu mana si cu capul lui gol desfasurarea campionatului mondial 2014 la corbu

A fost banat 2 ani si lumea a uitat sau nu a stiut deloc. Am impresia ca si sobolanul a uitat, ca iar se prezinta p-aici ca salvatorul pescuitului sportiv

Sus

MesajScris: Dum Mar 18, 2018 12:45 am 
Neconectat
CS SENZOR

oliviu orhei scrie:
Pentru a putea primi o factură trebuie să fie făcută o plată.
Poate vrei sa ceri o factura proforma. Pentru a fi emisă o factura proforma e nevoie de datele de identificare ale Asociației.

Ma iei la misto ? Datle mele sunt PUBLICE , am facut dovada cu plata avansului ! Sau nu se mai pune ? :)

Ps. Orhei, nu te juca cu cuvintele.... pe banii mei, ca platitor a concursul tau, eu hotaresc ce si cum ! Clar? :oops:

Sus

WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 63 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]