Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26.02.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Lucian SV »

Adică ce vrei să spui? Am greșit că am pus pv-ul, sau ai scăpat tu vreo 6000 de coco pe jos și i-a găsit (decât) nimeni?

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Albert »

E trist cu si cat inteleg unii despre ce inseamna sponsori si sponsorizare.
Vladut, dupa prima sedinta Orhei a spus ca nu posteaza aici procesul verbal si ca sponsorul crapmania.ro intelege si accepta acest lucru. Acum vii tu si spui ca-i naspa ca aici nu se comunica nimic.

oliviu orhei
Mesaje: 587
Membru din: Joi Aug 20, 2009 9:08

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de oliviu orhei »

Vladut Mateianu scrie:
Lucian SV scrie:Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!
Cum iti mai dai tu cu parerea pe banii altora... :oops: Esti cumva organizatorul acestui eveniment de postezi tu ceva care pana acum circul pe mesaje private si pe grupuri pe fb ? E normal ? De ce nu bagi tu mana in buzunar si bagi 6000 euro, ca apoi sa-mi dau si eu cu parerea despre ce ar trebui sa faci ca sponsor ?
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se plateste catre: Asociatia Pescarilor de Rapitori RO88BTRL04401205C42787xx
Banca Transilvania
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se face până pe data de 20.03.2018
Avansul se transferă de către CC Corbu6
Presedintele subcomisiei de pescuit sportiv la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orhei 6

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de cornelserbu »

Lucian SV scrie:Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele
frate, las-o mai moale cu istoria ca esti brudiu rau in domeniu !!!
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Lucian SV »

cornelserbu scrie:
Lucian SV scrie:Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele
frate, las-o mai moale cu istoria ca esti brudiu rau in domeniu !!!
Dnu Șerbu oi fi eu brudiu, dar mai am șanse să-mi revin. Era mai nasol dacă eram aproape de termenul de expirare și nu se mai putea face nimic! :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Vladut Mateianu »

oliviu orhei scrie:
Vladut Mateianu scrie:
Lucian SV scrie:Vlăduț, n-o mai da de copac că doar tu ai inventat brăilele. Practic promovarea ar trebui să înceapă după tragerea la sorți de F&H. „Cadou” pv-ul unde tot noi suntem cu cash-ul ca de fiecare dată!
Cum iti mai dai tu cu parerea pe banii altora... :oops: Esti cumva organizatorul acestui eveniment de postezi tu ceva care pana acum circul pe mesaje private si pe grupuri pe fb ? E normal ? De ce nu bagi tu mana in buzunar si bagi 6000 euro, ca apoi sa-mi dau si eu cu parerea despre ce ar trebui sa faci ca sponsor ?
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se plateste catre: Asociatia Pescarilor de Rapitori RO88BTRL04401205C42787xx
Banca Transilvania
Contribuția de participare la Campionatul AGVPS se face până pe data de 20.03.2018
Avansul se transferă de către CC Corbu6
Presedintele subcomisiei de pescuit sportiv la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orhei 6
Astept pe mail factura din partea organizatorului ca sa fac plata. Si sa stiu si de unde imi voi recupera banii investiti in caz ca nu se va mai tine, sau in cazul in care castigatoarea turneului nu va fi inscrisa de catre agvps la CM.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oliviu orhei
Mesaje: 587
Membru din: Joi Aug 20, 2009 9:08

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de oliviu orhei »

Pentru a putea primi o factură trebuie să fie făcută o plată.
Poate vrei sa ceri o factura proforma. Pentru a fi emisă o factura proforma e nevoie de datele de identificare ale Asociației.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de cornelserbu »

Lucian SV scrie:Dnu Șerbu oi fi eu brudiu, dar mai am șanse să-mi revin. Era mai nasol dacă eram aproape de termenul de expirare și nu se mai putea face nimic! :wink:
perfect...atunci, nu-ti ramane decat sa te documentezi un pic inainte de a tasta
uite, de exemplu in rechizitoriu pe care i l-ai facut lui popescu pe undeva pe aici, reiesea ca cea mai odioasa lucrare a viermelui impotriva pescarilor ar fi faptul ca a facut niste plangeri "penale" reprezentantilor nostri la cn...inseamna ca ori ai uitat, ori nu stiai ca individul a impiedicat cu mana si cu capul lui gol desfasurarea campionatului mondial 2014 la corbu
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de DumiD »

cornelserbu scrie: uite, de exemplu in rechizitoriu pe care i l-ai facut lui popescu pe undeva pe aici, reiesea ca cea mai odioasa lucrare a viermelui impotriva pescarilor ar fi faptul ca a facut niste plangeri "penale" reprezentantilor nostri la cn...inseamna ca ori ai uitat, ori nu stiai ca individul a impiedicat cu mana si cu capul lui gol desfasurarea campionatului mondial 2014 la corbu
A fost banat 2 ani si lumea a uitat sau nu a stiut deloc. Am impresia ca si sobolanul a uitat, ca iar se prezinta p-aici ca salvatorul pescuitului sportiv

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Convocarea Comisiei de pescuit la crap pentru data de 26

Mesaj de Vladut Mateianu »

oliviu orhei scrie:Pentru a putea primi o factură trebuie să fie făcută o plată.
Poate vrei sa ceri o factura proforma. Pentru a fi emisă o factura proforma e nevoie de datele de identificare ale Asociației.
Ma iei la misto ? Datle mele sunt PUBLICE , am facut dovada cu plata avansului ! Sau nu se mai pune ? :)


Ps. Orhei, nu te juca cu cuvintele.... pe banii mei, ca platitor a concursul tau, eu hotaresc ce si cum ! Clar? :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”