CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14.oo

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Daniel Ene
pescar de competitie
Mesaje: 1151
Membru din: Joi Noi 18, 2010 9:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Daniel Ene »

Deci anul acesta s-a dorit participarea unui numar mare de cluburi si la anul se doreste sa nu mai existe CN?
Normal ca cele 6 cluburi prezente la finala vor fi de acord cu aceasta propunere. Vor exista inca 6 reprezentanti ai altor cluburi care sa se opuna?
http://www.naviscarpo.ro
NAVIS CARPO - bait boats

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Albert »

...iar vreti sa schimbati regulile in timpul jocului....democratia agevepesiana strikes again :))
Amuzant e si motivul: sa se gasesa sponsori. Pai organizatorul, acelasi an de an, nu reuseste sa gaseasca de cand organizeaza niciun sponsor serios pentru CN, de ce vorbeste despre asta?!?

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Lucian SV »

Daniel Ene scrie:Deci anul acesta s-a dorit participarea unui numar mare de cluburi si la anul se doreste sa nu mai existe CN?
Cam da. Cred că dl. Orhei pe lângă faptul că ne crede săraci mai are şi o altă părere greşită despre noi.

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Alexandru Popescu »

Si cum doriti domnilor sa ajungem odata la un numitor comun? Sa zicem de la anu? Si sunt sigur ca in 2018 se mai gaseste un "destept" sa fie gigi conta. Normal ca nu ne convine situatia, dar daca nu lasam de la noi, cand o sa facem modificari ? Vrem sa fie tot roz , dar fara sacrificii, din punctul meu de vedere este exclus sa se intample asa.
...

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de george tomescu »

Alexandru Popescu scrie: dar fara sacrificii
... despre ce sacrificii vorbesti? Ale tale?
Trebuia sa deschida subiectul inainte de etapa 1 de calificari, nu acum.
CS APS

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de florian »

sunt curios daca nu se califica Clubul Sportiv Champions Carp in finala , se mai facea acesta propunere

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Lucian SV »

Alexandru Popescu scrie:Si cum doriti domnilor sa ajungem odata la un numitor comun? Sa zicem de la anu? Si sunt sigur ca in 2018 se mai gaseste un "destept" sa fie gigi conta. Normal ca nu ne convine situatia, dar daca nu lasam de la noi, cand o sa facem modificari ? Vrem sa fie tot roz , dar fara sacrificii, din punctul meu de vedere este exclus sa se intample asa.
Campionatul în fiecare an se ţine pe baltă! Cum adică, dacă câştigi anul ăsta eşti campion 2017 nu 2018. În 2018 te înscrii pe regulile din 2018 şamd. Ai vrea să se dea titlul cui are mai mare scrisoarea bancară sau dovada unui cont cu o anumită sumă? Aia se cheamă licitaţie nu campionat de pescuit la crap.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de oanavictor »

sa mai incercat varianta propusa acum si nu a reusit .......sper sa nu reuseasca nici acum !!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de surgeon »

Nu este normal sa se schimbe regulile în timpul jocului...

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk
Sa va dea Dzeu sanatate!

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14

Mesaj de Alexandru Popescu »

am si specificat, nu este normal, dar nici voi, domnilor, nu gasiti o solutie de mijloc. din ce am vazut numai opinii, orgolii, si nimic constructiv. am stat la sedintele de la mansa 2 si am analizat ce se intampla, la ce razboi de neuroni este acolo, NICIODATA, nu o sa reusim sa facem ceva frumos. chiar daca, spre ex: eu vin cu o idee foarte buna si un alt manager din alt club nu ma "place" sau are ceva personal cu mine, el o sa voteze impotriva mea. cam asa stau lucrurile acolo. este ceea ce am simtit si nu vreau sa se simta nimeni atacat de parerea mea.
...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”