Crapmania.ro • Vezi subiect - CONVOCAREA SUBCOMISIEI DE PESCUIT- DATA DE 21.06 ora 14.oo

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro MIM TEAM S.R.L. - DoarPescuit - Importator și Distribuitor articole de pescuit

Acum este Joi Noi 15, 2018 12:31 am

Ora este UTC + 2

King Fish Dan Mitranescu

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Mie Iun 21, 2017 11:53 am 
Neconectat

Puncte: 0
Deci anul acesta s-a dorit participarea unui numar mare de cluburi si la anul se doreste sa nu mai existe CN?
Normal ca cele 6 cluburi prezente la finala vor fi de acord cu aceasta propunere. Vor exista inca 6 reprezentanti ai altor cluburi care sa se opuna?

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 12:41 pm 
Neconectat

...iar vreti sa schimbati regulile in timpul jocului....democratia agevepesiana strikes again :))
Amuzant e si motivul: sa se gasesa sponsori. Pai organizatorul, acelasi an de an, nu reuseste sa gaseasca de cand organizeaza niciun sponsor serios pentru CN, de ce vorbeste despre asta?!?

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 12:44 pm 
Neconectat

Daniel Ene scrie:
Deci anul acesta s-a dorit participarea unui numar mare de cluburi si la anul se doreste sa nu mai existe CN?

Cam da. Cred că dl. Orhei pe lângă faptul că ne crede săraci mai are şi o altă părere greşită despre noi.

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 12:56 pm 
Neconectat

Si cum doriti domnilor sa ajungem odata la un numitor comun? Sa zicem de la anu? Si sunt sigur ca in 2018 se mai gaseste un "destept" sa fie gigi conta. Normal ca nu ne convine situatia, dar daca nu lasam de la noi, cand o sa facem modificari ? Vrem sa fie tot roz , dar fara sacrificii, din punctul meu de vedere este exclus sa se intample asa.

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 1:00 pm 
Neconectat

Alexandru Popescu scrie:
dar fara sacrificii

... despre ce sacrificii vorbesti? Ale tale?
Trebuia sa deschida subiectul inainte de etapa 1 de calificari, nu acum.

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 1:15 pm 
Neconectat

sunt curios daca nu se califica Clubul Sportiv Champions Carp in finala , se mai facea acesta propunere

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 1:16 pm 
Neconectat

Alexandru Popescu scrie:
Si cum doriti domnilor sa ajungem odata la un numitor comun? Sa zicem de la anu? Si sunt sigur ca in 2018 se mai gaseste un "destept" sa fie gigi conta. Normal ca nu ne convine situatia, dar daca nu lasam de la noi, cand o sa facem modificari ? Vrem sa fie tot roz , dar fara sacrificii, din punctul meu de vedere este exclus sa se intample asa.

Campionatul în fiecare an se ţine pe baltă! Cum adică, dacă câştigi anul ăsta eşti campion 2017 nu 2018. În 2018 te înscrii pe regulile din 2018 şamd. Ai vrea să se dea titlul cui are mai mare scrisoarea bancară sau dovada unui cont cu o anumită sumă? Aia se cheamă licitaţie nu campionat de pescuit la crap.

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 1:44 pm 
Neconectat
Pescar de competitie

sa mai incercat varianta propusa acum si nu a reusit .......sper sa nu reuseasca nici acum !!!!!!!!!!!!!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Iun 21, 2017 1:51 pm 
Neconectat

Nu este normal sa se schimbe regulile în timpul jocului...

Trimis de pe al meu VTR-L09 folosind Tapatalk

Sus

MesajScris: Mie Iun 21, 2017 2:09 pm 
Neconectat

am si specificat, nu este normal, dar nici voi, domnilor, nu gasiti o solutie de mijloc. din ce am vazut numai opinii, orgolii, si nimic constructiv. am stat la sedintele de la mansa 2 si am analizat ce se intampla, la ce razboi de neuroni este acolo, NICIODATA, nu o sa reusim sa facem ceva frumos. chiar daca, spre ex: eu vin cu o idee foarte buna si un alt manager din alt club nu ma "place" sau are ceva personal cu mine, el o sa voteze impotriva mea. cam asa stau lucrurile acolo. este ceea ce am simtit si nu vreau sa se simta nimeni atacat de parerea mea.

Sus

WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2