cum ramane ??

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

te-ai enervat pasarica ??? :lol: :lol: :lol: :lol: la-s ca-ti trece :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: cum ramane ??

Mesaj de gabi1 »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
Fane, te-ai infierbantat la clitoris sau te mananca-n sfincter ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: cum ramane ??

Mesaj de ionut72 »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
E inteligent rau, piguliciul: atata stie atata face. S-a umflat orezu'n el. Presedintili smardoi :D :D

Da' tot e ceva, dupa ce mi-a trimis si mie unul asemanator, acu' fo' luna, a invatat sa scrie corect "ma-ta"! :)
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

ionut72 scrie:Da' tot e ceva, dupa ce mi-a trimis si mie unul asemanator, acu' fo' luna, a invatat sa scrie corect "ma-ta"!
pai la el in balastiera se invata gramatica fara diacritica

la cata educatie are sunt convins ca si actele de scoala le-a falsificat bizonul federal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

poate ne povesteste prigoria de popescu cum l-au zidit colegii de serviciu in birou la revolutie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ia zi mai derbedeu batran sa auda si baietii :lol: :lol: :lol: toata viata ai fost un sifonar si un tzepar :twisted: :twisted:

si aici intre pescari tot cu minciuni si cu falsuri umbli bai caricatura

crezi ca te vor scoate la lumina cei cativa sobolani care te sustin ?? vise conasule ...vise !!

baga de seama pe unde umbli ca au inceput hingherii sa stranga maidanezii si s-ar putea sa te trezesti cu latzul de gat .. bai presedinte comunitar :twisted: :twisted: :twisted:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: cum ramane ??

Mesaj de Sionut »

Cristi Y scrie:
la cata educatie are sunt convins ca si actele de scoala le-a falsificat bizonul federal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu le-a falsificat, le-a castigat in instanta :D
CS APS

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: cum ramane ??

Mesaj de doru_croc »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
Cristi, esti in mare pericol. S-ar putea sa-ti suga Fane ceva, cel putin asa am inteles eu din nota imperativa a mesajului. :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: cum ramane ??

Mesaj de Albert »

Cristi Y scrie: pai la el in balastiera se invata gramatica fara diacritica
Las' ca are pe altu' care posteaza cu nick-name-ul lui care stie sa puna diacritice. Gramatica tot de balastiera da' macar e cu diacritice :lol:

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: cum ramane ??

Mesaj de ionut72 »

Albert scrie:
Cristi Y scrie: pai la el in balastiera se invata gramatica fara diacritica
Las' ca are pe altu' care posteaza cu nick-name-ul lui care stie sa puna diacritice. Gramatica tot de balastiera da' macar e cu diacritice :lol:
Ti-ai amintit tu repede, sa-mi strici ziua, cand credeam si eu ca macar cu atat am contribuit! :lol: :lol: D'ala uitasem ... il credeam la cursurile de "antrenor federal" :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de Genes Florin »

Cristi Y scrie:in nota specifica popesciano-federala , bizonul de la alba ma onoreaza cu un mesaj privat :


Dată expediere: Mie Sep 11, 2013 1:41 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: Cristi Y

Băi, nesimțitule.
Dacă vezi că nu te bag în seamă, de ce mă-ta nu te abții? Ia zii, despre care acte false vorbești? Încetează să mai dai informații false, că schimb foaia. Și nu ți-aș dori să ai de a face cu mine.
sa mor daca nu pentru un moment am crezut ca este AV "NASHU"....
ACUM SUNT MAI LINISTIT:)))
nu ma introduc in disputele voastre:))))))))))))
Balta Puiesti

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”