cum ramane ??

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

Andrei Vladeanu scria in 25 iunie urmatoarele :

"In urma cu 2-3 saptamani am primit draftul de contract de munca de la Federatia Romana de Pescuit, prin care voi fi ANGAJAT in functia de antrenor federal. In august voi incepe si cursurile pentru obtinerea carnetului de antrenor.

Stefan Popescu mi-a tot cerut lotul nominal, pentru a-l depune la MTS in vederea deplasarii la CM Portugalia. Am zis ca este corect sa astept finalul concursului de la Corbu.

Joi 27 iunie Popescu vine la minister sa depuna hartiile sportivilor din lot, care vor fi acreditati sa reprezinte Romania.

Cheltuielile ocazionate de deplasare si antrenament vor fi suportate – potrivit legii – de Federatie.

Am vorbit deja cu Vali Vesa si i-am expus problema. Sportivii din lotul national trebuie sa fie legitimati la un club al Federatiei. Aceste legitimari se pot face rapid si pe durata scurta.

Daca Vali Vesa si pescarii de la Ovidius refuza legitimarea si trecerea pe documentele oficiale ale ministerului in vederea participarii la CM ii voi invita pe cei de la Piatra Neamt sa o faca.

Apoi pe cei de la Carp United.

Daca niciunul din aceste loturi nu vor sa faca pasii de mai sus voi face un lot de 8 pescari care vor accepta conditiile legale.

A sosit vremea sa alegeti. La CM pe lista AGVPS sau pe lista MTS. Bentu sau Popescu.

Nimeni nu stie ce va fi si cine va avea castig de cauza. Pe cine va baga CIPS-ul in concurs.

Din punctual meu de vedere, cel mai bine ste sa mearga pescarii de la Ovidius (care s-au calificat) pe filiera MTS – Federatie. Costurile sunt suportate, iar demersul este legal.

Fiecare face ce doreste. "




cum ramane Andrei cu cele afirmate mai sus ??? consider ca esti dator cu niste explicatii , la ora aia te-ai pishat pe multi sustindu-ti afirmatiile :roll: :roll: :roll:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de oanavictor »

RAMANE LA FEL CA INAINTE DE POSTARE ,SINGURA DIFERENTA FIIND ACEEA CA INAINTEA EI MAI AVEA O BRUMA DE CREDIBILITATE IAR ACUM ..........CANCI !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: cum ramane ??

Mesaj de gabi1 »

Tentativa de manipulare .
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de oanavictor »

gabi1 scrie:Tentativa de manipulare .
poate de imbarligare :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: cum ramane ??

Mesaj de gabi1 »

oanavictor scrie:
gabi1 scrie:Tentativa de manipulare .
poate de imbarligare :idea:
Chestie de nuanta Victore, daca spun ca am fost la o prostituata sau la o femeie de moravuri usoare aseara, intelege toata lumea ca in fapt tot la "c...e" am fost . :idea: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: cum ramane ??

Mesaj de Cristi Y »

:lol: :lol: :lol: exemplul e asezonat cu personajele ??? :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: cum ramane ??

Mesaj de gabi1 »

Cristi Y scrie::lol: :lol: :lol: exemplul e asezonat cu personajele ??? :lol: :lol: :lol:
Nu comentez, am alte orientari... :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie: cum ramane Andrei cu cele afirmate mai sus ??? consider ca esti dator cu niste explicatii , la ora aia te-ai pishat pe multi sustindu-ti afirmatiile :roll: :roll: :roll:
chestiunea asta cu citatul vorbelor mele mai vechi nu prea te ajuta, pentru ca ai putea gasi pe cineva care sa-ti gaseasca si tie declaratia destul de recenta potrivit careia ai terminat cu postatul pe forumul asta. in fine...

cum ramane? astept indicatii de la federatie cu ce am de facut. asa ramane.

cat despre pishat, stiu ca tu te-ai pishat pe mine cu subiect si predicat prin postarile tale. nu m-ar fi deranjat daca te-ai fi rezumat la a-mi comenta si critica deciziile sau actiunile. tu ai trecut la a judeca persoana mea.
The One Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: cum ramane ??

Mesaj de miyagi »

andrei vladeanu scrie:
Cristi Y scrie: cum ramane Andrei cu cele afirmate mai sus ??? consider ca esti dator cu niste explicatii , ..............................................
................................................................ tu ai trecut la a judeca persoana mea.
Pentru ca ai creeat in public rumoare Andrei. Ce-i asa de greu de priceput. Si nu numai atat ci si o multitudine de nedumeriri. Cum sa te mai inteleaga omul? Cum sa te mai ia de bun, dupa cum a fost pana acum? Ce sa mai creada din ce spui?
Si eu te-as intreba acum si special am ales momentul asta, cum credeai tu la momentul ala, de vorbeai atat de imperativ, ca o sa va acreditati o scoala de antrenori? nu mai amintesc de celelalte ca incepe sa mi se para desuet subiectul federatie, pe de-antregul. Aici e vorba numai si numai de tine si sa zicem fostii tai fani pe care i-ai dezamagit ca Marica aseara.
Ultima oară modificat Mie Sep 11, 2013 13:48 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cum ramane ??

Mesaj de andrei vladeanu »

....
Fişiere ataşate
1185966_510352149046958_1334468715_n.jpg
1185966_510352149046958_1334468715_n.jpg (56.76 KiB) Vizualizat de 1331 ori
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”