DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de oanavictor »

miyagi scrie:
Asa ie mosneagule. ( vezi ca tu cu Tataie, Badarcea si Oana ati preluat "podiumu" de varsta. Si nea Cornel Serbu. Tata Nitu nu se baga. ). Problema va fi inaintea chalenge-ului insa. Nu peste 1-2 luni. Atunci vor fi aceleasi discutii sterile ca si acum.
aloooo,domnu ..........avem vreo gluma amandoi :mrgreen:te rog sa incetezi sa folosesti numele meu in elucubratiile tale !!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de miyagi »

oanavictor scrie:
miyagi scrie:
Asa ie mosneagule. ( vezi ca tu cu Tataie, Badarcea si Oana ati preluat "podiumu" de varsta. Si nea Cornel Serbu. Tata Nitu nu se baga. ). Problema va fi inaintea chalenge-ului insa. Nu peste 1-2 luni. Atunci vor fi aceleasi discutii sterile ca si acum.
aloooo,domnu ..........avem vreo gluma amandoi :mrgreen:te rog sa incetezi sa folosesti numele meu in elucubratiile tale !!!!!!!!!
Nea Victore lasa-ma cu poieziilii. Treci acasa ca-s nepescuit si pregateste balta.
Urban culture.

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de RSC »

Val scrie: Nu imi doresc nimic , decit sa mai taca toti expatii de pe Forumul asta , care isi dau cu pararea vizavi de ce se intimpla in tara !
Si imi mai doresc ceva ...sa te intilnesc vreodata :twisted: !
Sincer ne-am cam saturat de UE asta , care ne da lectii .... Esti in somaj ? Vad ca ai timp sa scrii la 10 minute !
Scrii prost si in afara subiectului .
Si ca sa intelegi boule ce inseamna tara din care ai plecat .... i-am dictat lui Claudiu Lukacs la telefon , nada cu care au venit Africa de Sud . Poate confirma !
Dar una e una si alta e alta . De unde bani pentru Portugalia daca nu faci CN cu plecare la CM ?
Poate faci tu o sponsorizare ?
1. Din pacate dorinta nu-ti poate fi indeplinita...n-ai prins pestisorul de aur :D ...asa ca o sa-mi dau cu parerea in continuare.
2. Daca te-ai saturat de UE atunci ar fi intelept din partea ta sa pleci in Congo...si asta pana nu se ocupa si ultimul bananier...
3. N-am plecat din tara definitiv, nu am alta cetatenie, platesc impozite si in Romania, am doar o alta resedinta in UE, unde stau max 6 luni pe an...asta ca sa intelegi, "frate", ca stiu ce inseamna tara din care nu am plecat definitiv niciodata.
Ceea ce ai facut ref nada AdS nu este demn de nici o lauda, din punctul meu de vedere.
4. Ti-am scris mai sus, dar tu intelegi mai greu: se face CN in 2013 numai ca Energy merge in Portugalia la CM 2013 si campionii nationali din 2013 merg in 2014 in Ucraina...CN o sa fie in fiecare an, deci se strang fonduri oricum...dar nu asta este important, ci faptul ca voi construiti sistemul in funtie de interesele voastre si nu in functie de interesele nationale. Bine ca macar anul asta s-au ocupat altii si am iesit si noi campioni mondiali.
5. Ne vedem la Brussel, la European Logistics Summit, pe 17 oct, caci nu cred ca "te-au sarit" si anul acesta...
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de Val »

Nu ai priceput nimic . O sa te lamuresti ceva vreme mai incolo . Ia cind spui voi construiti nu stiu ce sisteme , nu ma include si pe mine in chestia asta . Eu nu construiesc nimic , decit poate ceva in imobiliar , dar asta nu are legatura cu subiectul . Dar dreptul la o parere de chibitz , imi apartine .

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de RSC »

Val scrie:Nu ai priceput nimic ...
Nici tu n-ai mai priceput azi ceea ce ai scris aseara...Ox!
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de Val »

Spunea cineva ca acela care este incremenit intr-o singura explicatie pentru argumentarea lui in orice subiect se cheama un prost . Te las pe tine sa gasesti cine a zis asta .
Si cu asta basta . Imi ocupi prea mult timp . M..f..ck..r

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de dan _city_center »

Val scrie: Este ultima postare pe acest subiect nu intrai in polemica cu mine . Mi-am expus doar o parare .
Val scrie:Spunea cineva ca acela care este incremenit intr-o singura explicatie pentru argumentarea lui in orice subiect se cheama un prost . Te las pe tine sa gasesti cine a zis asta . Si cu asta basta . Imi ocupi prea mult timp . M..f..ck..r
Val scrie: Este ultima postare pe acest subiect ........ .
BARICADA CARP CLUB

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de Val »

...
Fişiere ataşate
dedicatie.jpg
dedicatie.jpg (65.06 KiB) Vizualizat de 1418 ori

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de RSC »

"Când ai ajuns la capătul competenţelor, când eşti dărâmat moral şi toate straturile de falsă imagine de........ şi de intelectual create cu grijă au dispărut, autovictimizează-te! Ţi-ai atins nivelul de incompetenţă? Victimizează-te! Simplu, la obiect şi fără drept de apel."

ps: Este ultima postare ... :lol:
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de Val »

Rareori ne gândim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseşte.

Schopenhauer

E în zadar să vorbești celui care nu vrea să te asculte

Mihai Eminescu

PS - si astia doi nu joaca la nicio echipa de fotbal ...... :twisted:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”