DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de miyagi »

Madalin Dirla scrie:....e simplu raspunsul lui George,posteaza cat mai putin iar atunci cand postezi aduna-ti toate ideile si punele intr-o singura propozitie :lol: :lol:

miyagi scrie:
gor965 scrie:
E normal ca toata lumea sa aiba voie sa-si dea cu parerea, doar ca in cazul tau, datul cu parerea presupune o succesiune de postari "rupte", intr-un numar mai mare decat numarul minutelor necesare citirii lor !...si ptr. restul cititorilor asta poate fi deranjant, obositor, enervant, iritant, etc. etc., numai placut nu ! Lasi impresia ca esti fugarit de idei si daca nu le postezi repede, te ajung din urma, se urca gramada pe tine si mori sufocat de ele ! :lol:
Cand scrii mai mult de 3-4 randuri in doua sau mai multe mesaje consecutive despre acelasi subiect, deja postezi inutil !
Deci! Ce zici George?
Ai inebunit?! Poi tu iti dai seama cate mii de propozitii trebuie sa postez in cazul asta :lol: :lol: :lol: .
Urban culture.

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de Madalin Dirla »

Poti simplifica,nu mi postezi si gata :wink:
....e simplu raspunsul lui George,posteaza cat mai putin iar atunci cand postezi aduna-ti toate ideile si punele intr-o singura propozitie :lol: :lol:


Ai inebunit?! Poi tu iti dai seama cate mii de propozitii trebuie sa postez in cazul asta :lol: :lol: :lol: .

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de miyagi »

Madalin Dirla scrie:Poti simplifica,nu mi postezi si gata :wink:
....e simplu raspunsul lui George,posteaza cat mai putin iar atunci cand postezi aduna-ti toate ideile si punele intr-o singura propozitie :lol: :lol:


Ai inebunit?! Poi tu iti dai seama cate mii de propozitii trebuie sa postez in cazul asta :lol: :lol: :lol: .
Bine. Vezi pe behehe :wink: .
Urban culture.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: DECIZIE AGVPS REFERITOARE LA CAMPIONATUL MONDIAL

Mesaj de barbumarius »

Nu stiu cati dintre voi realizeaza ca rezultatul de exceptie obtinut de Romania se datoreaza in 99% faptului ca am pescuit pe o balta pe care o cunosteam ca in palma si pe care cel putin primele 5-6 loturi din CN ar fi putut obtine acest rezultat(nu vrea prin asta sa mimimalizez deloc SUPERBA VICTORIE a baietilor de la Energy care de altfel sunt niste pescri f. buni), iar ultima clasata in CN ar fi putut probabil urca pe podiumul CM. De aici ar fi lesne de inteles ca pescarii din Romania sunt foarte talentati si ca mai multe antrenamente pe pistele de concurs ar aduce Romaniei multe titluri. Eu cred ca acest lucru ne-a lipsit in trecut si altele ar fi fost rezultatele daca am fi beneficiat de mai multe antrenamente(mai ales in era Senzor).
Competitia inseamna performanta.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”