Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
ionutb
Mesaje: 21
Membru din: Mar Oct 19, 2010 18:29

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de ionutb »

FELICITARII CAMPIONILOR!!!!o echipa de caractere fratilor de la capitan pana la ultima rezerva!!!!nu am auzit ,nu am citit vreodata ca vreunul din baietii astia sa vorbeasca urat sau sa faca vreo remarca nepotrivita la adresa altor echipe sau participanti!!!!nemteasca echipa!!!inca o data felicitarii si FIRE INTINSE in PORTUGALIA!!!!BEBE

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Marian Constantin »

Felicitari campionilor lotului Ovidius !
Felicitari cluburilor participante !
Felicitari administratiei lacului Corbu !
Felicitari brigazii de arbitri , impecabili !

Fir Intins in Portugalia ....
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sincere felicitari campionilor nationali, lotul Ovidius din Constanta ! Au fost cei mai buni.
Felicitari Oliviu Orhei ptr organizare, iata ca se poate face treaba buna si cu buget mai mic, fara razgaieli... :D

Am ramas placut impresionat (cu mici exceptii) de atmosfera prieteneasca si profesionista de pe balta, precum si de fair-play-ul cu care au abordat competitia majoritatea loturilor. Sper ca si pe viitor sa fie tot asa, este un prim pas facut catre normalitate...

PS Respectele mele comandantului suprem, Vali Vesa... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie: Felicitari Oliviu Orhei ptr organizare, iata ca se poate face treaba buna si cu buget mai mic, fara razgaieli... :D
care e, verisoare, bugetu' ala mic? 16.500 euro stransi de la echipe, pentru o mansa de 72 de ore?
fara niciun ban pt lotul national?!
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stiu ca s-a calculat inca de la inceput fiecare banut, nu uita ca balta nu a fost MOKA ca pana acum, arbitrajul a fost destul de scump (dar si de exceptie), plus alte cheltuieli prezentate la sedinta Agvps....
In fine, asta este parerea mea, nu am ce sa reprosez organizatorului.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Val »

Felicitari Ovidius ! felicitari Comandante .
Felicitari si celorlalti participanti la concurs . Un gand bun din suflet si pentru Gabi Sandu , care cu doi asi , nu s-a dus pe locul 1 . Ghinion .

Iar despre ce scriu verisorii ...

Pai daca lucrurile stau asa ok - si aici ma refer strict la costuri - nu la modul lor de gospodarire ... va fi misto atunci cind o sa se doreasca 3 etape . La anul dat fiind ca este si un CM acasa la Corbu , e simplu - mai mult ca sigur se fac 3 etape x 1150 EUR / lot - rezultat - 3450 EUR . Si nici un ban la lot , doar e CM in Romania !
Uite asa usor - usor se recupereaza investitia :lol: Pleaca bomboana aia cadou din gura noastra , cu viteza crizei !
Am vazut inca de anul asta niste lucruri care nu mi-au placut - genul un manager s-a culcat intr-o casuta libera si la sfarsit mai trebuia sa plateasca lotul inca 300 lei , adica 100 lei / noapte casuta . Nu stiu daca s-au si incasat banii astia , dar zau , macar idee exprimata te ataca si te pune pe ganduri .
Plus fara balon , fara fast , vorbeau la microfon Orhei si Mugurel si canta muzica peste ei , 6 cupe si 45 diplome , samd , o mincarica gen cantina , o locatie mai modesta , samd ... Saracie din bani multi , pentru 1 singura etapa !

Chiar lumea nu intelege ca daca cineva cheama circul in la el acasa , isi asuma niste costuri ?

Dar ma rog , sa vedem la anul ce o fi .

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de oanavictor »

[quote="andrei vladeanu"

care e, verisoare, bugetu' ala mic? 16.500 euro stransi de la echipe, pentru o mansa de 72 de ore?
fara niciun ban pt lotul national?![/quote]

Si eu care credeam ca ai intrat sa feliciti si tu castigatorii .........sa apreciezi ca este singura editie de campionat fara scandal ...........ca vrei sa apreciezi organizarea ...........sau arbitrajul ........sau fair-playul combatantilor ......sau macar echipa ta sa o lauzi !!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de andrei vladeanu »

@oana

ai crezut gresit. vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga in seama cu mine.
The One Team

Cristaky
Mesaje: 30
Membru din: Vin Noi 18, 2011 11:50

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Cristaky »

Fug la colt sa-mi iau o bere si seminte, incepe balacareala...Hai Romania!

P.S. Macar deschideti un topic separat, sa pastram aici emotiile si amintirele frumoase...sunt zeci de oameni care au muncit ca ocnasii pentru rezultate mai mult sau mai putin bune, ar fi pacat sa ne c...m in munca lor.

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de arsinel »

Pentru Taticul Meu Badarcea!
Se stieeeee :)
Felicitari!
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”