Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de gabisandu »

Felicitari din suflet baietilor de la Ovidius pentru castigarea campionatului national. Aveti un lot puternic si sper sa veniti cu titlul suprem din Portugalia.
Felicitari tuturor participantilor la acest CN. O balta grea si solicitanta din punct de vedere fizic si psihic. Toti concurentii merita respect.
Si nu in ultimul rand vreau sa-mi felicit colegii de lot pentru realizare. Am fost aproape sa reusim din nou castigarea campionatului. Ramane pentru data viitoare. :D
Multumim tuturor care ne-au incurajat si felicitat.

P.S.- Barbule daca nu vii cu aurul ne certam rau iar cand tragi la sorti gandeste-te la mine. 8)

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de George-Alexandru »

Felicitari pentru toate loturile participante si pentru cei care sau ocupat de organizare.Felicitari si lotului Green Lake pentru prestatie si pentru ceea mai mare medie de pe balta.


Felicitari Ovidius!!!!!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
kalux
Mesaje: 456
Membru din: Mar Iul 19, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de kalux »

body scrie:Pt cine vrea revansa cu Echipele de la Ovidius! Va asteptam la Cupa Verii RB pe MV2!

Radu Badica
OVIDUS 2013, asta spune TOT,FELICITARI TUTUROR PARTICIPANTILOR, felicitari echipelor implicate in acest minunat sport care inca FACE MINUNI.
Asteptam rezultate din partea campionilor nationali,sa veniti baieti cu aceleasi rezultate si din PORTUGALIA.


PS. Fara munca chiar nimic nu este posibil.

andronic cristian
Mesaje: 154
Membru din: Lun Feb 08, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de andronic cristian »

Felicitari lotului Ovidius pentru rezultaul obtinut! In Portugalia sa stiti ca suntem fanii vostrii. Fire intinse Ovidius, Campionii Romaniei 2013!
Campion National 2010
Vicecampion National 2013

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

ECT

Mesaj de Vali Vesa »

Buna seara tuturor.

Baietii au ajuns cu greu acasa astazi. Aseara am incercat sa sarbatorim victoria cu o bere rece, sa tragem concluzii. Misiune aproape imposibila, adormeau cu micul in drum spre gura :lol:

Multumim din suflet tuturor celor care ne-au sustinut in timpul competitiei si celor care ne-au felicitat in direct, prin sms-uri si aici, pe forum. E frumos sa ai in spate prieteni adevarati.

Imi cer scuze celor carora nu le-am raspuns la telefon zilele trecute, dar cand esti conectat 100% la un eveniment nu-ti permiti multe clipe de ragaz.

Ca si pregatire am fost "ZERO" fata de 2012, dar am invatat mult din greselile facute anul trecut. Cu lotul definitivat Luni-Marti si cu ajutorul lui Dumnezeu am reusit ceea ce urmarim de multi ani.

Multumesc acestor baieti MINUNATI care au crezut in fortele lor si nu au cedat in fata greutatilor de tot felul. Au dovedit ca sunt luptatori si nu ingenuncheaza niciodata. RESPECT!

Multumim Dudi Baits si Radu Badica pentru nada. A lucrat parca mai bine decat anul trecut.

Multumesc tatalui meu care de sase luni ma vegheaza din ceruri. Te-am simtit alaturi de mine tata!

Felicitari Planet Carp si nu, nu va multumesc pentru palpitatiile pe care mi le-ati dat la ultimul cantar pe B :lol:

Felicitari Carp United pentru rezultatul obtinut la prima participare in formula actuala.

Felicitari Pelicanul. Ma intreb ce se intampla daca nu ramaneati fara nada. Era "deranj" mare.

Felicitari Baricada pentru felul in care ati tras pana la capat. RESPECT!

Felicitari tuturor participantilor, arbitrilor si organizatorilor.

S-auzim numai de bine.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Bogdan Buzatu
Pescar de competitie
Mesaje: 280
Membru din: Mie Feb 28, 2007 11:25
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de Bogdan Buzatu »

Felicitari tuturor participantilor la acest C.N.!
Respect maxim pentru membrii lotului ENERGY Brasov,niste pescari si OAMENI deosebiti!!!
Felicitari in special OVIDIUS,PLANET si CARP UNITED pentru podium!
Felicitari VALI VESA pentru ce ai realizat cu OVIDIUS si va tinem pumnii la C.M.!!!

Multumesc colegilor si prietenilor mei din lot pentru...TOT!!! Anul viitor sigur facem mai bine!

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de gabisandu »

Clubul Planet Carp multumeste lui Bogdan Dragan pentru nada si seriozitate. Jos palaria.
Cand am luat nada de la Bogdan i-am urat sa ne intalnim pe podium. Chiar asa s-a si intamplat. Cu nada BD s-au obtinut aurul si bronzul la individual, plus argintul si bronzul pe loturi.
Multumim inca odata Bogdan.

maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de maty »

Felicitari tuturor participantilor,sin mod special celor ce sau situat pe podium.
Felicitari Ovidius, hai Romania !
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de RazvanG »

Felicitari pentru Ovidius si HAI ROMANIA
Felicitari tuturor concurentilor,
Felicitari pentru organizatori si arbitrii,
Felicitari George Iorga ptr tot ce faci :!: :!: :!:
Felicitari Energy Brasov pentru faptul ca ati preferat sa va bateti pe balta si nu din fotoliile de acasa,Respect!
Doresc sa multumesc lotului Carp United pentru ocazia de a fi partas cu ei la bronzul National si ptr increderea acordata,a fost o onoare ptr mine sa fiu trecut alaturi de nume ca:
Bogdan Dragan
Sorin Ionescu
Cosmin Tudor
Robert Sorban
Ionut Voicu
Dragos Sinca
Mihai Pripon

Cu stima si respect,

Razvan Garcea
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

ENERGY CARP
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Apr 12, 2008 10:46

Re: Desfasurare C.N. -AGVPS 2013

Mesaj de ENERGY CARP »

Felicitări lotului Ovidius şi fire întinse în Portugalia, vom fi alături de voi.
Felicitări şi celorlalţi câştigători, dar şi tuturor participanţilor.
Felicitări pentru organizare şi arbitraj.
Felicitări pentru administrarea carpodromului Corbu.

Hai România!!!!!!
VALI MARTOIU
VICECAMPION NATIONAL 2008
CAMPION NATIONAL 2012
CAMPION MONDIAL 2012

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”