Desfasurare campionat national pe baza sportiva omologata

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Desfasurare campionat national pe baza sportiva omologata

Mesaj de ANTIFANE »

Azi s-a dat startul mascaradei oficiale de pescuit la crap organizata de infama cooperativa :lol: Intre timp au aparul si "certificatele de omologare"

AUTO: Linkurile sunt permise doar partenerilor Crapmania.ro/baze-sportive-omologate/
Cel mai tare e pe noua ramura, pescuit STATIONAT! :D


Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare campionat national pe baza sportiva omologat

Mesaj de gor965 »

Am vazut pe Facebook ce pompos anunta El Presidente marea victorie de la Curtea Suprema ... mai ca mi s-a umplut curu' de lacrimi! Cred ca se lucreaza de zor la marirea taxelor, cotizatiilor si tarifelor din cadrul federatiei ... daca tot e cea mai legala federatie facuta pe branci din tara, sa fie si cea mai exclusivista ... vreti sa pescuiti sportiv, marcati banu la El Presidente ca sa dati examen de licenta, apoi marcati banu ca sa va faca membru cu carnet, si mai marcati o data ca sa va examineze medical, si ia mai dat ceva o data ca sa nu se razgandeasca ! Domne' prevad ca o sa curga lapte si miere din buzunarele federatiei asteia...campionate gratis, antrenamente gratis, antrenori pe gratis, analize medicale gratis, deplasari, diurne, sejururi de refacere, Ibitza, femei (si cativa barbati), bauturi energizante, scule scumpe de pescuit, barci cu motor, iahturi, umbrele, corturi si sutienele semnate Barbara Durante, din panza de steag in culorile Romaniei...ce sa mai, o sa fie raiul pe pamant si astia, care se impotrivesc si nu cred in El Grande Presidente, sunt niste comunisti care nu tin cu poporu' ! :lol: De fapt socoteala e simpla...AGVPS e inca membru recunoscut de CIPS...cand s-o schimba treaba acolo, vorbim serios...pana atunci, faceti o comparatie intre cele 2 CN-uri si vedeti care e mai reprezentativ la nivel national. Mie mi-e rusine cand vad scris pompos ca s-a desfasurat primul CN oficial de pescuit din Romania (cu 13 echipe, din care eu nu-i cunosc decat pe Ghiti, Mailat si Gogu)...de parca pana acum nu s-a mai pescuit la crap in Romania iar ceilalti campioni nationali de pana acum i-am avut alesi la loz in plic ! Indiferent de forma de organizare, confruntarile finale au avut la start cei mai buni pescari de crap din tara iar chestia asta trebuie s-o intelega si El Presidente ... ca nenorocitul ala de carnet sportiv nu te face mai bun pe balta :!:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Desfasurare campionat national pe baza sportiva omologat

Mesaj de Cristi Y »

gor965 scrie: Mie mi-e rusine cand vad scris pompos ca s-a desfasurat primul CN oficial de pescuit din Romania

de fapt , singura manifestare federala la crap a fost direct FINALA CN !!!! de rasul curcilor !!! trist este ca acest escroc ordinar are cativa acoliti , criteriul de selectie al acestora fiind evident banul , promis si propovaduit cu mestesug de fomistul popescu , de fapt daca ne uitam in urma se poate vedea clar ca cei care-l sustin pe mitoman si-au evidentiat interesul mercantil ... vorba cantecului : E FOAME DE BANI :)

in Romania de azi , raiul escrocilor , este posibil orice iar atingerea scopurilor personale poate merge pana la distrugerea unor sisteme , vezi industria , agricultura , etc . si ca sa privim mai aproape , ciclismul care in trecut a dat mari nume si era o disciplina cu mii de sportivi a ajuns sa fie condusa de trei federatii !! cumuland 50 de sportivi . de ce ? pentru ca sistemul corupt si incompetent a permis capuselor gen popescu sa se infiltreze si sa profite pentru a pune in aplicare planuri meschine de inavutire personala

Romani , dormiti in izmene asa ca va meritati conducatorii !!
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”