DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de claudiubv »

pescaritza scrie:Citisem in timpul concursului un mesaj care zicea "dak castiga cine trebuie " o sa fie premiati cu o gramada de bani si vreo 4masini. Sa inteleg k nu a castigat cine trebuie, eu la premiere am vazut doar diplome, cupe si tricouri si sepci!!!! Pacat, zic eu k meritau macar niste medalii dak nu premii in bani. Oricine ar fi meritat premii makr pentru munk depusa!!!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE 2012

Mesaj de Ciuchi »

Daaa, si cate 4 vile la Snagov :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Daniel Ciuchendea

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:
Val scrie: Apropo Andrei , cit este dispus postul TV PV sa plateasca un interviu cu Donald sau cu Henny ? Sa la spun ca sa isi scoata costurile .....de 1 tona de nada primita astazi ..
nici un ban ,vorbesc eu cu ei ,oricum tu nu le cunosti decat vocile de la telefon :lol:
Stai cuminte ca te arzi aici ... Stiam ca le-ai luat puloverele si bagajele croatilor sau sarbilor, nu imi mai aduc exact aminte , dar astora nu aveai cum . Deci nu te baga unde nu sti .

Cu respect ,

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

Val scrie:...
Cu respect ,
E semnatura sau...?

ps: Am intrebat pe la ARILOG si pe la ELA (European Logistics Asociation) ...si nu au auzit de tine. Un prieten de-al tau mi-a spus ca esti logistician tot atat de mult cat esti si pescar...dar el recunoaste ca ai talente deosebite in a pune fetite in bratele unor participanti la CM :D...nu stiam ca esti profilat pe genul asta de "logistica"...dar ai grija sa nu te f__a unii...legal. :D..
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

RSC scrie:
Val scrie:...
Cu respect ,
E semnatura sau...?

ps: Am intrebat pe la ARILOG si pe la ELA (European Logistics Asociation) ...si nu au auzit de tine. Un prieten de-al tau mi-a spus ca esti logistician tot atat de mult cat esti si pescar...dar el recunoaste ca ai talente deosebite in a pune fetite in bratele unor participanti la CM :D...nu stiam ca esti profilat pe genul asta de "logistica"...dar ai grija sa nu te f__a unii...legal. :D..
Parintii m-au invatat sa nu vorbesc cu necunoscuti . Ignore :!:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de oanavictor »

Val scrie:
Parintii m-au invatat sa nu vorbesc cu necunoscuti . Ignore :!:
si pe mine m+au invatat sa nu vorbesc cu p....i ,ca au mintea odihnita !Ignore !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

@Victor

Te-ai atacat ? :lol: :lol:

Nu cu tine vorbeam , vorbeam cu neica nimeni asta de isi da cu parerea despre mine de ceva vreme si ma stie pesemne din ziare , reviste sau de pe la TV . Dar ma uit astazi peste tot si vad ce se intimpla in plan social si politic , asa ca un prost in plus sau in minus , nu merita atitea rinduri . Ignore in continuare . Nu insista ca sunt in vacanta si am timp ))) Si nu , nu sunt la St Tropez :lol: :lol: Nu mi-a placut .

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

Val scrie:
Nu cu tine vorbeam , vorbeam cu neica nimeni asta de isi da cu parerea despre mine de ceva vreme si ma stie pesemne din ziare , reviste sau de pe la TV . Dar ma uit astazi peste tot si vad ce se intimpla in plan social si politic , asa ca un prost in plus sau in minus , nu merita atitea rinduri .

` In politica romaneasca poti intotdeauna conta pe prostia adversarului: e o valoare sigura",
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de Val »

@RSC

Cum spunea ilustrul Creanga - Stiu ca sunt prost , dar cind ma uit in jur prind curaj .

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: DESFASURARE CN 2012 - FINALA - CORBU LAKE - 11-15 IULIE

Mesaj de RSC »

Val scrie:@RSC
... prind curaj [/b][/i] .
...de la vodca.
"Keep it simple!"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”