DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Preda
Mesaje: 198
Membru din: Lun Iul 01, 2013 19:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de Preda »

andrei1982 scrie:
Preda scrie:
Dragos Sinca scrie:Felicitari Ovidius!
Felicitari loturilor calificate in finala!
Va fi o lupta stransa intre Ovidius si Carp United in finala...
sunt de acord cu tine,doar daca se retrage grenlake si senzor :D
Gren Lake are adigurat locul 6
toate echipele au asigurat acest loc
Daca planul A nu merge,stai calm.Alfabetul mai are multe litere.

sniper
Mesaje: 56
Membru din: Mie Iun 04, 2014 6:48
Puncte: 0
Localitate: sect 4

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de sniper »

vamesu scrie:
Faraon scrie:in primul rand tin sa felicit echipele claificate in finala si in mod special biati mei de la Abbara care au dat mare dovada la toti ca pescuitul la crap nu este un brand dar sa dovadesti pe malul lacului am pirdut in daone echipeii Energy Brasov pe care l port respect (fostii campoinii national si mondial) la o defrenta de cetva kg , si eu cred ca pt prima particepare la un campionat national au facut datoria fata de club si fata de sponseri echipeii . fronta sos si merfgem mai departe . fir intins la finala si sa castiga cel mai bun pe (MALUL LACULUI)
capu sus prietene , brasovu si-a cumparat calificarea nu a castigato pe balta ! acvila sa vandut pe bani si asa nu mai avea ce pierde. vorbeste cu nitu si cu galita sa afli si pretu corect, asta este acum frontea sus si brava voua .
prietene iti dau pe mp nr lui Georgel Galita sa afli direct de la sursa cu cat a praduit meciul !

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Georgica este business men :mrgreen:
catch&release

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de gabi1 »

Aici vorbim despre un CN, nu despre o braila oarecare si ar trebui toleranta zero pentru asemenea subiecte.
1. Daca cineneva face afirmatii defaimatoare, fara probe concrete sa fie exclus din aceasta comunitate.
2.Daca afirmatia este sustinuta de probe, echipa/lotul in culpa sa fie exclusa pe o perioada de 2-3 ani din CN.
Altfel sub umbrela libertatii de opinie si exprimare aruncam cu vorbe (kkt) in stanga si in dreapta... :oops: :oops: :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de Alexandru Mihai »

vamesu scrie:
Faraon scrie:in primul rand tin sa felicit echipele claificate in finala si in mod special biati mei de la Abbara care au dat mare dovada la toti ca pescuitul la crap nu este un brand dar sa dovadesti pe malul lacului am pirdut in daone echipeii Energy Brasov pe care l port respect (fostii campoinii national si mondial) la o defrenta de cetva kg , si eu cred ca pt prima particepare la un campionat national au facut datoria fata de club si fata de sponseri echipeii . fronta sos si merfgem mai departe . fir intins la finala si sa castiga cel mai bun pe (MALUL LACULUI)
capu sus prietene , brasovu si-a cumparat calificarea nu a castigato pe balta ! acvila sa vandut pe bani si asa nu mai avea ce pierde. vorbeste cu nitu si cu galiță sa afli si pretu corect, asta este acum frontea sus si brava voua .
Te rog sa demonstrezi aceasta afirmație!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

ciprianradu
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 21:27
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de ciprianradu »

Daca a lasat popescu desfasurarea cn-ul in pace,trebuia sa se mai gaseasca cineva sa tulbure linistea.ne meritam soarta cateodata.respect tuturor loturilor participante.un efort extraordinar sa fi acolo unde altii doar viseaza
Imagine

Avatar utilizator
Faraon
Mesaje: 502
Membru din: Lun Iul 04, 2011 17:47
Puncte: 0
Localitate: voluntari

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de Faraon »

Bun , am aflat multe chestii azi chiar de la persoane care nu am avut de a face cu iei nici o data dar pt prima data ma simit nevoit sa închid gura si nu fac scandal ca sa nu dau motive la altii sa rada si sa isi bata joc de noi ( pescari de crap ).
si cu asta am încheiat, noi sa fim sănătoși.
PRO Team ®
Ali Motaz
Life For Angling
ViceCampion National 2016

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de cornelserbu »

nu mai faceti atata caz degeaba...afirmatiile aluia nu fac doi bani, nu pentru ca nu are dovezi ci pentru ca, daca s-a facut noncombat nu este in afara regulamentului.
regulile jocului sunt dure, mai ales pentru cei care sunt la limita calificarii, dar si mai dure pentru cei care se bat pentru titlu :wink:
cine le poate face fata isi vede in continuare de traba, cine nu...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de oanavictor »

cine a fost pe balta si a urmarit desfasurarea competitiei poate vedea foarte usor cronologia rezultatelor .
astfel daca dai clic pe desfasuratorul clasamentului poti vedea foarte usor ca acvila la cantarul numarul 11 era in cartile calificarii mai mult decat energy ,acvila a pierdut un loc pe b in dauna lui energy doar la 1,5 kg ..........iar aceasta cantitate nu o putea absolut nimeni prognoza in timpul concursului la atatia pesti mici ........problema a fost ca la ultimul cantar abbara nu a mai prins la fel de bine ca inainte pierzand 2 puncte ........daca ei prindeau nu mai putea nimeni sa-i depaseasca .........iar cel care se joaca cu acuzele este un do..toc si un id.ot care habar nu are ce spune !!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
FCS
Mesaje: 160
Membru din: Mie Oct 02, 2013 13:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE ETAPA I - CN 2014 - 5-8 IUNIE CORBU II

Mesaj de FCS »

Nu conteaza cine voteaza, conteaza cine numara voturile. (Stalin)
TNT BAITS CARP TEAM

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”