DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CORBU

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
k1dd1n
Mesaje: 13
Membru din: Joi Iun 08, 2017 22:34
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de k1dd1n »

In orice caz, CCC Corbu se pare ca prinde f bine pe C uri in timp ce restul mai slabut - nu degeaba au atatia de "C" in nume :)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de gabi1 »

Nu mai e loc de ași în mânecă și iepurași scoși din pălărie.
Providența e singura care are ultimul cuvânt acum.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de marin laurentiu »

gor965 scrie:
ionut72 scrie:Dupa parerea mea, la cum stau lucrurile acum (cantarul nr 7), locul 1 se joaca intre The One si United.
United ?!... poate Corbu ! :D
Barbu are 20 kg ptr 3 puncte,iar maimutoiu vreo 27 kg ptr 2 puncte...cu 7 pct general se poate castiga :wink:
Deocamdata nu e nimic jucat...mai sant 3-4 cantare...ti se pare imposibil de recuperat 20-30 kg in 3 cantare?
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de marin laurentiu »

E adevarat si faptul ca AV are deja punctele in traista...ceilalti trebuiesc sa le faca :wink:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de Alexandru Popescu »

marin laurentiu scrie:E adevarat si faptul ca AV are deja punctele in traista...ceilalti trebuiesc sa le faca :wink:

Important sa le si tina acolo, eventual sa mai dea din ele si sa faca 5 puncte. Eu spun ca abia maine la cantarul de dimineata putem spune mai exact cine o sa fie pe podium. Docamdata urca unii, altii coboara, etc....
...

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de gor965 »

marin laurentiu scrie: Barbu are 20 kg ptr 3 puncte,iar maimutoiu vreo 27 kg ptr 2 puncte...cu 7 pct general se poate castiga :wink:
Deocamdata nu e nimic jucat...mai sant 3-4 cantare...ti se pare imposibil de recuperat 20-30 kg in 3 cantare?
Nici n-am zis ca e ceva imposibil ... doar am fost "confuzat" de afirmatia ca ptr. locul 1 se bat loturile de pe 1 si 5 din clasament. Corbu fiind la 2 puncte de The One am crezut ca Ionut a incurcat loturile. :D
Daca Fasie urca un loc pe B-uri si Iohann un loc pe A-uri, pot castiga la cantitate.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de balan petrica »

nici maine dimineata nu o sa se stie sigur castigatoarea....sunt mult prea mici diferentele ....

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de marin laurentiu »

gor965 scrie:
marin laurentiu scrie: Barbu are 20 kg ptr 3 puncte,iar maimutoiu vreo 27 kg ptr 2 puncte...cu 7 pct general se poate castiga :wink:
Deocamdata nu e nimic jucat...mai sant 3-4 cantare...ti se pare imposibil de recuperat 20-30 kg in 3 cantare?
Nici n-am zis ca e ceva imposibil ... doar am fost "confuzat" de afirmatia ca ptr. locul 1 se bat loturile de pe 1 si 5 din clasament. Corbu fiind la 2 puncte de The One am crezut ca Ionut a incurcat loturile. :D
Daca Fasie urca un loc pe B-uri si Iohann un loc pe A-uri, pot castiga la cantitate.
Orice e posibil...nu e nimic jucat momentan...nici wlc nu sant de neglijat...sant pe trend ascendent in ultimele cantare...pot face o surpriza sa vina tare din spate
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de claudiupascu »

Ce mi place ca de WLC nu spune nimeni nimic si ei sunt pe 2 acum cu 8 puncte!!!

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE FINALA CAMPIONAT AGVPS - 22-25 IUNIE 2017 CO

Mesaj de Dan Mateianu »


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”