DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TEXT

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de gor965 »

Val scrie:....Un singur repros - te-ai stricat cu ceapa aia de la final !! ....
Era ceapa verde ! :lol:
Face bine la organism...il purifica...previne cancerul...chestii, socoteli ! :wink: :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

Sa ne mai si distram :

http://youtu.be/R8DNmZsxwkA

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de gor965 »

Val scrie:Sa ne mai si distram :

http://youtu.be/R8DNmZsxwkA
Primaru' si cu toti aia din partea dreapta ... sunt noncombat !!! :lol: :lol: :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

Nu mai vorbii de non combat ca are Florentin Iuga o intreaga strategie , enuntata si demonstrata , prin care Iulian ( GL ) a pus lansetele pe mal si a lasat pe alt pescar sa ameninte grav , o efemera , dar pina la urma definitiva , pozitie nr 1 a unui stand Nexgen .
Adica , pe romaneste si cine e drept la cap si are pretentii ca si poate discuta argumentativ , Iulian stind capra :wink: :wink: , a facut joaca adversarului lui Nexgen ... dar daca tot nu avem ce scrie mai apar inepti ca Florentin care promoveaza "Breaking news - a iesit Luna de pe orbita" , "Val Pangica are 5 testicole" , "Dinozauarii se intorc - in direct la TV , "Baboieru este pescar de stiuca" , . samd ....... si ce e mai grav ca le justfica printr-un dialog incredibil . Capra si tzapul sunt prieteni ... dar pina la o adica ! Atunci cind evidenta CLARA este alta ..., belim tzapul !

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Val scrie:Nu mai vorbii de non combat ca are Florentin Iuga o intreaga strategie , enuntata si demonstrata , prin care Iulian ( GL ) a pus lansetele pe mal si a lasat pe alt pescar sa ameninte grav , o efemera , dar pina la urma definitiva , pozitie nr 1 a unui stand Nexgen .
Adica , pe romaneste si cine e drept la cap si are pretentii ca si poate discuta argumentativ , Iulian stind capra :wink: :wink: , a facut joaca adversarului lui Nexgen ... dar daca tot nu avem ce scrie mai apar inepti ca Florentin care promoveaza "Breaking news - a iesit Luna de pe orbita" , "Val Pangica are 5 testicole" , "Dinozauarii se intorc - in direct la TV , "Baboieru este pescar de stiuca" , . samd ....... si ce e mai grav ca le justfica printr-un dialog incredibil . Capra si tzapul sunt prieteni ... dar pina la o adica ! Atunci cind evidenta CLARA este alta ..., belim tzapul !
Ba da te iei de toata lumea VERONICO , cu florentin ce mai aiii marcele
Campionule ai pescuit si tu o secunda sau tu esti savantul
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Dragos Sinca »

Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Val scrie:Nu mai vorbii de non combat ca are Florentin Iuga o intreaga strategie , enuntata si demonstrata , prin care Iulian ( GL ) a pus lansetele pe mal si a lasat pe alt pescar sa ameninte grav , o efemera , dar pina la urma definitiva , pozitie nr 1 a unui stand Nexgen .
Adica , pe romaneste si cine e drept la cap si are pretentii ca si poate discuta argumentativ , Iulian stind capra :wink: :wink: , a facut joaca adversarului lui Nexgen ... dar daca tot nu avem ce scrie mai apar inepti ca Florentin care promoveaza "Breaking news - a iesit Luna de pe orbita" , "Val Pangica are 5 testicole" , "Dinozauarii se intorc - in direct la TV , "Baboieru este pescar de stiuca" , . samd ....... si ce e mai grav ca le justfica printr-un dialog incredibil . Capra si tzapul sunt prieteni ... dar pina la o adica ! Atunci cind evidenta CLARA este alta ..., belim tzapul !
Ba da te iei de toata lumea VERONICO , cu florentin ce mai aiii marcele
Campionule ai pescuit si tu o secunda sau tu esti savantul
Ce te arde frate ? Vezi pe infopescar sau baricada ce poze le-au pus baietilor de la GL - stau capre , samd . "Primiti cu capra" ? - asta e textul ! Pai asa capre sa le fie lor de cap , ca daca puteau , si era normal pentru timpul lor sa vrea , mai prindeau ceva ( 1-2-3-4 crapi ) si ne era si noua mai usor ..... Nu stiu daca intelegi - acuzi de capra pe unul care daca prindea peste , nu facea altceva decit NexGen-ului sa ii fie bine .............. I-a vezi tu cum sta treaba cu postarile astea .... Iar cit de mult sau deloc am pescuit eu - e o treaba interna si noi am rezolvaat-o si fara tine . Nu te mai baga aiurea , fara sa stii joaca ...
Ultima oară modificat Vin Iul 01, 2011 22:55 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
lacul Draghiceni jud. olt

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Vali ce e cu tine ? Uitata-te sa vezi ce ineptii fac astia pe 2 site-uri si lasa copilul in pace ! CUM POTI SA ACUZI PE GL CA A STAT CAPRA CIND ECHIPEI NEXGEN ERA FOARTE IMPORTANT CA IULIAN SA PRINDA PESTE SI SA TREACA DE MITRANESCU ????? Din punctul meu de vedere este culmea OTV-ului !!!!
Daca la o minima analiza nu suntem de acord inseamna ca am inebunit cu totii .......

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Dragos Sinca »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Incearca fara "Baaa" ca nu suntem la "caminul cultural". Stii ce e ala un purtator de cuvant? Uneori ar fi util...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”