DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Catalin Borcan
Mesaje: 24
Membru din: Joi Mai 05, 2011 15:39

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Catalin Borcan »

Felicitări cluburilor calificate in finală,Felicitări tuturor participantilor si organizatorilor si echipei de arbitri!!!

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Rep »

Felicitari echipelor calificate !
Felicitari organizatorilor si celorlalti participanti !
Imi pare rau de Abbara,stiu ca au avut probleme in lot si nu au evoluat la valoarea lor .
Felicitari Catalin si Petcu ,care au dus echipa dupa ei si pentru Baby ,care desi accidentat a incercat recuperarea .
Ai cistigat ,uita si ia-o de la capat,ai pierdut,incearca din nou .

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Andu Dascalescu »

Felicitari tuturor loturilor participante!
Felicitări loturilor calificate!
Felicitari speciale CCC, Fane&Anton si compania! :wink:

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Marian Constantin »

Felicitari loturilor calificate ..

intrebare pentru organizator ... este tarziu sa punem fiecare lot, care va participa la etapa urmatoare , cate 200 ron pentru veste noi ?
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de cornelserbu »

felicitari echipelor calificate, toate trei de un profesionalism exemplar
felicitari si celorlalti pentru participarea masiva, dealtfel, cel mai bun exemplu de promovare a carp-fishing-ului din romania
felicitari organizatorilor si in special lui oliviu orhei pentru o manse cu 51 de echipe, fara cusur...il compatimesc gandindu-ma ca mai are una la fel peste doar 10 zile, iar apoi finala
arbitrajul si fotografiile au fost la inaltime
in concluzie, un concurs reusit dupa parerea mea in ciuda carcotelilor de pe site
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
otto_ph
Mesaje: 417
Membru din: Mie Feb 29, 2012 12:33
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de otto_ph »

Bogdan Timis scrie:un mare bravo pentru participarea in numar asa de mare!
Rezultatele erau insa previzibile.
Poate e un exemplu bun pentru cluburile aflate la inceput de drum sa inteleaga ca pentru Corbu ai nevoie de pregatire, multe antrenamente, o nada de calitate si sfaturi de la pescarii din cluburile care in ultimii 5-6 ani au fost mereu in finalele Campionatelor AGVPS.
Din ce am observat in ultimii ani cam aceleasi loturi sunt mereu in finala...cred ca asa se va intampla si anul acesta.
cat de profund, cata intelepciune !!!
Viata este de unica folosinta, n-o cauta la 38!

- Otto Fishing Team -

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

Felicitari tuturor celor implicati in acest eveniment care s-a desfasurat la cele mai inalte standarde.

Singurul regret este ca existe cateva standuri pe balta pur si simplu impracticabile din cauza agataturilor..

Spunea cineva mai sus ca era mai usor de prezis vreo 10 loturi care au venit din curiozitate la CN.. dupa parerea mea acest CN este o experienta de viata! Orice pescar de competitie ar trebui sa o traiasca cel putin o data in viata!

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de eugen dragnea »

cornelserbu scrie: felicitari organizatorilor si in special lui oliviu orhei pentru o manse cu 51 de echipe, fara cusur...
si daca era un pic mai "organizat" scria cu marker-ul pe tricouri standul si anul desfasurarii...noroc ca nu au fost sobolani in depozitul AGVPS asta iarna...asa se intampla cand ridici non-valoarea la rang de virtute !!!
Cat despre fotografii, mai bine nu comentati voi participantii ca v-ati mancat de sub unghii si era cat pe ce sa ramanem fara foto la aceasta etapa...
George,nu intru foarte des pe site,dar cand se mai intampla treburi de genul asta da-mi te rog un mesaj in privat si gasesc eu bani pentru tine daca "vedetele" astea se dau la fund pentru "un kil de bile"...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re:

Mesaj de gabi1 »

osc1or scrie:Felicitari tuturor celor implicati in acest eveniment care s-a desfasurat la cele mai inalte standarde.

Singurul regret este ca existe cateva standuri pe balta pur si simplu impracticabile din cauza agataturilor..

Spunea cineva mai sus ca era mai usor de prezis vreo 10 loturi care au venit din curiozitate la CN.. dupa parerea mea acest CN este o experienta de viata! Orice pescar de competitie ar trebui sa o traiasca cel putin o data in viata!

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
A dracu' sintagma asta ”pescar de competiție”, câte emoții produce. :wink: :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Albert »

Felicitari castigatorilor si participantilor. Mersi celor care l-au dus pe Gor acolo. Fara aceasta singura actiune etapa asta ramanea la nivel de barfa.Cam ca tot ce inseamna acest CN la nivel de comunicare.
Pacat ca organizarea e amatoriceasca. Ar mai fi timp sa se imbunateasca, macar pentru, finala dar experienta anilor trecuti ne arata ca batista tot pe tambal ramane.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”