DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Remus Drobota
Mesaje: 555
Membru din: Vin Feb 11, 2011 13:52
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Remus Drobota »

Felicitari cluburilor calificate in finala!!! Sunteti buni si nu contesta nimeni asta !!!
Felicitari administratiei Corbu pentru superba balta de concurs !!!
Felicitari George pentru poze !!!
Multumim tuturor pentru sustinere!!! Noi suntem multumiti pentru rezultatul obtinut !!!
Drobota Remus-Mihai
EnjoyFishingClub

codrut floricel
Mesaje: 366
Membru din: Mie Feb 24, 2010 11:00

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de codrut floricel »

Alexandru Mihai scrie:
Bogdan Buzatu scrie:Felicitari participantilor,calificatilor,arbitrilor si organizatorului!!!
Chiar daca nu am reusit sa ne calificam in finala,vreau sa le multumesc colegilor mei pentru efortul depus in stand.Data viitoare vom fi mai buni!!!
Fire intinse participantilor la mansa a doua si fie ca cei mai buni sa se califice!
Ce-o fi in sufletul tau acum...
Da ce o fi in al tau!!!!
CODRUT FLORICEL
RIPOSTA

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Alexandru Mihai »

codrut floricel scrie:
Alexandru Mihai scrie:
Bogdan Buzatu scrie:Felicitari participantilor,calificatilor,arbitrilor si organizatorului!!!
Chiar daca nu am reusit sa ne calificam in finala,vreau sa le multumesc colegilor mei pentru efortul depus in stand.Data viitoare vom fi mai buni!!!
Fire intinse participantilor la mansa a doua si fie ca cei mai buni sa se califice!
Ce-o fi in sufletul tau acum...
Da ce o fi in al tau!!!!
Sunt prea batran sa ma sperie o etapa de CN, nu contest faptul ca va fi foarte greu si doar cei mai buni se vor califica in finala.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de gor965 »

eugen dragnea scrie: George,nu intru foarte des pe site,dar cand se mai intampla treburi de genul asta da-mi te rog un mesaj in privat si gasesc eu bani pentru tine daca "vedetele" astea se dau la fund pentru "un kil de bile"...
Nu se pune problema chiar asa ... nu stiu exact cum s-a judecat taierea de cheltuieli insa cert e faptul ca fara mediatizare n-or sa apara sponsori in veci. Degeaba ai atatea loturi pe balta, asemenea deschidere in fenomen, daca nu te asiguri ca te vede cine trebuie. Cu Live-urile si pozele cu telefonul de pe Facebook nu faci promovare decat printre rude si la nivel de amator. Totusi, deschiderea asta si perspectivele viitorului se bat cap in cap cu prejudecatile din trecut, multi considerand ca daca pana acum s-au descurcat, o vor face si in continuare, cu sau fara aportul media.

p.s.

Felicitari in primul rand echipelor calificate ! Felicitari tuturor celorlalte loturi, mare parte dintre ele avand rezultate peste asteptari! Felicitari echipei organizatorice si lotului de arbitrii! Multumesc sponsorilor Crapmania si Senzor-Shimano ptr. ca mi-au oferit prilejul de a fotografia la acest CN !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de oanavictor »

Da ce o fi in al tau!!!![/quote]

Sunt prea batran sa ma sperie o etapa de CN, nu contest faptul ca va fi foarte greu si doar cei mai buni se vor califica in finala.[/quote]

Mosule ce tanar esti !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de petre iulian »

gor965 scrie:
eugen dragnea scrie: George,nu intru foarte des pe site,dar cand se mai intampla treburi de genul asta da-mi te rog un mesaj in privat si gasesc eu bani pentru tine daca "vedetele" astea se dau la fund pentru "un kil de bile"...
Nu se pune problema chiar asa ... nu stiu exact cum s-a judecat taierea !
---------

Te `luminez eu :

Faptul ca pozele sunt puse pe Crapmania s-a considerat ca ei trebuie sa plateasca pentru ele .. :wink:
Cum Crapmania este un site `comercial unde se incaseaza cash pentru reclama , s-a considerat ca odata pe an la un CN pot baga si ei mana in buzunar :wink:

Asta s-a discutat pe tema asta la Agvps anul trecut in Noiembrie parca si asa a ramas ....Daca decizia a fost corecta voi stiti ... eu ma abtin .Nu e vorba de bani aici ... e vorba de principiu .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de petre iulian »

Felicitari tuturor concurentilor .
Am stat pe balta langa voi trei zile si am remarcat ca a fost o etapa fara incidente si cu mult fair-play .
Concurentii s-au vorbit de la inceput cu vecinii stanga-dreapta sa permita scoaterea pestelui chiar daca a luat firul vecinului .O mansa de calificari frumoasa unde experienta pescarilor /cluburilor si-a spus cuvantul la final .

Chiar daca au trecut in finala doar 3 cluburi , si restul au avut ce sa invete pentru la anul si au castigat experienta .

felicitari tuturor si sper la urmatoarea mansa de calificari sa ne vedem de pescuit si fair-playul sa primeze . :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

oliviu orhei
Mesaje: 587
Membru din: Joi Aug 20, 2009 9:08

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de oliviu orhei »

petre iulian scrie:Felicitari tuturor concurentilor .
Am stat pe balta langa voi trei zile si am remarcat ca a fost o etapa fara incidente si cu mult fair-play .
Concurentii s-au vorbit de la inceput cu vecinii stanga-dreapta sa permita scoaterea pestelui chiar daca a luat firul vecinului .O mansa de calificari frumoasa unde experienta pescarilor /cluburilor si-a spus cuvantul la final .

Chiar daca au trecut in finala doar 3 cluburi , si restul au avut ce sa invete pentru la anul si au castigat experienta .

felicitari tuturor si sper la urmatoarea mansa de calificari sa ne vedem de pescuit si fair-playul sa primeze . :wink:

Frumos!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de gor965 »

petre iulian scrie: Te `luminez eu :

Faptul ca pozele sunt puse pe Crapmania s-a considerat ca ei trebuie sa plateasca pentru ele .. :wink:
Cum Crapmania este un site `comercial unde se incaseaza cash pentru reclama , s-a considerat ca odata pe an la un CN pot baga si ei mana in buzunar :wink:

Asta s-a discutat pe tema asta la Agvps anul trecut in Noiembrie parca si asa a ramas ....Daca decizia a fost corecta voi stiti ... eu ma abtin .Nu e vorba de bani aici ... e vorba de principiu .
Pana la un punct e o decizie logica ... ce se intampla insa daca Crapmania considera ca nu se merita efortul ? Eu personal am crezut initial ca se trece la alt nivel...ceva echipe de filmare, aparitii tv, un fotograf profesionist bun, un editorial in vreo revista mare...ca sa ai cu ce sa momesti sponsorii...sa se vada si ei undeva ! Insa n-a fost nimic din toate astea si nici sponsori (sau sponsorizari) n-am vazut! Ma gandesc ca daca se vrea ceva mai grandios trebuie regandita cumva promovarea...altfel, o sa fie la fel ca si pana acum.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Stai linistit George ,cand cineva dezinteresat a facut veste pentru CN in valoare de 7000 ron sau gasit voci care sa conteste sponsorul inscriptionat pe ele .De ce ar veni alt sponsor in carpfishing ? Sa-l conteste cineva caruia nu-i convine sponsorul respectiv?
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”