DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de Marian Constantin »

Lucian SV scrie:....
ps. Ne cerem scuze pentru incidentul nefericit. :oops:
BIG LIKE !!

la anul sigur nu veti mai repeta greseala ... regulamentul general trebuie modificat si fapta din cartonas rosu sa fie pedepsita cu cartonas galben ..
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Stefan Dany
Mesaje: 18
Membru din: Mie Iun 08, 2016 15:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de Stefan Dany »

Felicitari Senzor ! Felicitari tuturor pentru efortul depus ! Fire Intinse in finala echipelor calificate !
Senzor Planet

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de pharaoh »

Felicitari loturilor calificate! Felicitari tuturor!
Felicitari maxime colegilor mei care au reusit un rezultat extraordinar! Niste baieti deosebiti!
Multumesc celor care ne-au sustinut, colaboratorilor, baitshop.ro, sponsorului CVU Intelligence!
Felicitari arbitrilor, organizatorului, administratiei baltii, George Iorga! Felicitari Hydra pentru fair-play, au pescuit in continuare ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat!
Marius Sârbu

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de osc1or »

Per ansamblu a fost un concurs foarte frumos, atat semifinala I cat si semifinala II.
Din pacate insa, cam de sambata pe la pranz s-au conturat finalistii.. suspans a fost putin la semifinala II unde Tomis a trait periculos pana la final cu Energy care le sufla in ceafa la distanta foarte mica.

De remarcat insa ce lupta ar fi fost daca s-ar fi calificat cate 6 in etapa urmatoare.. cu siguranta nu ar mai fi postat Vladut ce a postat mai sus.. cel putin 10-12 loturi ar fi luptat pana in ultimul moment pt locul 6.

Eu cred ca daca la anul se va modifica regulamentul sa avem o finala de 12, sau semifinala de 12 si finala de 6 in cazul in care vor participa mai mult de 20 loturi, vom avea 50 de echipe aliniate la start.

Cele doua semifinale dpdv al fair-play-ului s-au desfasurat la superlativ din ce s-a vazut de afara. Sper sa avem o finala cel putin la fel de frumoasa!
Critic echilibrat

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de romanraul »

Felicitari tuturor participantilor la semifinala II. O etapa cu foarte grea cu loturi foarte bune unde toti au tras si au muncit in ciuda vreii dezastruoase... o ploaie care te macina incet si sigur... Felicit baietii mei din ENJOY FISHING pentru locul 5 desi cu putin noroc puteam ajunge si mai sus... ( grila, vecini, agatatura etc... ) dar si asa am pescuit bine si am lasat in urma cluburi si pescari cu pretentii...
Felicitari celor 3 loturi calificate in finala...
Felicitari Dl Orhei pentru o organizare foarte buna a campionatului si implicarea dumneavoastra... Multi pot spune multe dar totul a decurs la superlativ.
Felicitari pentru poze George, desi din pacate pe B uri unde eram si eu nu am avut parte de poze din cauza ploii....
Speram sa ne vedem in finala in 2018 !!!
Doamne ajuta
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de istratealexandru »

Felicitari loturilor calificate in finala ! Pentru mine personal a fost o placere sa pescuiesc in aceasta competitie ! Cum a spus si Vladut , am pescuit corect pana in ultimul minut ! Am demonstrat , chiar daca nu ne-am calificat , ca am fost acolo pentru a pescui pentru noi , ci nu pentru alti ! Nici nu s a problema vreodata de altceva ! Discutii vor iesi mereu ! Champions carp club , din puctul meu de vedere , sunt invicibili ! Va fii o finala grea ! Fire intinse tuturor !

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de Bogdan Timis »

Jos palaria in fata loturilor calificate!
Felicitari in mod special lui Bogdan Dragan, care demonstreaza din nou ca pescuitul nu este un sport de noroc, ci de valoare. (calificare fara emotii de pe primul loc).

felicitari celorlalte loturi calificate!

Sunt un pic dezamagit de Green Lake, care au fost pe grila lui The One din prima semifinala si n-au reusit calificarea.. nici macar pe aproape n-au fost. Oare nu functioneaza bilele lor pe Corbu?
O mare deziluzie si lotul lui Mircea Gheran. Din pacate, in concursurile de anvergura, nu de amatori, pe lacuri precum Sarulesti sau Corbu rezultatele sunt zero.

Vom avea o finala incinsa! Fir intins tuturor si cel mai bun sa castige (Bogdan Dragan). :D
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

Avatar utilizator
andrei22
Mesaje: 383
Membru din: Lun Feb 08, 2010 21:28
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de andrei22 »

Felicitări loturilor calificate în marea finala și nu în ultimul rand felicitări tuturor participanților.
Sunt sigur ca cu toții am făcut eforturi mari pentru a putea participa si a obține un loc marea finala.
Pentru DACIC CARP a fost o experienta buna aceasta prima participarea, cu toții am avut ceva de învățat din ea, cu putina atenție eram siguranța mai sus, dar la anul o sa fim mai puternici.

Pariez pe Carp United in mare finala, sunt niște pescari valoroși care știu trebuie făcut pe Corbu.

Felicitări și Dl Orhei pentru o organizare foarte buna a campionatului !!
DACIC CARP CLUB

oliviu orhei
Mesaje: 587
Membru din: Joi Aug 20, 2009 9:08

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de oliviu orhei »

Mutumesc si felicit pe cei care au fost prezenti in etapa a doua, pentru sportivitatea de care au dat dovada si spiritul de fair-play.
Felicitari loturilor calificate in finala !
Loturile calificate in finala:
1. Asociatia Club Sportiv Champions Carp Club (Carp United);
2. Asociația Club Sportiv “Tomis Carp”;
3. Asociatia “Clubul Sportiv Senior Crap”.


Sincere FELICITARI pentru Asociatia Hydra Carp Club Suceava care au dat dovada de un adevarat spirit de fair-play.

Multumesc urmatorilor SPONSORI:
1. CRAPMANIA - poze;
2. FABRICA DE NADA - fisele de arbitraj.
3. TEMPERA ADVERTISING - domnului Laurentiu Sarghie - pentru stickere cu anul.

Finala se va desfasura in perioada 22 - 25 Iunie 2017, pe 3 sectoare, iar grila din finala va fi facuta cu cate un stand liber intre fiecare echipa participant.
Prezenta pe balta Corbu pe data de 21.06.2017 la ora 17.00 pentru a participa la prima sedinta a MANAGERILOR unde se va înainta lista cu componenţa fiecărui lot.

In FINALA sau calificat:
1. A.V.P.S. Vulturul (The One Team );
2. Asociatia Club Sportiv „Crap Corbu Constanta”;
3. Asociatia Club Sportiv “WLC Carp Club”;
4. Asociatia Club Sportiv Champions Carp Club;
5. Asociația Club Sportiv “Tomis Carp”;
6. Asociatia “Clubul Sportiv Senior Crap”( Senzor Planet)

Componenta loturilor care vor participa in etapa finala ramane neschimbata.

Presedintele subcomisiei de pescuit la crap AGVPS
Oliviu Orhei

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: DESFASURARE SEMIFINALA II - 08-11 IUNIE 2017 - CORBU

Mesaj de romanraul »

In numele clubului vrem sa mai multumim pentru sustinere in Semifinala II magazinului Marele Pescar si Target Baits pentru nada !!!
Sa ne vedem sanatosi in 2018 !!!
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”