Discutii CM Italia 2011

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

andronic cristian
Mesaje: 154
Membru din: Lun Feb 08, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de andronic cristian »

la solicitarea autorului am editat aceasta postare. Cristi Matei
Campion National 2010
Vicecampion National 2013

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Dragul meu , eu am scris asa cum i-am cunoscut mai bine zilele astea cit am stat cu ei . Cu voi cei de la Planet nu am avut acest privilegiu . In ceea ce priveste problemele tehnice este clar ca ambele echipe au avut aceeasi problema , care cred ca este nationala , zig rigul . Prefer sa tac in ceea ce priveste tehnica , las pescarii sa vorbeasca .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Si pentru ca de la birou nu am avut mult timp sa scriu ... deh - treaba ! . Ma gandeam uneori ce ar fi daca astia mai "luminati" , cu pacatele si cu slabiciunile noastre , ne-am retrage si ne-am duce in privat . Adica lasi competitia , pentru ca oricum este la un nivel atit de contestat si de comentat incit iti vine sa o lasi oricum si sa iti vezi de pasiunea ta , intr-un cerc de balti si de colegi pescari , din alta sfera decit cea a crapmaniei .ro .
Sincer am avut multe astfel de incercari , dar nu stiu cum dracu competitia ma atrage ... chiar si la modul asta , sau cind chiar nu mai eram interesat si ma multumeam cu ce am in profan , m-au chemat altii in virtutea zilelor petrecute pe balta .
S-ar putea ca 2012 sa fie un an de referinta pentru pescarii de crap din Romania , in care observind la ei acasa o competitie serioasa , sa ne schimbam cu totii modul de gandire si de interpretare a ceea ce avem de facut pe viitor . Prea multi dintre noi ( inclusiv eu - mai putin anul asta ) vorbim patriotic ( nimic rau ! ) dar fara legatura cu ceea ce inseamna adevarata organizare si tehnica , la nivel international . Cred ca esti de acord cu mine ca un CM iti schimba drastic persepctiva cu privire la ce ai facut pina acum si la CITE MULTE mai ai de facut ....
Ma simt aiurea cind vad ca si pe acest topic pe care l-am inceput frumos , au aparut clone ..samd .
Nu am vrut altceva decit sa fiu un observator impartial , iar cei pe care i-am vazut si cu care am stat cca 10 zile - asa mi-au parut .. o echipa cool . Nu am mai scris despre Gabi , Bogdan , Sinca ,Ionut , samd pentru ca au aparut clone si m-am abtinut . Oricum stima mea este la fel de mare si pentru ei si le-am spus-o deja acolo .
Nu lungesc ca iarasi nu pot fi urmarit in dizertatie :wink:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Imi cer scuze pentru poze - se pare ca am depasit cu ele spatiul rezervat pe photobucket . Voi incerca sa remediez aceasta problema - dar se pare ca este mai bine sa dau cuiva pe un stick pozele astea si sa fie incarcate pe server . Astept administratia , asta daca sunt interesante .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Am rezolvat astazi si cu photobucket - am platit largirea benzii la nelimitat - deci de acum teoretic pozele plasate pe acest site se pot vedea macar 1 an de zile . de astazi incolo .

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de claudiue »

Val scrie:Am rezolvat astazi si cu photobucket - am platit largirea benzii la nelimitat - deci de acum teoretic pozele plasate pe acest site se pot vedea macar 1 an de zile . de astazi incolo .
Multumim,

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Atit am putut , atit am facut si de astazi inchei discutia cu CM . Un capitol incheiat , deja istorie .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Val »

Timpul alocat si platit pozelor s-a terminat , pentru motive de extra trafic si marime fisiere , peste capacitatea platita . Dar la cit am vazut interes pe aici , nu cred sa va afecteze prea mult . Va multumesc .

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Discutii CM Italia 2011

Mesaj de Vali Vesa »

Val,

Interesant. Tu ai facut, sau mai faci parte din lotul Nexgen?
Sa-ti vand un pont: poti sa incarci pozele direct de pe hard-ul tau, nu e nevoie sa le sui pe alt site de gazduire, cu sau fara bani.
Pacat de poze...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”