Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
clabuc
Mesaje: 372
Membru din: Joi Apr 30, 2009 11:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de clabuc »

si-au luat chiar si cateva ironii.
cu parere de rau ptr importatorii romani, incepand de azi eu nu mai cumpar nimic de la korda

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de zfcristian »

Cred ca englezoii au vazut ca in Ro daca faci o contestatie , se rezolva imediat in instanta si in mod favorabil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tlx
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iul 24, 2010 9:35

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de tlx »

Adaug un link la subiect: interviu publicat acum 2 saptamini cu Ian Huntington pe Anglersmail.
Merita citit cap-coada.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de Val »

Eu tot nu inteleg de ce luam foc asa . Imi pare un interviu OK - justifica esecul lor , dar nu acuza de furt pe nimeni . Poate de lipsa de fair -play , dar asta e opinia lui si trebuie luata ca atare , doar o opinie .
Mai mult , isi exprima aprecierea fata de organizare , cu vorbe foarte frumoase .
Cred ca asa cum spunea un pescar englez pe forumurile lor , vina este a pestilor din Corbu care nu au auzit de Mainline Cell :lol: :lol:
Si da este adevarat - africanii au avut mai multa orientare , avind o sponsorizare Dynamite Bait de 1.500 kg de nada , dupa primul antrenament , au trecut la bile romanesti .

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de vasea »

cata prostie :!: cum sa hranesti tone de crap cu bile un an intreg,auzi inca din ferma :shock: ar insemna o suma fabuloasa investita, dar na vulpea care nu ajunge la struguri zice ca e blat
muriti de ciuda englezoi obositi

tlx
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iul 24, 2010 9:35

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de tlx »

Si cu asta inchei aportul la acest topic: opinii pe tema prezentului topic pe carpforum.co.uk. Printre participantii la discutie se numara si Ken Townley & Brian Woolsey
(incepind cu postul cu numarul 32)

Avatar utilizator
BBadescu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Apr 18, 2012 12:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de BBadescu »

Si eu cred ca declaratia englezilor poate fi considerata, cel mult, drept lipsa de fairplay.

Lasand asta la o parte, nu pot sa nu ma intreb: cum dracu' se intampla doar la noi chestii d'astea? La campionatul national, ditamai scandalul, la cel mondial se pare ca incepe altul...
...cum se poate prinde pestele mic cu unelte mari...

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de Val »

tlx scrie:Si cu asta inchei aportul la acest topic: opinii pe tema prezentului topic pe carpforum.co.uk. Printre participantii la discutie se numara si Ken Townley & Brian Woolsey
(incepind cu postul cu numarul 32)
Excelent link-ul. Multumim.

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de claudiubv »

Val scrie:Eu tot nu inteleg de ce luam foc asa . Imi pare un interviu OK - justifica esecul lor , dar nu acuza de furt pe nimeni . Poate de lipsa de fair -play , dar asta e opinia lui si trebuie luata ca atare , doar o opinie .
Mai mult , isi exprima aprecierea fata de organizare , cu vorbe foarte frumoase .
Cred ca asa cum spunea un pescar englez pe forumurile lor , vina este a pestilor din Corbu care nu au auzit de Mainline Cell :lol: :lol:
Si da este adevarat - africanii au avut mai multa orientare , avind o sponsorizare Dynamite Bait de 1.500 kg de nada , dupa primul antrenament , au trecut la bile romanesti .



Ce ie ok Val ?
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Echipa Angliei acuza Romania ca a trisat la CM !

Mesaj de miyagi »

Poate ca lotul României ar trebui să se dea jos de pe val :D
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”