Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Măi, Narcis ofilit. Diferența între mine și tine este una esențială. Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept. Am început să am un sentiment de milă față de tine. Îi faci pe alții bolnavi, dar nu te poți vedea în ce hal ai ajuns. Sunt convins că cei care citesc aceste postări te-au catalogat deja. Mi-e milă de tine, caractere!

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Alexandru Mihai »

Stefan Popescu scrie:Măi, Narcis ofilit. Diferența între mine și tine este una esențială. Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept. Am început să am un sentiment de milă față de tine. Îi faci pe alții bolnavi, dar nu te poți vedea în ce hal ai ajuns. Sunt convins că cei care citesc aceste postări te-au catalogat deja. Mi-e milă de tine, caractere!
Pana în acest moment mai nimic, cel puțin pentru Pescuitul Sportiv din România.
Procesele, jignirile și amenințările fac parte din viata dumneavoastră de zi cu zi, e ceva normal.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de george tomescu »

Stefan Popescu scrie: Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte ...
Voinicule :lol: :lol: :lol:
cati or sa stea la puscarie, dupa mintea ta ... :lol: :lol: :lol:

El Presidente: de cand nu ai iesit la pescuit? :lol: :lol: :lol:
CS APS

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

george tomescu scrie:
Stefan Popescu scrie: Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte ...
Voinicule :lol: :lol: :lol:
cati or sa stea la puscarie, dupa mintea ta ... :lol: :lol: :lol:

El Presidente: de cand nu ai iesit la pescuit? :lol: :lol: :lol:
1. Toți cei care încalcă legea. Necunoașterea legii nu te exonerează de la încălcarea ei.
2. De ieri. Am pescuit cu niște prieteni. Pe balta federației.

Maxx,
Îți respect punctul de vedere. Dar faptul că am fost capabil să constitui federația se pare că după mintea ta nu înseamnă nimic. Ca să fiu sincer, nici nu mă interesează părerea ta. Eu știu ce am de făcut și o voi face, indiferent de câți căței vor lătra pe anumite forumuri. Ce fac eu acum, nu ați fost voi în stare să faceți de când ați pus un băț de pescuit în mână. Asta e! Nu toți pot să le facă pe toate. Fiecare face după cât îl duce mintea.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții
pana acum ai reusit cu succes niste serii de felatii :lol: :lol: :lol: madam popescu cred ca radiaza de fericire cata carne are in frigider :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu scrie:Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept.
CORECT !!!! tu pana una alta , doua dintre judecati le-ai pierdut asa ca scioate banii vagabond batran

Stefan Popescu scrie: Îi faci pe alții bolnavi,
nu eu te fac bolnav lichea batrana ci madam popescu a batrana care te-a fatat in urma unui incest , dupa ce te-a expulzat si-a facut cruce si a spus " m-am lepadat de satana ! " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu scrie: Mi-e milă de tine, caractere!
vezi sa nu-ti dea sangele pe nas de atata mila golan batran :lol: :lol: :lol: :lol:


din partea lotului national - toate cele bune ! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:1. Toți cei care încalcă legea. Necunoașterea legii nu te exonerează de la încălcarea ei.

corect , vad ca stii , hai ca te astept sa faci pasul , eu sunt pregatit :wink:
Stefan Popescu scrie:. Am pescuit cu niște prieteni. Pe balta federației.

uitati aici latrina federatiei cu care se lauda pe pagina tarabei federale :lol: :lol: :lol: si tu ce rol aveai in partida asta de pescuit ? vierme sau lipitoare ? :lol: :lol: :lol:
Fişiere ataşate
fed.jpg
fed.jpg (88.82 KiB) Vizualizat de 871 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

in poza de mai jos , unica si marea competitie organizata de licheaua de la alba , 10 particulari pe care presedintele sociopat i-a dus la 50 de metrii de locul in care se scurg dejectiile orasului Tg.Jiu , locatie obtinuta evident pe mocaciune :lol: :lol:

anul trecut , onanistul matusalemic facea referire la cadru legal de desfasurare a unei competitii oficiale , pai ia spune bai nevropatule , unde este omologarea pistei de concurs ?? unde este ambulanta ? unde sunt standurile trasate ?

iata cateva discutii pe marginea acestui subiect pe pagina de FB a cocinei federale :

astia sunt toti concurentii din romania sau este un singur sector?


la exact 50 m,prin fata vilelor,se scurge canalul de dejecti al orasului....acolo nu pescuieste nimeni sanatos la cap:))))...felicitari organizatorilor:)))


si acum vine boul din capul federatiei si da explicatiile :

Federatia Romana De Pescuit Sportiv : In tot raul este si un bine. In urma organizarii acestei competitii oficiale, intr-o zona in care competitiile de pescuit sportiv sunt rara avis, efectul a fost cresterea spectaculoasa a solicitarilor de legitimare a sportivilor din judetul Gorj de catre cluburile sportive locale afiliate la federatie. Gorjul are un potential urias de dezvoltare a pescuitului sportiv, insa pana acum nu s-a ocupat nimeni de el pentru a fi pus in valoare.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , dupa bascalia federala de pe malul cacastoarei din Tg. Jiu , s-a facut coada la poarta federatiei :lol: :lol: :lol:

mare bou esti fane balamuc :lol: :lol: :lol: :lol:
Fişiere ataşate
cn tj.jpg
cn tj.jpg (132.94 KiB) Vizualizat de 862 ori
Ultima oară modificat Dum Aug 10, 2014 19:35 de către Cristi Y, modificat 1 dată în total.
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Alexandru Mihai »

Stefan Popescu scrie:
Stefan Popescu scrie:

Maxx,
Îți respect punctul de vedere.
Multumesc!
Dar faptul că am fost capabil să constitui federația se pare că după mintea ta nu înseamnă nimic.
Tocmai ce am scris mai sus...ati realizat mai nimic...nu am zis ca nu ati realizat nimic, ati realizat foarte puține in comparație cu ce va lăudați.
Ca să fiu sincer, nici nu mă interesează părerea ta.
Exact cu aceasta aroganta ati pierdut mai mult decât ați realizat, dacă erați mai ponderat erați mai câștigat.
Eu știu ce am de făcut și o voi face, indiferent de câți căței vor lătra pe anumite forumuri.
Nu ma intereseaza!!!
Ce fac eu acum, nu ați fost voi în stare să faceți de când ați pus un băț de pescuit în mână. Asta e! Nu toți pot să le facă pe toate. Fiecare face după cât îl duce mintea.
Nu ma interesat niciodată Federația! Asa ca nu ma băgați in aceiași oala cu ceilalți.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stefan Popescu scrie:. Eu știu ce am de făcut și o voi face, indiferent de câți căței vor lătra pe anumite forumuri. .
Bsi saracie, tu latri cel mai mult pe forumuri, esti pishat zilnic de toti si injurat, dar tot la "datorie" esti ! Masochist mustacios ce esti ! :D

PS Tu ai servici ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Vladut Mateianu scrie:Tu ai servici ?
are pe dracu sa-l ia , uite ce are : NIMIC !!!! o saracie ordinara , UN PRAPADIT :wink:
Fişiere ataşate
PVcetate746x1024.jpg~original.jpg
PVcetate746x1024.jpg~original.jpg (102.33 KiB) Vizualizat de 847 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”