Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:o obraznicie din partea ta
ca sa nu mai fi victima obrazniciilor mele ..ignora-ma

simplu , nu ???
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Val »

NU ...pentru ca si atunci cind te ignor continui ... ! Muti discutia de colo ...colo , dar tot aia faci ...
De ce nu incetezi si tu ? Ca ce am avut de spus am spus amindoi cu varf si indesat ... dar cu mine nu o dai la capat ... pentru ca tu iti tragi toate gloantzele aiurea si eu din politete le tzin ... INCA ?!!!!
Tu chiar vrei sa dezvoltam pe crapmania persoanele si vad ca de la o vreme scrii cat sa afecteze si familia mea cel putin la acest moment ? Tu chiar vrei sa intinzi problema asta la nesfarsit ? Tu chiar vrei sa ne intindem aici ..... ?????????????
Tu asta vrei ? Asta e dorintza ta neexprimata ? Sa fii un smecher si un grobian pe crapmania , dezvaluindu-ti toata istoria de viatza cu prietenii de-a lungul ei ?
Si sa ridice piatra ala care o vrea .....
Eu nu voi face parte din asa ceva ...
Ultima oară modificat Dum Aug 10, 2014 21:06 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de gor965 »

Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul ! :(
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Val »

gor965 scrie:Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul ! :(
Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:Eu nu voi face parte din asa ceva ...
atunci vezi-ti asa cum ti-am mai zis de sticla ta si nu te mai baga in seama , TU ai fost cel care a intrat aici cu caterinca de kkt la adresa mea si ca de obicei te infoi cand se intoarce roata

hai pa ca frustrarile tale deja imi provoaca sila ...esti si tu baiat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .

aloooo , ia cu sifon pangica ca faci iar tensiune si nu mai e nevasta-mea la municipal sa ai la cine sa apelezi ... acum e ca si mine ..EMIGRANTA :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:
Val scrie:Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .

aloooo , ia cu sifon pangica ca faci iar tensiune si nu mai e nevasta-mea la municipal sa ai la cine sa apelezi ... acum e ca si mine ..EMIGRANTA :wink:
Mai scotish .... cind am fost la Municipal eram cu mama in atac cerebral ...la 70 ani ... Vezi ce lipitoare esti ? Mi-e sila !
Scrii ca un iresponsabil .... m-am convins . Bai ajungi sa imi reprsoshezi ca am apelat la tine cu mama in urgentza ???????????
Asa fac maidanezii .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de gor965 »

Val scrie:
gor965 scrie:Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul ! :(
Tu mai bine moderai de acum 40 pagini ... nu te baga acum ! Sau nu te da zmeu ...cind nu esti in stare si te depaseste .
Sau fa ce vrei cu mintea ta .
Tu mai bine nu mai debitai atatea prostii in ultimii ani, ca sa nu am eu 40 de pagini de editat ! Iti port respect ptr. ca te stiu de pe forum de mai bine de 12 ani, dar e ultima data cand iti mai permit sa ma iei pe mine la rost ptr. kkt-urile pe care le postati in public cand va apuca padaliile !

L.E.
Am inchis topicul ! Subiectul e epuizat, de mizeriile lu' Popescu s-a saturat lumea... la fel si de cearta si scandal ! Daca considerati ca aveti ceva important de spus, deschideti un subiect nou si postati ca niste oameni normali !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

gor965 scrie: Eu zic sa incheiati. Nu stiu de ce, dupa ce apare Popescu si da cu samanta de scandal p-aici, ajungem la niste discutii care n-au nici o treaba cu pescuitul
George , cred ca trebuie sa-i explici userului de mai sus ca aici este un forum al pescarilor , pescarii sunt baietii aia cu lansete , care pescuiesc , etc ...

Omul din tulbureala bahica a gresit pagina , el cauta de fapt siteul vreau scandal punct ro si a nimerit aici

pangica , cauta pe telefon la jocuri si vezi daca ai solitaire , e educativ si calmeaza spiritul :lol: :lol: :lol:

nu te enerva ca nu vei castiga , e ca la pescuit , castiga doar cei buni :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”