green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demisol?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demisol?

Mesaj de andrei vladeanu »

liga de crap a anuntat in scris agvps-ul despre probabilitatea ca respectivele cluburi - green lake, ovidius, imperial si senior - sa fii semnat adeziuni la federatia de demisol a lui nea fane.
ca sa stiti...
The One Team

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de Popescu Stefan »

andrei vladeanu scrie:liga de crap a anuntat in scris agvps-ul despre probabilitatea ca respectivele cluburi - green lake, ovidius, imperial si senior - sa fii semnat adeziuni la federatia de demisol a lui nea fane.
ca sa stiti...
Fi convins că si Senzor va fi nevoit să se orienteze. Poate și NEXGEN dacă până la urmă proiectul va fi finalizat.
În legătură cu Senzor, vezi că nu ai depus bilanțurile contabile în ultimii doi ani și la federație nu primim firme fantomă.

PS A început să mă distreze modul cum ALRC încearcă să tragă preșul de sub picioarele APCR. Se pare că colonelul nu a uitat metodele anterioare pensionării. M-a sunat dăunezi să mă interogheze cu privire la cele afirmate de tine, dar l-am trimis la plimbare. Problema voastră este alta. Probabil că nu v-ați plătit chiria sau ai dat dreptul numai la Bentu. Altfel nu-mi explic cearta dintre Șelaru și Bentu, când erau să se ia de gât. Motivul? Simplu. Șelaru a luat decizia ca la organizare (care nu o s-o mai facă niciodată) să participe pe lângă APCR si LRC și Carping. Soluția l-a enervat pe Bentu, care probabil are și el promisă o felie din tort. Vedeți că tortul pe care mizați este din hârtie igienică.

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de Vali Bonto »

andrei vladeanu scrie:liga de crap a anuntat in scris agvps-ul despre probabilitatea ca respectivele cluburi - green lake, ovidius, imperial si senior - sa fii semnat adeziuni la federatia de demisol a lui nea fane.
ca sa stiti...
Ce s-ar mai fi bucurat dl Popescu...nu vreau sa-mi inchipui ce-ar fi fost pe forumuri daca era adevarat... :lol:
E o intoxicatie specifica perioadei...nu e nimic adevarat.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de Vali Vesa »

Ha, dom' colonel mai greseste, de, varsta... :mrgreen:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de Popescu Stefan »

Același lucru am spus si eu. Dar cred că miza este cea care am subliniat-o eu. Pot să confirm că niciun club din cele enumerate nu și-a trimis cereri de aderare. În schimb sunt altele care au făcut-o deja. Și din APCR și din ALRC.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de petre iulian »

Este o minciuna !!

Clubul Sportiv Green Lake este membru APCR . Pe langa ca fac parte din conducerea clubului sunt si membru fondator .....Restul este can-can si diversiune sa ne dezbine (APCR).

O ZI BUNA !!
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de Vali Bonto »

Popescu Stefan scrie:În schimb sunt altele care au făcut-o deja. Și din APCR și din ALRC.
Care sunt cluburile alea dle Popescu?
Nu de alta dar umbla vorba ca sunt doar 2 (doua) ??

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de petre iulian »

Ne/a Fane canta la alta masa ......
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de miyagi »

Ia uitati aici! Sa oferit sh`o recompensa :lol: :lol: :lol:

jhonny
senior member


Data inscrierii: 05/02/2010
Mesaje: 310


Mesaj nouTrimis: Dum 11 13, 2011 2:55 pm Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)
semlecangheorghe a scris:
A naibii cluburi fondatoare...Unde sint??Desi aveti forum,cind intri pe sit-ul ala federal,parca inti intr-un decor de ala hollywodian reprezinta orasele din pampas...vintul ridica norisori de praf si mina aiurea scaieti in rotocoale,ia cit arunci cu ochii,nu-i decit un decor gol ,lipsit de orice personaj...

Cluburile alea fondatoare,nu fac concursuri,asa intre ele,macar??S-au nu-i voie??


Ce concursuri prietene tu nu vezi ca aia nu vorbesc intre ei, pe forum nu apare in nici o discutie, este totul secret, se inteleg prin discutii codate pe alta forumuri.
FFFF se cearta cu noi , se da rotund pe topicuri-le altora, asta inseamna zero cluburi, zero pescari.
Hai sa strigam apelul la cluburile membre, sa vedem cine raspunde PREZENT. NIMENI ca nu le da voie SAFUL.
Cine din cluburile federatiei imi raspunde la acest apel, in 48 ore, primeste 500 euro!!!!!!!!! Din momentul de fata START.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: green lake, ovidius, imperial & senior la nea fane demis

Mesaj de miyagi »

Cine din cluburile federatiei imi raspunde la acest apel, in 48 ore, primeste 500 euro!!!!!!!!! Din momentul de fata START.[/quote]

`Ai baieti! Tonny?!!!!!!!!!!! 3 BBLC-uri noi :D .
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”