Intrebari despre CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Alexandru Popescu »

eugen dragnea scrie:
Alexandru Popescu scrie:

Esti fiul lui Stefan ? Ruda cu el ? :d
Ma bucur ca in sfarsit aveti capacitatea sa va auto-analizati si sa combateti ideea si nu personajul...bravo... :lol:

O intrebare asa de simpla si nu esti in stare sa raspunzi. Esti autist ? :d
...

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de istratealexandru »

eugen dragnea scrie:
istratealexandru scrie: Buna ziua domnule "critic" , observ ca depasesti limita bunului simt si jignesti la general ! Ar fii cazul sa te abti ! Nu poti jigni , doar ca sa faci trafic online . Tu participi la acest CN ? De fiecare data ai cautat sa creezi dezechilibru , incearca sa mergi mai mult la pescuit , o sa te relaxezi mai mult !!!
Domnule Istrate Alexandru,daca sunteti o fire mai sensibila este posibil sa va depasesc limita bunului dumneavoastra simt,ghinion !!! Sa stiti ca nu trebuie sa va simtiti jignit ca nu aveti 12 clase incheiate,se mai intampla,totodata nu este ceva generalizat ca sa pot jigni la general,sunt doar cazuri particulare.
De felul meu nu pot sa ma abtin,iar ghinion,sau poate doriti sa-mi bagati "pumnul in gura" sa mai stopati din trafic ?!?
Din perspectiva dumneavoastra trebuie neaparat sa particip la un anumit fenomen ca sa-mi pot spune parerea sau este indeajuns sa ma intereseze subiectul?
Eu zic ca este mai buna o stare de continua corectare a echilibrului decat un echilibru fragil si bolnav !!!
Ai dreptate cu privire la mersul la pescuit,niciodata nu este indeajuns...
Cel putin ai bunul simt de a vorbi la persoana a-3-a :) ! Nu am facut referire la mine , si nici la altcineva , doar ti-am spus ca depasesti limitele ! Nu am dat nici un nume. Referitor la CN , lasa-te de comentari rautacioase , nu ai haz .
Se pare ca esti mai violent decat mine(se poate vedea din comentariile agresive pe care le postezi ) , daca tot vorbesti de pumni !
Mergi pe balta , fa-ti un bine. Carcotas ai fost destul , sau nu te-ai saturat de palavragit anapota ?

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de eugen dragnea »

Lucian SV scrie: Dvs. aveți varianta CN organizat de FRPS. Spor! :wink:
Mai bine merg la "miuta" lu' "Securel" decat la "paranghelia" lu' "Sandy-belle" :lol:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de eugen dragnea »

Alexandru Popescu scrie:
eugen dragnea scrie:
Alexandru Popescu scrie:

Esti fiul lui Stefan ? Ruda cu el ? :d
Ma bucur ca in sfarsit aveti capacitatea sa va auto-analizati si sa combateti ideea si nu personajul...bravo... :lol:

O intrebare asa de simpla si nu esti in stare sa raspunzi. Esti autist ? :d
Mare grija ca Vasilica a ajuns in fata comisiei pentru ca a folosit cuvantul autist fara "centura de siguranta" :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de eugen dragnea »

istratealexandru scrie: Cel putin ai bunul simt de a vorbi la persoana a-3-a :) ! Nu am facut referire la mine , si nici la altcineva , doar ti-am spus ca depasesti limitele ! Nu am dat nici un nume. Referitor la CN , lasa-te de comentari rautacioase , nu ai haz .
Se pare ca esti mai violent decat mine(se poate vedea din comentariile agresive pe care le postezi ) , daca tot vorbesti de pumni !
Mergi pe balta , fa-ti un bine. Carcotas ai fost destul , sau nu te-ai saturat de palavragit anapota ?
Spor la CN domnule Istratealexandru :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Albert »

Din atata amar de banet cat s-a rulat la braila agvps nu s-a gasit niste maruntis pentru un jurist care sa faca niste acte ca la carte.
An de an schimbati reguli, explicati gaura la macaroana iar acum cand a reinceput cacaracterul de la alba sa dea cu batu-n gard va dati cap in cap sa ingrasati porcu' in ajun.
Toate astea pe banii vostrii. Pescuit de competitie la superlativ.

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de istratealexandru »

eugen dragnea scrie:
istratealexandru scrie: Cel putin ai bunul simt de a vorbi la persoana a-3-a :) ! Nu am facut referire la mine , si nici la altcineva , doar ti-am spus ca depasesti limitele ! Nu am dat nici un nume. Referitor la CN , lasa-te de comentari rautacioase , nu ai haz .
Se pare ca esti mai violent decat mine(se poate vedea din comentariile agresive pe care le postezi ) , daca tot vorbesti de pumni !
Mergi pe balta , fa-ti un bine. Carcotas ai fost destul , sau nu te-ai saturat de palavragit anapota ?
Spor la CN domnule Istratealexandru :wink:
Multumesc ! Ma mir ca nu mi-ai urat BAFTA ! :)) ....ma asteptam !
Vezi , poti fi si domn , si fara 12 clase :))

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

eugen dragnea scrie: Regula cu 15 participanti comunicati pana la 1 martie fara a putea participa toti 15 in toate etapele este absurda si poate duce la situatii delicate in interiorul cluburilor si anume:
Vine unul dintre cei 15 pescari care are si rolul de potential "sponsor" cu 2 zile inainte de etapa cu o "infuzie de capital " si conditia de includere in lot, bineinteles va lua locul unui pescar mai bun,pescar care ar fi avut loc lejer in cadrul altui lot dar a fost sigur ca va prinde loc in primii 10 la clubul sau si astfel el ramane pe dinafara.

Solutia corecta este una foarte simpla,poate tineti cont de ea la anu ,la CN pot participa pentru un anumit club doar pescarii legitimati pana la data de 1 Martie cand se prezinta toti membrii clubului subcomisiei de pescuit la crap pe baza de legitimatie si copie CI. Cine nu se inscrie pana la acea data intr-un club sau paraseste clubul dupa acea data NU poate participa la CN, si gata cu "traseistii" si are selectionerul de unde alege...dar ma intreb, "baietii destepti" ai fenomenului doresc o astfel de regula ?!?
Cn este facut si ptr sponsori. Cred ca majoritatea cluburilor au si cate o gaina cu bani care se si crede pescar de calitate, gaina care plateste mult din dorinta de afirmare... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de istratealexandru »

Din nefericire , ca orice padure , si pescuitul are uscaturile lui ! Uscaturi care din neputinta , doar palavragesc ca babele de la tara :) ... pacat

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

istratealexandru scrie:Din nefericire , ca orice padure , si pescuitul are uscaturile lui ! Uscaturi care din neputinta , doar palavragesc ca babele de la tara :) ... pacat
Ei nu fi răutăcios și chibiți au rolul lor, dar să respecte cele trei condiții. :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”