Intrebari despre CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei22
Mesaje: 384
Membru din: Lun Feb 08, 2010 21:28
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de andrei22 »

Ca sa explicam cum au stat de fapt lucrurile legate de acest subiect.
La finalul sedintei de ieri dupa discutarea tuturor punctelor de pe ordinea de zi, Dl Orhei a spus ca mai este o chestiune sensilbila de discutat legata de lotul 'Lacul Sarulesti'.
Ne-a prezentat situatia transparent celor 24 de persoane prezente, legat de suprapunerea datelor de desfasurare a competiei de pe Lacul Sarulesti si CN.
Cred ca aceasta propunere trecea cu 24 din 24 de voturi, daca reprezentatul Lacului Sarulesti nu ameninta ca : ' oricum cu sau fara voturile voastre noi oricum suntem in mansa 2'....
Dupa vorbele spuse de reprezentantul Lacului Sarulesti s-a supus la vot si a picat cu 23 impotriva si 1 pentru...
Asa ca George asta sunt cele intamplate si poate acum intelegi, iar pentru Dl Mitranescu imi pare rau ca nu este informat de reprezentatul lotului din care face parte...
Chiar vroiam sa votez pentru derogarea Lotului Sarulesti in mansa 2 si tiind sa cred ca si restul la fel..

Este o vorba din batrani:' Vorba dulce, mult aduce...
DACIC CARP CLUB

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Dan Mitranescu »

andrei22 scrie:Ca sa explicam cum au stat de fapt lucrurile legate de acest subiect.
La finalul sedintei de ieri dupa discutarea tuturor punctelor de pe ordinea de zi, Dl Orhei a spus ca mai este o chestiune sensilbila de discutat legata de lotul 'Lacul Sarulesti'.
Ne-a prezentat situatia transparent celor 24 de persoane prezente, legat de suprapunerea datelor de desfasurare a competiei de pe Lacul Sarulesti si CN.
Cred ca aceasta propunere trecea cu 24 din 24 de voturi, daca reprezentatul Lacului Sarulesti nu ameninta ca : ' oricum cu sau fara voturile voastre noi oricum suntem in mansa 2'....
Dupa vorbele spuse de reprezentantul Lacului Sarulesti s-a supus la vot si a picat cu 23 impotriva si 1 pentru...
Asa ca George asta sunt cele intamplate si poate acum intelegi, iar pentru Dl Mitranescu imi pare rau ca nu este informat de reprezentatul lotului din care face parte...
Chiar vroiam sa votez pentru derogarea Lotului Sarulesti in mansa 2 si tiind sa cred ca si restul la fel..

Este o vorba din batrani:' Vorba dulce, mult aduce...
Sunt informat in legatura cu treaba asta , dar tot nu inteleg ce legatura are cu ce discutam.
Era vorba de 20 de loturi care dau lotul mai tarziu. Care este legatura cu un lot care doreste o derogare, nu ma duce mintea sa inteleg. Aici recunosc, am o problema.

In alta ordine, nu stiu cum s-a comportat Dan City la sedinta si nici nu sunt raspunzator pentru "educatia" lui ca sa fiu luat pe stanga ( iar nu vad legatura, dar la cum este facuta cea de deasupra, nu ma mira nici asta ) .
Ultima oară modificat Mar Mar 06, 2018 22:55 de către Dan Mitranescu, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gabi1 »

Cred ca aceasta propunere trecea cu 24 din 24 de voturi, daca reprezentatul Lacului Sarulesti nu ameninta ca : ' oricum cu sau fara voturile voastre noi oricum suntem in mansa 2'....
Să ferească Dumnezeu de săracu' parvenit!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gor965 »

Lucian SV scrie:@George Iorga
Dacă chipurile s-au băgat înainte într-o chestie, de ce s-au mai băgat aici?...
Nu stiu domne' ce i-a mancat in dos sa se bage si aici...dar e cert ca atunci cand s-au bagat, aveau ganduri pasnice ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Dan Mitranescu »

gabi1 scrie:
Cred ca aceasta propunere trecea cu 24 din 24 de voturi, daca reprezentatul Lacului Sarulesti nu ameninta ca : ' oricum cu sau fara voturile voastre noi oricum suntem in mansa 2'....
Să ferească Dumnezeu de săracu' parvenit!
Sa judeci 10 pescari ca te-a suparat unul, iar este un lucru ce ma depaseste.

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

Dan Mitranescu scrie: Sa judeci 10 pescari ca te-a suparat unul, iar este un lucru ce ma depaseste.
Lasă că-ți pui tu motor mai tare și-i ajungi din urmă! :D :D :D

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Dan Mitranescu »

Lucian SV scrie:
Dan Mitranescu scrie: Sa judeci 10 pescari ca te-a suparat unul, iar este un lucru ce ma depaseste.
Lasă că-ți pui tu motor mai tare și-i ajungi din urmă! :D :D :D
cpm .... :D :D :D

Mai am pana il ajung pe City , ca nu vreau sa il intrec ? :D :D :D

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de gabi1 »

Dan,
Înainte să sfideze reprezentanţii a 400 de pescari :oops: trebuia să ştie că orice băţ are 2 capete...
Tu şi ceilalţi ca tine "aţi căzut între linii".
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Dan Mitranescu »

gabi1 scrie:Dan,
Înainte să sfideze reprezentanţii a 400 de pescari :oops: trebuia să ştie că orice băţ are 2 capete...
Tu şi ceilalţi ca tine "aţi căzut între linii".
Numai putin. :D
Eu nu am sfidat pe nimeni, ca nu am fost la sedinta. :D
Mai sus a fost o gluma, precum m-as lua cu City la intrecere.
Nici macar nu stiu ce a spus, sau cum cum s-a comportat.
La cate "sfidari" am vazut eu la astfel de sedinte, va rog sa ma credeti ca orice aud nu mi se pare deloc iesit din limite.

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de dan _city_center »

andrei22 scrie:
Cred ca este mai important Campionatul National vs un concurs privat, plus de asta este un regulament votat care trebuie respectat de toata lumea, cum 38 pot sa il respecte cu siguranta pot si ei.
ne cerem scuze.aveti mare dreptate,

cu siguranta este mult mai importanta o etapa de calificari la Campionatul National -ROMANIA -AGVPS -organizat cu sprijinul Ministerului Tineretului si Sportului si poate chiar a Federatiei ,fata de un concurs privat organizat pe sectiune ascunsa whatapp.
BARICADA CARP CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”