JAPCA LA CN !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: JAPCA LA CN !

Mesaj de popescu59 »

Dl Cristy vreti sa spuneti ca dl Popescu este VAMPIR???? Aoleuuuuuuuuuuuuu cred ca de la asemanarea de nume sunt atit de blamat pe forum. \

Gata am inteles miine merg la primarie sa imi schimb NUMELE .

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: JAPCA LA CN !

Mesaj de Cristi Y »

popescu59 scrie:Dl Cristy vreti sa spuneti ca dl Popescu este VAMPIR???? Aoleuuuuuuuuuuuuu cred ca de la asemanarea de nume sunt atit de blamat pe forum. \

Gata am inteles miine merg la primarie sa imi schimb NUMELE .

:lol: :lol: :lol: de federalu' de la Alba este vorba , tu deja ai intrat in randul pescarilor si nu te mai blameaza nimeni , ti-ai luat botezul la inceput :wink: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: JAPCA LA CN !

Mesaj de Stefan Popescu »

Tataie,
Nici nu știi câtă dreptate ai. Știu eu pe unu care are coșmaruri din cauza mea. Îl cheamă Șelaru. Nu vezi cum se dă la fund și se ferește ca dracu de tămâie să nu i se mai pomenească numele AGVPSR ca organizator al CM? De ce oare? De asemenea sunt mulți care nu dorm din aceeași cauză.
PS Cineva zicea că sunteți folosiți pe post de „mielul pascal”. Nici nu știi câtă dreptate are. Dar, e o vorbă; domnia și prostia se plătesc. Să ne vedem sănătoși. O să fie foarte curând. :lol: :lol: :lol: :lol:

andrei.sarca
Mesaje: 135
Membru din: Lun Feb 22, 2010 19:30
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: JAPCA LA CN !

Mesaj de andrei.sarca »

am citit aproape toata discutia asta si pot sa zic ca m-am scarbit, vai de capu nostru al romanilor.
daca asa stau lucrurile in CN ,adica la cel mai inalt nivel al pescuitului de crap din romania e f dezamagitor si descurajant ,mai ales pt noi pescari obisnuiti de crap care poate ca uneori tindem sa ajungem si noi acolo! dar astfel de lucruri care s-au intamplat la corbu iti taie tot elanul si te face sa te gandesti,oare chiar ai nevoie de toate mizeriile astea?!

fachiru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iun 11, 2012 12:25

Re: JAPCA LA CN !

Mesaj de fachiru »

Se pare ca si in cn este ca in fotbal numai blaturi de aia se duce tara asta de rapa. DAR ASTA E ROMANIA NOASTRA NUMAI BLATURI. :oops: :oops: :oops:
TINETI APROAPE !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”