Crapmania.ro • Vezi subiect - Licitație pentru Campionatul AGVPS

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro Abbara - import si distributie legume si fructe

Acum este Sâm Iul 21, 2018 8:23 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]

King Fish Dan Mitranescu

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Vin Mar 16, 2018 9:28 am 
Neconectat

Licitație:
1. Se scoate la licitație denumirea Campionatul AGVPS - ............... se pleaca de la suma de 3000 euro. Cine dorește poate să-mi trimită un mesaj aici sau pe adresa de mail oliviu.orhei@gmail.com . Licitația se face până pe data de 23.03.2018. La tragerea la sorți se va anunța denumirea.
2. Se scoate la licitație spațiul de pe veste. In funcție de cine dorește se va face macheta. Spațiul de reclamă pe veste pleaca de la 300 euro./spatiu. Mulțumesc

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 9:46 am 
Neconectat

In cazul in care crapmania.ro nu revine într-un timp cât mai scurt asupra hotărâri comunicate, de renunțare la colaborare pentru Campionatul AGVPS, voi fii nevoit să fac o pagina pe facebook pentru promovarea evenimentului. Numai dacă calculăm simplu 500 de participanți la campionat și toți care PARTICIPĂ au numai 1000 de prietenii care nu sînt comuni.
Oare cum va fi provarea evenimentului.
Evenimentul poate fii văzut de cel puțin 500.000 de persoane.
De exemplu numai eu am 4950 de prietenii.
Mai există și alte alternative de promovare.

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 10:45 am 
Neconectat

Bre, nu asa se "masoara" promovarea :))))

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 11:12 am 
Neconectat

Eduard Mosneanu scrie:

Stimate BRE

Poate ne înveți, cum

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 11:16 am 
Neconectat
Veteran

oliviu orhei scrie:
In cazul in care crapmania.ro nu revine într-un timp cât mai scurt asupra hotărâri comunicate, de renunțare la colaborare pentru Campionatul AGVPS, voi fii nevoit să fac o pagina pe facebook pentru promovarea evenimentului. Numai dacă calculăm simplu 500 de participanți la campionat și toți care PARTICIPĂ au numai 1000 de prietenii care nu sînt comuni.

Ce calcul ai facut......... nu-i de mirare ca acest campionat nu e promovat corespunzator...........

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 11:32 am 
Neconectat

oliviu orhei scrie:
Eduard Mosneanu scrie:

Stimate BRE

Poate ne înveți, cum

Daca fac reclama "Coca-Cola", intr-un grup de 1.000.000 persoane random, da` din ele vreo 500.000 sunt fani Pepsi, vreo 200.000 beau doar apa si vreo 200.000 beau bauturi decarbogazificate, si din restu` de 100.000, doar 10% cumpara o sticla-n plus de Cola, nu e asa eficienta campania mea.

Din toate numerele alea de mai sus, din "500.000" persoane, mai bine de jumatate nu au treaba cu pescuitu`.
O campanie de promovare trebuie sa se bazeze pe cifre/piata/clienti CONCLUDENTE.
Prietenii fiecaruia de pe facebook, nu reprezinta o nisa, pe cand forumul, era :lol:
Mai repede poti sa faci campanii platite pe Facebook, de promovare, in care sa si targhetezi publicul :mrgreen:

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 11:48 am 
Neconectat

Eduard Mosneanu scrie:
oliviu orhei scrie:
Eduard Mosneanu scrie:

Stimate BRE

Poate ne înveți, cum

Daca fac reclama "Coca-Cola", intr-un grup de 1.000.000 persoane random, da` din ele vreo 500.000 sunt fani Pepsi, vreo 200.000 beau doar apa si vreo 200.000 beau bauturi decarbogazificate, si din restu` de 100.000, doar 10% cumpara o sticla-n plus de Cola, nu e asa eficienta campania mea.

Din toate numerele alea de mai sus, din "500.000" persoane, mai bine de jumatate nu au treaba cu pescuitu`.
O campanie de promovare trebuie sa se bazeze pe cifre/piata/clienti CONCLUDENTE.
Prietenii fiecaruia de pe facebook, nu reprezinta o nisa, pe cand forumul, era :lol:
Mai repede poti sa faci campanii platite pe Facebook, de promovare, in care sa si targhetezi publicul :mrgreen:

Tot ce am spus eu era fara costuri.
Cu banii se poate promova foarte bine și nu nimai pe facebook.

Sus

MesajScris: Vin Mar 16, 2018 10:58 pm 
Neconectat

Hahahahahahahahahahhaa.
Nea, to'arășu' Orhei, hahahahahahahaha.
Hahahahahahaha.
Nici nu stiu ce sa scriu, zau. Asa enormitate n-am mai citit.
Acum inteleg de ce anul trecut ai avut veste de acum 2 ani.
Nu ai habar sa faci bani moca. Adica sa aduci sponsori. Nu e o rusine sau un repros. Problema e ca nu recunosti si scrii bazaconii ca si aia cu pagina de feisbuc.
Hahahahahhaa.

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:08 am 
Neconectat
CS SENZOR

oliviu orhei scrie:

Nu ai inteles nimic. Fiecare club are sponsori care vor sa fie promovati pe canalele media. Cum este si Crapmania, lider de audienta pe segmentul pescuit.
Cand incerci sa vinzi o denumire(cum faci acum) intai ii spui omului si unde o sa apara si cum o sa fie promovat ! Cam asa se pune problema, nu cu amenintari ca pui pe fb....crezi ca intereseaza pe cineva ?
In rest, te sfatuiesc sa citesti si oferta cu tarifele ptr promovarea pe Crapmania, vei avea nevoie.

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:09 am 
Neconectat
CS SENZOR

Ps. Cine este pana la urma organizatorul acestui turneu ?

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 10:16 am 
Neconectat

Vladut Mateianu scrie:
Ps. Cine este pana la urma organizatorul acestui turneu ?

Organizatorul Campionatului AGVPS, este unul singur - SUBCOMISIA DE PESCUIT LA CRAP

Stimați domnii,

Orice Asociație sau Firmă cu mai mulți acționari are un Consiliu de administrație cât și alte structurii care trebuie să contribuie la îndeplinirea hotărârilor hotărât și votate în ședințele consiliului cu alte cuvinte în situația noastră în ședința " Subcomisiei de pescuit la crap al AGVPS ".
Subcomisiei de pescuit la crap pentru a putea să desfășurare Campionatul AGVPS are nevoie de:
1. Cine aduna contribuția de participare- cu alte cuvinte de serviciul de contabilitate.
2. Cine face arbitrajul- cu alte cuvinte de serviciul de control al calitatii.
3. Cine participă la competiției- cu alte cuvinte , cine produce produsul.
4. Lacul unde se desfășoară competiția- cu alte cuvinte unde se produce produsul.

Mai pot fi enumerate și alte activități, toate acestea se adoptată si se votează .

Toate deciziile luate de Subcomisa de pescuit la crap, din care fac parte toți președinți de cluburi sunt coordonate de Președintele subcomisiei- cu alte cuvinte de directorul sau președintele structurii respective.

Presedintele subcomisiei de pescuit sportiv la crap AGVPS din Romania
Oliviu Orheit

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 1:43 pm 
Neconectat

:shock: :roll:
Si atunci de ce nu si incaseaza/plateste si apeleaza la "terti"?

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 8:34 pm 
Neconectat

mircea62 scrie:
:shock: :roll:
Si atunci de ce nu si incaseaza/plateste si apeleaza la "terti"?

Niciun Club membru al subcomisiei si care este afiliat la AGVPS , nu a vrut.

Sus

MesajScris: Sâm Mar 17, 2018 9:15 pm 
Neconectat
Pescar de competitie

Pentru o clipa am crezut ca-i tot popescu...oh well..tot unu' care se semneaza cu functia, deci nu-i mare diferenta

Sus

MesajScris: Dum Mar 18, 2018 9:21 am 
Neconectat

AJVPS are cont in banca, de ce nu incaseaza? Sau e ceva putred in ...

Sus

WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 47 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]