locuri de vanzare in echipa nationala ?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

wiky
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Mai 12, 2012 19:02

locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de wiky »

pe balta la corbu se vorbea ca echipa brasovului care reprezinta romania , isi va vinde cateva locuri pentru pescari cu dare de mana, se vorbea de sume mari gen 5000 si 10.000 euro pentru un loc in echipa romaniei ? sunt doar zvonuri claudiu sau chiar asa este ?

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de oanavictor »

Din cate stiu eu nu este vorba de nici o vanzare de loc la lotul national .
Este vorba de cooptarea in lot a lui Stefan Fasie ,un pescar foarte bun cu mare putere de munca si singurul om care stie balta corbu la centimetru perfect .Daca acest lucru se va finaliza ,eu cred ca va fi un adevarat castig pentru Romania .
VALI MARTOIU DORESTE ACEST LUCRU DAR INCA NU ARE UN RASPUNS CLAR DE LA STEFAN FASIE .
RESTUL SUNT BALIVERNE SI GURA TARGULUI .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

claudiubv
Mesaje: 311
Membru din: Lun Iul 19, 2010 14:44

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de claudiubv »

wiky scrie:pe balta la corbu se vorbea ca echipa brasovului care reprezinta romania , isi va vinde cateva locuri pentru pescari cu dare de mana, se vorbea de sume mari gen 5000 si 10.000 euro pentru un loc in echipa romaniei ? sunt doar zvonuri claudiu sau chiar asa este ?

" wiky"

Nu exista locuri de vinzare la lotul national singuru pe care l-am coptat ieste Stefan Fasie care este si parteneru meu de concursuri si cunoste foarte bine balta :wink:
Lukacs Claudiu


*** CAMPION NATIONAL 2012***
*** CAMPION MONDIAL 2012***
*** VICE CAMPION MONDIAL LA INDIVIDUAL 2012 ***
...ACS Carpteam Brașov...

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de Genes Florin »

wiky scrie:pe balta la corbu se vorbea ca echipa brasovului care reprezinta romania , isi va vinde cateva locuri pentru pescari cu dare de mana, se vorbea de sume mari gen 5000 si 10.000 euro pentru un loc in echipa romaniei ? sunt doar zvonuri claudiu sau chiar asa este ?
Sa sugi ..................
...........................
Cauta in alta parte. :twisted:

Post Editat -> Gor965
Atentie la limbaj !
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de Sorin Ionescu »

Pai daca stie asa bine balta ar fi normal sa-l bagati manager.!!!
In acest fel poate trece pe la fiecare, cu indicatii pretioase cu privire la locul fiecarei echipe. :wink:
Campion National 2011

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de Val »

claudiubv scrie:
wiky scrie:pe balta la corbu se vorbea ca echipa brasovului care reprezinta romania , isi va vinde cateva locuri pentru pescari cu dare de mana, se vorbea de sume mari gen 5000 si 10.000 euro pentru un loc in echipa romaniei ? sunt doar zvonuri claudiu sau chiar asa este ?

" wiky"

Nu exista locuri de vinzare la lotul national singuru pe care l-am coptat ieste Stefan Fasie care este si parteneru meu de concursuri si cunoste foarte bine balta :wink:
Si atunci cum ramine cu calificarea ? Daca Fasie stia asa bine balta facea ceva pentru echipa lui cu care a participat . Eu vad ca v-ati descurcat de minune si fara aportul lui . Asta daca nu cumva aportul lui este de natura financiara si atunci trebuie spus clar si raspicat . Oricum ar fi o premiera .
Ar mai fi si premiza unor promisiuni facute in timpul concursului de calificare ... dar deja speculam prea mult . Cred ca va ajuta daca o lamuriti , scurt si ardeleneste .

Fir Intins .

Catalin Bujita
Mesaje: 157
Membru din: Joi Dec 15, 2011 20:15
Puncte: 0

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de Catalin Bujita »

In toate sporturile de echipe sunt permise transferuri, fiecare manager de echipa isi face o strategie referitoare la "jucatori" in functie de resursele de care dispune si de obiectivele pe care si le propune. Plecand de la acest aspect nu vad nimic imoral sau ilegal in a intari echipa nationala a Romaniei ci, din contra, si aici sper sa nu jicnesc pe nimeni, cred ca este o actiune laudabila. Daca cei de la Energy (sinonim cu lotul national al Romaniei in 2012) considera ca, cooptarea unor pescari le mareste sansele pentru atingerea obiectivului propus, eu personal le doresc succes in acest demers.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vali Martoiu este un foarte bun manager, sunt convins ca a luat decizia corecta, care ajuta lotul national din toate punctele de vedere. Stefan Fasie este un foarte bun pescar, a demonstrat asta pe balta, nu pe forumurile de pescuit......

Sunt convins ca cu acest lot nu avem cum sa ratam aurul mondial. Veti vedea.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de andrei vladeanu »

Carping RACE scrie:In toate sporturile de echipe sunt permise transferuri, fiecare manager de echipa isi face o strategie referitoare la "jucatori" in functie de resursele de care dispune si de obiectivele pe care si le propune. Plecand de la acest aspect nu vad nimic imoral sau ilegal in a intari echipa nationala a Romaniei ci, din contra, si aici sper sa nu jicnesc pe nimeni, cred ca este o actiune laudabila. Daca cei de la Energy (sinonim cu lotul national al Romaniei in 2012) considera ca, cooptarea unor pescari le mareste sansele pentru atingerea obiectivului propus, eu personal le doresc succes in acest demers.
in niciun sport din lume nu se intareste o echipa cu adversari pe care i-ai avut in respectiva competitie.
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: locuri de vanzare in echipa nationala ?

Mesaj de oanavictor »

[quote="andrei vladeanu]

in niciun sport din lume nu se intareste o echipa cu adversari pe care i-ai avut in respectiva competitie.[/quote]

daca e spre binele clubului ,nu vad ce l-ar putea retine .........asta inseamna ca omul recunoate anumite slabiciuni din lot si vrea sa le astupe urgent ,SPRE BINELE ROMANIEI !
Felicitari Vali Martoiu pentru competenta !

ps ........ma tot gandesc pe unde era Tomulescu si Baboieru cand sa format nexgen :idea: :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”