membru Energy eliminat din lot

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de andrei1982 »

ENERGY CARP scrie:E PERICULOS MARTOIU ASTA ,DA AFARA DIN LOTUL ENERGY CEI MAI BUNI OAMENI ...NU ARE SCRUPULE .BAI CE OM.....S-A VAZUT CU BOII IN CARUTA.
vreti sa aratati ca sunteti sarcastic domnule martoiu ?nu am nimic cu dumneavoastra dar nu va intrebati de ce cel mai bun pescar din lot va parasit si ati lasat sa plece

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de eugen dragnea »

andrei1982 scrie:


se pare ca ai ceva la mansarda :lol:
Ceva am eu ,dar tot e mai bine decat vid absolut ca in cazul altora ! :twisted:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de andrei1982 »

eugen dragnea scrie:
andrei1982 scrie:
frana caprita nu ai alt concurs pe unde sa ridici funduletzul in pozitia capra ?
Ba da...oricand esti dispus sa faci pe iedul si sa spui miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

se pare ca ai ceva la mansarda :lol:
Ceva am eu ,dar tot e mai bine decat vid absolut ca in cazul altora ! :twisted:
nu am timp de dialog cu tine capra ca sunt la munca si am treaba , mai bine te duci la un control daca tot te bagi in seama aiurea pe forumuri

hai pa

ignore de acum incolo

ENERGY CARP
Mesaje: 77
Membru din: Sâm Apr 12, 2008 10:46

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de ENERGY CARP »

andrei1982 scrie:
ENERGY CARP scrie:E PERICULOS MARTOIU ASTA ,DA AFARA DIN LOTUL ENERGY CEI MAI BUNI OAMENI ...NU ARE SCRUPULE .BAI CE OM.....S-A VAZUT CU BOII IN CARUTA.
vreti sa aratati ca sunteti sarcastic domnule martoiu ?nu am nimic cu dumneavoastra dar nu va intrebati de ce cel mai bun pescar din lot va parasit si ati lasat sa plece

CEL MAI BUN PESCAR DIN LOT ???

Fiecare membru al clubului Energy Carp e liber sa aleaga cea mai buna varianta pentru el.
VALI MARTOIU
VICECAMPION NATIONAL 2008
CAMPION NATIONAL 2012
CAMPION MONDIAL 2012

cel.mai.tare
Mesaje: 7
Membru din: Joi Oct 18, 2012 17:26

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de cel.mai.tare »

ENERGY CARP scrie:E PERICULOS MARTOIU ASTA ,DA AFARA DIN LOTUL ENERGY CEI MAI BUNI OAMENI ...NU ARE SCRUPULE .BAI CE OM.....S-A VAZUT CU BOII IN CARUTA.
Pai si nu-i asa????


ps: pe Dl Mazare de ce l-ati dat afara din lot...pardon...de ce a plecat fortat?
PARTENERUL LUI cel mai bun

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de Neacsu Mircea »

andrei1982 scrie:
eugen dragnea scrie:
andrei1982 scrie:
frana caprita nu ai alt concurs pe unde sa ridici funduletzul in pozitia capra ?
Ba da...oricand esti dispus sa faci pe iedul si sa spui miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

se pare ca ai ceva la mansarda :lol:
Ceva am eu ,dar tot e mai bine decat vid absolut ca in cazul altora ! :twisted:
nu am timp de dialog cu tine capra ca sunt la munca si am treaba , mai bine te duci la un control daca tot te bagi in seama aiurea pe forumuri

hai pa

ignore de acum incolo
ATENTIE cu animalutele ca JIGNESTI UN CLUB INTREG si nu prea este NORMAL spor la MUNCA si BAFTA LA PESTE andreiutz TATA nu faci altceva decat sa te injosesti SINGUR cu astfel de afirmatii nu prea gandesti ce tastezi asai
Fişiere ataşate
394443_408468799211050_1431492266_n.jpg
394443_408468799211050_1431492266_n.jpg (122.39 KiB) Vizualizat de 1356 ori
Vice Campion National 2014

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de andrei1982 »

Kyra scrie:
ATENTIE cu animalutele ca JIGNESTI UN CLUB INTREG si nu prea este NORMAL spor la MUNCA si BAFTA LA PESTE andreiutz TATA nu faci altceva decat sa te injosesti SINGUR cu astfel de afirmatii nu prea gandesti ce tastezi asai
Dupa cum se lauda si membrul vostru fondator aka '' petrica capra principala '' si e foarte multumit de acest apelativ
petre iulian scrie:Domnule Badarcea ati aderat la clubul nostru de bahaiti asa ? :D :D :D



si va jigniti singuri clubul iti pot spune si tie acelasio lucru ca lui eugen care probabil va strang jartierele

''nu am timp de dialog cu tine capra ca sunt la munca si am treaba , mai bine te duci la un control daca tot te bagi in seama aiurea pe forumuri

hai pa

ignore de acum incolo''

andrei1982
Mesaje: 38
Membru din: Mie Dec 30, 2009 21:47

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de andrei1982 »

ENERGY CARP scrie:
andrei1982 scrie:
ENERGY CARP scrie:E PERICULOS MARTOIU ASTA ,DA AFARA DIN LOTUL ENERGY CEI MAI BUNI OAMENI ...NU ARE SCRUPULE .BAI CE OM.....S-A VAZUT CU BOII IN CARUTA.
vreti sa aratati ca sunteti sarcastic domnule martoiu ?nu am nimic cu dumneavoastra dar nu va intrebati de ce cel mai bun pescar din lot va parasit si ati lasat sa plece

CEL MAI BUN PESCAR DIN LOT ???

Fiecare membru al clubului Energy Carp e liber sa aleaga cea mai buna varianta pentru el.
fiecare alege cum vrea dar se duce de rapa clubul dumneavoastra poate din cauza cui ma intreb !?

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de Neacsu Mircea »

esti penibil rau, mai bine iti vezi de munca si/sau dute pe balta nu pari interesant de la PC
Vice Campion National 2014

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: membru Energy eliminat din lot

Mesaj de eugen dragnea »

Sau mai bine esti amabil si ne prezinti un nume de familie...un CNP...o adresa de "contact"...ceva ca sa stim si noi cu cine facem conversatie...ca de muncitori anonimi suntem satui !
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”