Niciodatata !

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Niciodatata !

Mesaj de Val »

AVPS Vulturul + Baricada - Bucuresti achitat integral


Niciodata Baricada , cat timp mai pot sa am o parere ...nu va reprezenta AVPS Vulturul ! Intrati pe teriotoriu sfant ... si Mugurel nu hotareste in Consiliu ce si cum ... Fortati niste lucruri si va anunt din timp, in 2 iunie avem AG , ... in mod normal si foarte sigur , la cate mi-am luat eu la de la City si colegii lui , va anuntam hotarirea clara dupa 2 ore la la inceperea concursului .
Cred ca apreciati ,faptul ca veti avea niste 48 ore de schimbare a asociatiei ! In nici un caz Vulturul !

Cu respect unilateral ,

Val

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Niciodatata !

Mesaj de Val »

Ca o concluzie , sper sa apreciati ca va anunt cu mult timp inainte de a retrage echipa din concurs .... Pur si simplu asocierea Vulturul si Baricada nu este OK ... si va spun asta cu mult timp inainte ! Rog luati masuri inainte de a incepe competitia !

Cu drag ,

Val

mircea62
Mesaje: 920
Membru din: Vin Sep 04, 2009 9:32
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Niciodatata !

Mesaj de mircea62 »

:roll:
Mircea B.

jorjinio33
Mesaje: 240
Membru din: Sâm Aug 22, 2009 16:06

Re: Niciodatata !

Mesaj de jorjinio33 »

? :roll:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Niciodatata !

Mesaj de Val »

Ca sa fiu mai clar .... echipa Baricada a gasit de cuvinta sa plateasca 1 taxa de membru pescar / participant , valoare 500 lei / lot ...si s-au inscris la CN , la recomandarea lui Mugurel Ionescu .
Din pacate , cu demnitate , in Consiliul acestei asociatii mai stau si eu , linga alti multi colegi si niciodata Baricada , nu ne va reprezenta interesele ... la pescuit !!!!
Se pare ca Orhei a rezolvat istoria si ma bucur ca nu se amesteca niste nume noi prin pescuitul crapului si un club de nisa , numit Baricada ....prin asociere cu anumite organizatii cu vechime de 50 ani in AGVPS .
Cel putin cit eu si prietenii mei stam acolo ..daca dorim echipa o facem noi ...
Imi cer scuze si lui Juby , si lui Ulmeanu , dar au fortat lucrurile ..acasa la mine ... Din pacate echipa lor e formata si din multi alti ..................

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Niciodatata !

Mesaj de razvan u. »

Pangica mi-ai distrus visul!
Si ca sa fiu si mai clar: te-ai infrant singur!
Cu acelasi respect.....
P.S. Nu mai mai suna ca sa epatezi!
C. S. PELICANUL

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Niciodatata !

Mesaj de Val »

Ulmene mi se scutura glasul linga tine ... ce necaz .....!!!

Poti face ce vrei tu pe lumea astea , dar nu te asocia cu mine ...chiar la nivel de AVPS .... ))))))) NU puteam semna actelea astea ..... In rest , belsug si fir intins ,TUTUROR echipelor inscrise .
Iar cu epatatul ....scuza-ma ...nu mai e cazul de ceva vreme ...... Pur si simplu nu puteam sa semnez inscrierea voastra la Vulturul ... Nu mai e cazul - s-a rezolvat ! Mai bine asa decit sa faceti vreo 2 etape si sa va retragem prin hotarire AG ...
Numai tu n-ai intels ca am vrut sa evit o descalificare pentru voi ... si mai bine spui inainte ce te doare , se rezolva , decit sa faci un mega scandal .... dupa 2 luni ... Pur si simplu a fost a fost o lipsa crasa de informare din partea voastra ...si suna ca si cum eu , cu o ipotetica echipa de-a mea , il sun pe Centru sa ma insscrie la o competitie nationala sub numele Baricada ( nume pe care il respect ! , dar nu sunt de acolo ! ) .

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Niciodatata !

Mesaj de oanavictor »

Bravo Val !felicitari .............-i legal ........vezi ca mai sunt vreo 15 loturi ,poate le faci si lor ceva sa nu mai participe ..........sa fie eu singur cu Pelicanii mei pe balta ......sa am si eu o sansa cat de mica ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Niciodatata !

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:Bravo Val !felicitari ............. legal ........vezi ca mai sunt vreo 15 loturi ,poate le faci si lor ceva sa nu mai participe ..........sa fie eu singur cu Pelicanii mei pe balta ......sa am si eu o sansa cat de mica ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ai rezolvat deja cu Raduta si doresti sa reluam lucruri de mult uitate ???? :lol: :lol: :lol: :lol: Zau asa , mie imi pare corect sa ii spui omului dinainte care e problema ... si s-a inteles , s-au luat masuri , etc ..e stinsa problema . Acest lot nu va purta numele AVPS Vulturul ... Asociatia asta , daca isi doreste , are posibilitatea sa isi fac un lot beton , pe cont propriu ..... Nu e cazul deocamdata ...

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: Niciodatata !

Mesaj de dan _city_center »

val,:lol: :lol: :lol:

acum nu am timp :mrgreen: scot pesti !
dar când voi revenii in tara îți promit ceva frumos :wink:
sa intrii zi de zi pe Baricada ! :mrgreen: sa-ți faci cont !
sa putem dialoga!
BARICADA CARP CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”