Probleme S.Popescu legat de CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Popescu Stefan scrie:.........................................

LA URMATORUL OFF-TOPIC BAN TEMPORAR.-ADMIN
Ce a fost off topic? La acest topic CN 2012 - INSCRIERI am afirmat (si imi asum afirmatiile) ca acesta nu se va desfasura. Faptul ca atrag atentia unor oameni de buna credinta (cel putin asa imi place sa cred) ca arunca banii pe geam, ti se pare deplasat?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Y »

Popescu Stefan scrie:
Popescu Stefan scrie:.........................................

LA URMATORUL OFF-TOPIC BAN TEMPORAR.-ADMIN
Ce a fost off topic? La acest topic CN 2012 - INSCRIERI am afirmat (si imi asum afirmatiile) ca acesta nu se va desfasura. Faptul ca atrag atentia unor oameni de buna credinta (cel putin asa imi place sa cred) ca arunca banii pe geam, ti se pare deplasat?
mai bine sa-i tine pt taxele si carnetele tale frauduloase , escrocule !
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de gabi1 »

Popeescule bag'o si tu p'aia lui A.Lapusneanu;Daca voi nu ma vreti,eu va vreau. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

gabi1 scrie:Popeescule bag'o si tu p'aia lui A.Lapusneanu;Daca voi nu ma vreti,eu va vreau. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu vă supărați, dar nu v-a întrebat nimeni dacă mă vreți sau nu. Federația este persoană juridică de drept privat și se supune deciziei membrilor proprii. O să vină vremea când voi veți voi să vă vrea federația și atunci o să vedem ce și cum. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Ovidiu Oancea »

pfff...


Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de the mover »

Popescu Stefan scrie:
gabi1 scrie:Popeescule bag'o si tu p'aia lui A.Lapusneanu;Daca voi nu ma vreti,eu va vreau. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu vă supărați, dar nu v-a întrebat nimeni dacă mă vreți sau nu. Federația este persoană juridică de drept privat și se supune deciziei membrilor proprii. O să vină vremea când voi veți voi să vă vrea federația și atunci o să vedem ce și cum. :lol: :lol: :lol:
Ei ,vezi, asta te strica D-nule ,nici nu ti-ai vazut sacii-in-caruta si ai devenit un mic dictator,.
Daca crezi ca vreodata ai sa atragi pescarii de crap cu felul asta de a aborda,te-nseli amarnic!
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Madalin Dirla »

Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
........dar nici cu dumneavoastra :wink:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Madalin007 scrie:
Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
........dar nici cu dumneavoastra :wink:
Asta e. Dragoste cu forța nu se poate. Dar am așa o presimțire că pescarii de crap o să-și calce pe orgolii. :lol: :lol: :lol: Crezi?
PS Se pare că totuși pescuitul sportiv oficial începe cu mine. Indiferent ce se va întâmpla. Nimeni nu-mi poate contesta dreptul de a fi fondatorul federatiei sportive de pescuit. Mă înșel?
Ultima oară modificat Mar Feb 07, 2012 17:50 de către Popescu Stefan, modificat 1 dată în total.

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Madalin Dirla »

Popescu Stefan scrie:
Madalin007 scrie:
Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
........dar nici cu dumneavoastra :wink:
Asta e. Dragoste cu forța nu se poate. Dar am așa o presimțire că pescarii de crap o să-și calce pe orgolii. :lol: :lol: :lol: Crezi?
...eu nu mi-as calca pe orgoliu,restul e treaba lor!!!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”