Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de andrei vladeanu »

Cristi Y scrie:
andrei vladeanu scrie:
cornel.s scrie:Ideea e ca daca dispare Fane cineva trebuie sa preia fraiele si cam cine ar fi acela?
parerea mea este ca nu exista acest om in pescuitul din Romania.

aici te contrazic din nou
faptele nu ma contrazic.
The One Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
andrei vladeanu scrie: indiferent de ce zice unu' sau altu'. eu realizez foarte bine ca nu am reusit in cateva randuri sa coagulez miscarea sportiva din pescuit si nu mai am de gand sa mai incerc vreodata.
eu nu as zice asta , fiecaruia i-i trebuiesc apreciate calitatile si criticate ( sau corectate) defectele , tu esti cel care a reusit sa sudeze cea mai puternica si cea mai titrata echipa de pana acum , aceasta calitate nu se invata in scoli sau la cursuri de specialitate , te nasti cu ea , iar ca sa poti sa aduni si sa coordonezi o trupa de oameni maturi , cu personalitati si temperamente diferite , motivati doar de un hobby , nu-i lucru usor
daca se va intampla si se va intampla , sa existe o federatie curata , fara intrusi rauintentionati ca popescu , pentru rolul de antrenor esti cel mai potrivit
LIKE!
Urban culture.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Anti FRPS »

Nu va mai faceti iluzii , pe troglodit din cloaca lui nu-l scoate nimeni , e prea bine infipt acolo si va joaca pe degete cum vrea el, singura varianta viabila este dizolvarea simulacrului de la Alba si infiintarea unei adevarate FEDERATII

Restul cu "il vom da afara pe troglodit" , " ii vom face si drege ", si alte vrajeali de genu' doar ca sa veniti voi acum in cloaca ... nu este decat demagogie ieftina

Intai sa-l dati afara pe troglodit (daca puteti )si abia dupa aia sa aveti pretentia sa vina cluburile la voi !

Nu mai veniti cu manipurarile astea fumate , ca nu-i nimeni atat de spalat pe creier cum credeti voi...

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Anti FRPS scrie:Nu va mai faceti iluzii , pe troglodit din cloaca lui nu-l scoate nimeni , e prea bine infipt acolo si va joaca pe degete cum vrea el, singura varianta viabila este dizolvarea simulacrului de la Alba si infiintarea unei adevarate FEDERATII

Restul cu "il vom da afara pe troglodit" , " ii vom face si drege ", si alte vrajeali de genu' doar ca sa veniti voi acum in cloaca ... nu este decat demagogie ieftina

Intai sa-l dati afara pe troglodit (daca puteti )si abia dupa aia sa aveti pretentia sa vina cluburile la voi !

Nu mai veniti cu manipurarile astea fumate , ca nu-i nimeni atat de spalat pe creier cum credeti voi...
Tu vrei sa spui ca eu manipulez acuma sau ce?
Urban culture.

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de RSC »

Nu va mai imbatati cu apa rece: aceasta federatie nu o sa mai existe in curand...si nici Vladeanu nu o sa mai fie reabilitat usor. ..oricum, mai sus de magazioner nu-si doreste sa ajunga... :lol:...chiar daca doi il propun ca antrenor...
Ultima oară modificat Joi Oct 10, 2013 12:59 de către RSC, modificat 1 dată în total.
"Keep it simple!"

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Anti FRPS »

Nu era vorba de dvs , dle Cornel

Sunt altii care atarna pe langa troglodit , lor m-am adresat

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Anti FRPS scrie:Nu era vorba de dvs , dle Cornel

Sunt altii care atarna pe langa troglodit , lor m-am adresat
Pai da, dar eu am venit cu ideea de a accede si apoi a-l exclude pe impertinent! Adica a i se face o demonstratie de forta idiotului. (Fane nu te-am insultat. Asa sunt considerati cei cu idei fixe 8) ).
Ultima oară modificat Joi Oct 10, 2013 13:00 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Cica:
Life is about kicking ass, not kissing it.
Urban culture.

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Stefan Popescu »

Vă anunț că am comunicat oficial CIPS dreptul exclusiv conferit de lege Federației Române de Pescuit Sportiv de a organiza Campionatul Mondial de Pescuit Sportiv la Crap din anul 2014 din România!

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de george tomescu »

Stefan Popescu scrie:Vă anunț că am comunicat oficial CIPS dreptul exclusiv conferit de lege Federației Române de Pescuit Sportiv de a organiza Campionatul Mondial de Pescuit Sportiv la Crap din anul 2014 din România!
Of Doamne!
Esti incurabil ...
Vrei sa strici si topicul asta? :evil:
Ai o gramada de alte domenii unde poti posta ... singur ...
CS APS

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”