Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: competitii oficiale 2014 ......cine e oficialul !

Mesaj de Marian Constantin »

Stefan Popescu scrie:
Marian Constantin scrie:
Stefan Popescu scrie:Vă anunț că am comunicat oficial CIPS dreptul exclusiv conferit de lege Federației Române de Pescuit Sportiv de a organiza Campionatul Mondial de Pescuit Sportiv la Crap din anul 2014 din România!
pana in 2014 nu vei mai avea ce sa reprezinti :lol: :lol: :lol: ......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pe tine nu te pot reprezenta, oricum. Ești un nimeni!

Da, da in dar de ziua ta .....
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de Cristi Y »

Marian Constantin scrie:Da, da in dar de ziua ta .....
hai ca se umple de cadouri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ca un adevarat prezident :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Am gasit primul punct de vedere transmis de catre mitomanul asta prin mp pe rapitori. Iata cum stateam noi de vorba acum catva timp:

federatie

Dată expediere: Joi Dec 30, 2010 7:49 pm
Expeditor: apsalba
Destinatar: miyagi
Te-ai intrebat de ce nu s-a facut federatia pana acum?
Corul de Cassandre de pe acest forum nici macar nu ma cunosc si se hazardeaza la caracterizari subiective. Cat despre punctul de vedere prin care o persoana ar trebui sa fie si conducator si gunoier este total gresit. Sorin Tot nu spune cate proiecte au fost puse in practica datorita mie, despre taberele de copii pe care le-am organizat (peste 200 de copii in 2 tabere succesive) etc., despre lacurile care se construiesc acum pentru asociatii si pentru care am facut proiectele si am contractat lucrarile, etc.
Faptul ca dintr-o intarziere nedorita a unor premii din cauza ca sponsorul nu a achitat inca valoarea contractului se ia ca un pacat, este doar un motiv de a incerca blocarea infiintarii federatiei, desi se stie ca toate taxele pentru balti, hotelul pentru cazarea sportivilor, nada pentru concurentii federatie au fost platite de mine din bani personali.
Nu vreau aici sa imi aduc laude, pentru ca daca am facut asa ceva, am facut-o pentru ca am vrut si mi-am permis.
Cat despre infiintarea federatiei ea este necesara si hotarata pentru data de 15 ianuarie 2010. Nu am incercat sa facem prozelitism pentru constituirea ei, dar am considerat onest din partea noastra sa anuntam acest lucru tuturor cluburilor si cine considera necesar sa participe la acest eveniment. Tin sa precizez ca fiecare club care doreste afikierea nu o poate face decat in baza hotararii Adunarii generale. Federatia in sine este o constructie mult mai complexa decat pare la prima vedere. Parerea mea este ca pana acum nu s-a constituit din cauza unor interese personale ale unor indivizi si din nepricepere.
Un an nou fericit
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Protocol de reprezentare intre AGVPS si FRPS

Mesaj de miyagi »

Daca zice "cor de cassandre", avem si noi o "ODA" pentru Maestru Fane?! :roll:
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”