Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Val »

Teoretic vroiam la tine - dar mie mi-ai spus ca nu mai sunt locuri si m-ai refuzat si pe telefon ( atunci cind mai si raspunzi ) si pe site - citeste ! . Asta in masura in care dupa ce vorbesti cu mine si imi spui ca nu mai sunt locuri DELOC .... pui pe site - 1 LOC LIBER !
De aceea , daca nu mai am loc la ce faci tu , ma duc la Holbina - la Pike master . Dar nu e suparare ..noi sa fim sanatosi . Nici nu conteaza unde mergi . Ma dau si eu pescar .... ce sa fac .. imi gasesc linistea , fara Forum , pe banii mei , samd . Fir Intins ! E stiuca si nu e crap ....

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ai inteles gresit. Tu vei fi mereu binevenit la ce organizez eu, am sa-ti explic mai multe cand ne vedem sau pe PM. :wink:

Fir intins.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Val »

Vladut Mateianu scrie:Ai inteles gresit. Tu vei fi mereu binevenit la ce organizez eu, am sa-ti explic mai multe cand ne vedem sau pe PM. :wink:

Fir intins.
Ce sa inteleg gresit ....??? Nu ai dorit dialog , ai vrut concurs simplu cu ai tai .... te inteleg . Nu imi gaseam locul printre cei care participa . Cu banii platiti la Holbina onoram vreo 3 concursuri de ale tale ....dar asta este ... si la Holbina vin multi din crap ..., sunt in familie :wink: :wink:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Cristi Y »

si nu exista nici comisie de cenzori :lol: :lol: :lol: :lol: , Val sa-ti iei strune sanatoase ca azi am facut razboi mare cu " racalinele " aici :wink: ....
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Val »

Cristi Y scrie:si nu exista nici comisie de cenzori :lol: :lol: :lol: :lol: , Val sa-ti iei strune sanatoase ca azi am facut razboi mare cu " racalinele " aici :wink: ....
Am vazut ca dormeai la prinz - te inteleg , ai avut de treaba . Am strune Berkley ( scuze de reclama ) ...mai mult nu stiu sa existe .... Ne batem in mascate sau in alevini ??? Cum e joaca ?? Cum e apa - stiu ca e uda , dar cit e de mare ?? Imi iau cizme sold :? :P :P

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Val scrie:
Vladut Mateianu scrie:Ai inteles gresit. Tu vei fi mereu binevenit la ce organizez eu, am sa-ti explic mai multe cand ne vedem sau pe PM. :wink:

Fir intins.
Ce sa inteleg gresit ....??? Nu ai dorit dialog , ai vrut concurs simplu cu ai tai .... te inteleg . Nu imi gaseam locul printre cei care participa . Cu banii platiti la Holbina onoram vreo 3 concursuri de ale tale ....dar asta este ... si la Holbina vin multi din crap ..., sunt in familie :wink: :wink:
Val , te-ai uitat bine la lista cu participantii , crezi ca nu puteam sa avem dialog , doar nu crezi ca merg acolo pentru vre-un complot , merg acolo pentru ca taxa este super ok pentru 3 zile in Delta si i-mi si place , ce naiba , inteleg ca vremurile sunt tulburi dar nici asa sa nu mai poti iesi la pescuit decat in ... familie .
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Cristi Y »

Val scrie:
Cristi Y scrie:si nu exista nici comisie de cenzori :lol: :lol: :lol: :lol: , Val sa-ti iei strune sanatoase ca azi am facut razboi mare cu " racalinele " aici :wink: ....
Am vazut ca dormeai la prinz - te inteleg , ai avut de treaba . Am strune Berkley ( scuze de reclama ) ...mai mult nu stiu sa existe .... Ne batem in mascate sau in alevini ??? Cum e joaca ?? Cum e apa - stiu ca e uda , dar cit e de mare ?? Imi iau cizme sold :? :P :P
am avut treaba serioasa dar frigul ma gonit in casa destul de devreme dar cu capturi frumoase , apa este curata iar stiuca este nervoasa si flamanda
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de buhac constantin »

Val
Are dl Popescu Federatie particulara ?
Cum poate dl Popescu sa dea pe cineva afara ?
Dl Popescu este batut in cuie ?
Nu ai avut curiozitatea sa citesti statutul FRPS care este cel mai democratic .
Daca studiai statutul sigur acum erai vechi in FRPS .
Despre a doua pasiune Vanatoarea sunt pus la adapost .
Acum ai bani vanezi unde si ce vrei exact cum este si la pescuit .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Val »

CLAUDIU COZMA scrie:
Val scrie:
Vladut Mateianu scrie:Ai inteles gresit. Tu vei fi mereu binevenit la ce organizez eu, am sa-ti explic mai multe cand ne vedem sau pe PM. :wink:

Fir intins.
Ce sa inteleg gresit ....??? Nu ai dorit dialog , ai vrut concurs simplu cu ai tai .... te inteleg . Nu imi gaseam locul printre cei care participa . Cu banii platiti la Holbina onoram vreo 3 concursuri de ale tale ....dar asta este ... si la Holbina vin multi din crap ..., sunt in familie :wink: :wink:
Val , te-ai uitat bine la lista cu participantii , crezi ca nu puteam sa avem dialog , doar nu crezi ca merg acolo pentru vre-un complot , merg acolo pentru ca taxa este super ok pentru 3 zile in Delta si i-mi si place , ce naiba , inteleg ca vremurile sunt tulburi dar nici asa sa nu mai poti iesi la pescuit decat in ... familie .
Draga Claudiule , nu are legatura cu tine sau cu lista de pescari , nu esti tu organizator . Cert este ca mie Vladut mi-a refuzat plata la acest concurs si se vede si din postarile lui de pe site . Concret i-am pus ca platesc si el mi-a zis ca ca nu mai sunt locuri . Dupa 1 zi - punea pe site - 1 LOC LIBER !

Cu stima ,

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Val »

buhac constantin scrie:Val
Are dl Popescu Federatie particulara ?
Cum poate dl Popescu sa dea pe cineva afara ?
Dl Popescu este batut in cuie ?
Nu ai avut curiozitatea sa citesti statutul FRPS care este cel mai democratic .
Daca studiai statutul sigur acum erai vechi in FRPS .
Despre a doua pasiune Vanatoarea sunt pus la adapost .
Acum ai bani vanezi unde si ce vrei exact cum este si la pescuit .
In primul rind nu stiu cu cine vorbesc . Si nu mai conteaza .....cind cineva o ia razna ... este problema lui . Si te rog sa nu ma confunzi cu doritori de functii ....tu ti-ai fi taiat o mina sa fi presedinte la APCR - eu am refuzat din motive de lipsa de timp . Asta e diferenta intre noi ....dar nu ai sa o intelegi niciodata , pentu ca in afara de un spirit de orientare mai bun dect media oamenilor , nu ai nimic la baza ... adica ai calificari in gratare, spritzuri , te lipesti repede la orice ...samd . Fa cum stii ... oricum cu Madine-ul ala ne-ai umplut de respect ....din ce se vede si s-a postat pina acum ! Ai mai compromis cu tine si un pescar nepatat pina acum ...
Cat priveste vanatoarea stiu ca te-ai orientat - e bun si RNP -ul ......daca ai bani . dar deja trebuie sa ii ai si sa ii poti justifica ...si asta e alta discutie ...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”