Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
sandu podaru70
Mesaje: 50
Membru din: Vin Mar 07, 2014 10:10

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de sandu podaru70 »

gabi1 scrie:Sandu,
Nu-mă interesează amănunte din subsolul scatologului de Alba.
Nu sunt anchetator și nici confident conjunctural. Nu sunt nici în măsură să-ți dau sfaturi, dacă dorești îți fac o recomandare- consultă un avocat, să-ți faci ordine în amintiri.



multumesc de recomandare dar nu cred ca am nevoie... :)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de gabi1 »

Prefer să mă opresc.
Mi se pare că girez cu prezența mea aici o direcție în totală divergență cu vederile mele.
Fără resentimente.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de petre iulian »

Sandule .... sincer la varsta ta, nu credeam ca mai crezi in `Mos Craciun :wink:
Mocaciuni nu exista :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de Digital »

Fiti cuminti, pentru un prejudiciu de 6000 - 7000 lei (salariu unui secretar de stat din MTS) un il da in judecata....... si popete stie foarte bine acest lucru :wink:
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sandule, poate ne spui si ce te-a facut sa facu pasul catre federatie ! Ai vazut vreun club cu pretentii sa il urmeze pe popescu ? Poate imi scapa ceva......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de cornelserbu »

Vladut Mateianu scrie:Sandule, poate ne spui si ce te-a facut sa facu pasul catre federatie ! Ai vazut vreun club cu pretentii sa il urmeze pe popescu ? Poate imi scapa ceva......
pai s-o fi gandit si el ca "Felicitari lui. Mie a inceput sa-mi placa. Sa vedem daca face ce a promis." :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de Bogdan Dragan »

cornelserbu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Sandule, poate ne spui si ce te-a facut sa facu pasul catre federatie ! Ai vazut vreun club cu pretentii sa il urmeze pe popescu ? Poate imi scapa ceva......
pai s-o fi gandit si el ca "Felicitari lui. Mie a inceput sa-mi placa. Sa vedem daca face ce a promis." :D
Asta da Nea Cornele...o replica mai buna de atat nici ca se putea! Like, like, like! :twisted:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de Vladut Mateianu »

cornelserbu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Sandule, poate ne spui si ce te-a facut sa facu pasul catre federatie ! Ai vazut vreun club cu pretentii sa il urmeze pe popescu ? Poate imi scapa ceva......
pai s-o fi gandit si el ca "Felicitari lui. Mie a inceput sa-mi placa. Sa vedem daca face ce a promis." :D
Cuvintele sunt ptr oamenii destepti. Faptele sunt ptr toti. Daca vrei sa profiti de o femeie frumoasa, o atragi in pat prin cuvinte iscusite....nu prin amenintari. Am crezut ca ma cunosti...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de gabi1 »

Acum 5 ani am fost cu un amic din Ciorogârla până la Dorohoi să-și cumpere un pui de ciobănesc Caucazian. De fiecare dată când mergeam pe la amic(uneori săptămânal) îi duceam cățelului câte ceva bun de papa și el se juca cu mine de nu mai scăpam de el. Când s-a mărit, avea 1an și ceva după ce ne-am jucat, stăpânul i-a dat un rasol de vacă fiert, m-am apropiat să-l admir cum ronțăia osul. Nu vă spun cum a reacționat crezând că osul său este în pericol. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
caraulea
Mesaje: 18
Membru din: Joi Apr 10, 2014 2:34

Re: Schimbari la FRPS: Popescu debarcat, Carstocea instalat!

Mesaj de caraulea »

Ce tot va mai ascundeti dupa degete sau din falsa politete....chiar nu stiti care a fost miza ?? "Ciolanul" a fost, pentru marea majoritate (99,9 %), tinta principala !!!
Chestii precum "...binele pescuitului" sunt de domeniul SF si praf in ochii eventualilor fraieri. Absolut toti nu au vizat altceva, mai ales ca se stia cine e Popescool.
Aaaaa, ca au mai existat si fraieri ce se vedeau mari antrenori, arbitri, sefi pe-acolo, asta e altceva.....doar vinatori de functii, sa fie si ei "cunoscuti" prin lume :lol: :lol: :lol: Domnilor care aveti "scoala" de antrenor, ce dreaq sa ii mai invatati voi pe campionii de la mondiale, atit pe cei de la spinning cit si pe cei de la crap ??!! mai ales ca an de an tehnicile sunt in continua schimbare...sunteti extraordinar de PENIBILI : :lol: :lol: Cind, unde, cine v-a "predat" tehnicile pescuitului competitional...Popescool ?? :lol: :lol: :lol: :lol: Sau pe ce criterii ati absolvit voi acele inalte "scoli" ??? :lol: :lol: :lol: :lol: Sunteti de toata jena mai baieti...si asta fara falsa stima si politete din partea mea, ca meritati din plin ceea ce vi se intimpla (mai ales pentru cei care au semnat "hirtii" :lol: :lol: :lol: ) Aroganta, in cazul vostru, e dusa la nivel de arta, mai ales ca unii dintre voi va mai si impaunati cu aceste "titluri" de doi bani, dar obtinute pe bani care i-a papat, cine altul, tot Popescool :lol: :lol: :lol: Acu' cine sunt fraierii, mai baieti ???!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”