Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi_Ionita
Mesaje: 307
Membru din: Mar Apr 01, 2008 10:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de Cristi_Ionita »

pai foarte rau ati facut fiindca inseamna ca ati incalcat cu buna stiinta regulamentul!
In viata sunt lucruri mult mai importante decat banii...doar ca iti trebuie o grama' de bani ca sa le cumperi.

BARICADA CARP CLUB

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de Dan Mitranescu »

Cristian Rudeanu scrie:@ Dan Mitranescu

Cine va dat dreptul celor ce a-ti pescuit in prima mansa la Darvari sa votati si in numele celor aflati la Hobaia? Daca noi votam ca la Hobaia se puncteaza doar bibanul? Sau doar salontele, ca sa pastram specificul competitiei!!!
Asta da !
Sunt sigur insa ca daca erati in locul nostru procedati la fel ... Poate nu in unanimitate ,dar sigur prin majoritate !

P.S. Dar la Hobaia cine v-a dat dreptul sa nu punctati tenul ? :D

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de Dan Mitranescu »

cornel rosioru scrie:@Dan Mitranescu
Atita timp cit exista un regulament se respecta, nu se modifica nimic, nici macar prin vot.

Vreau si eu asta mai ales daca este cel cips - fips .

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de dan cotelici »

Val Pangica jr scrie: Uita-te la Cotelici si gandest-te daca l-ai vrea coleg de balta macar la un pescuit de stavrizi ?!
Cine crezi ca-ti mai ia jignirile in seama :?:
Pana una alta eu m-am bagat. :lol:
Tu stai si comentezi , la comanda, de pe margine. :lol:
Eu sunt unul dintre cei care s-ai implicat in acest turneu, ca organizator si participant.
Tu esi un comentator. :lol: :lol: :lol: :lol:
Un pescar virtual. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The second best is the first loser!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de Dan Mitranescu »

Cristi_Ionita scrie:pai foarte rau ati facut fiindca inseamna ca ati incalcat cu buna stiinta regulamentul!
Daca vreti bataie 60 la 60 pe tot terenul este mult mai barbateste decat sa ne luam toti de o singura persoana ! :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de EX-UL »

@Dan Mitranescu

asta e pacatul neamului nostru - am ales numai prin "vot" de interes momentan , fara sa ne gandim ca o decizie de moment ne poate influenta pe noi sau pe copii nostrii - numai si numai in rau ! Am devenit un Cornel Dinu si va vorbesc numai in dodii , dar nu vreau sa creada lumea ca ma iau de cineva - pentru ca vina nu este numai a lui Victor Oana - ci este a unei slabe pregatiri si mentalitati generate prin "vot popular" , cert lipsa de experienta , pentru ca un pescar bun isi accepta standul si scoate din el ce poate mai bine .

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de cornel rosioru »

Dan Mitranescu scrie:
Cristian Rudeanu scrie:@ Dan Mitranescu

Cine va dat dreptul celor ce a-ti pescuit in prima mansa la Darvari sa votati si in numele celor aflati la Hobaia? Daca noi votam ca la Hobaia se puncteaza doar bibanul? Sau doar salontele, ca sa pastram specificul competitiei!!!
Asta da !
Sunt sigur insa ca daca erati in locul nostru procedati la fel ... Poate nu in unanimitate ,dar sigur prin majoritate !

P.S. Dar la Hobaia cine v-a dat dreptul sa nu punctati tenul ? :D
Organizatorul a anuntat cu 2 luni inainte ca nu se puncteaza tenul.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de Cristian Rudeanu »

@ Dan Mitranescu

Te cunosc si stiu ca esti un tip inteligent. Nu te preface ca nu intelegi, regulamentul a fost grav incalcat si mai mult decat atat modificarile acestuia au aplicate in mod arbitrar. Tu ai putut pescui pe o deschidere dubla decat a standului meu, unde am putut pescui pe directiile orelor 10 -12.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de EX-UL »

dan cotelici scrie:
Val Pangica jr scrie: Uita-te la Cotelici si gandest-te daca l-ai vrea coleg de balta macar la un pescuit de stavrizi ?!
Cine crezi ca-ti mai ia jignirile in seama :?:
Pana una alta eu m-am bagat. :lol:
Tu stai si comentezi , la comanda, de pe margine. :lol:
Eu sunt unul dintre cei care s-ai implicat in acest turneu, ca organizator si participant.
Tu esi un comentator. :lol: :lol: :lol: :lol:
Un pescar virtual. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1.Nu stiu daca le pricepi pe toate , dar macar din ce intelegi este bine ca te simti piscat un pic , inseamna ca macar prezumptia de minte in cap pe care ti-am acordat-o nu m-a inselat .
2.Eu m-am bagat odata si bine , prin februarie - martie si ti-am creat tie sansa sa scrii acum - daca erai barbat veneai acolo ca Serbu si Oana
3.Comentez , pentru ca imi da mana acum , tu ai facut- aiurea cind lotul national era cu medaliile la gat si sarbatoream - erau hotzi ! pentru ca au facut calificarea pe Hobaia
4.Cinste tie - poate unde ai organizat tu a iesit bine - cred ca aici un merit - de organizator esti bun , dar nu inteleg ce cautai si ca pescar ? Noroc ca evidenta "valorii" s-a exprimat dupa 2 etape !
5.Dragul meu , eu sunt un pescar care anul acest am zis Pass ( e criza ! :lol: ) , care comenteaza , cred eu corect , sustine , se implica si nu are grija ca jigneste pe cineva in postarile lui ( toti sunt atacabili cind o iau razna ! , mai ales eu :lol: :lol: )
6.sa stii ca pe WII cu fii-meu am capturi frumoase virtuale , dar cind deschid sectiunea de poze de pe laptop , toate virtualele palesc in fata atitor poze deosebite , din diferite balti , de aici de pe linga Bucuresti . Dar te-as necaji prea tare , daca dezvolt subiectul asta , prefer modestia .

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sedinta CDTA - TAVP CN Pescuit la Crap 2009

Mesaj de dan cotelici »

@Pangica
Diferenta intre noi e ca eu, indiferent unde m-am clasat, am participat.
Tu, ditamai VP al celei mai mari asociatii de pescari de crap din Romania nu ai avut sange sa te confrunti cu mine.Eu sunt jucator , tu comentator.Te-ai prins?
Ultima oară modificat Joi Iul 09, 2009 21:53 de către dan cotelici, modificat 1 dată în total.
The second best is the first loser!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”