sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns

sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

da
82
46%
nu
78
44%
indiferent
19
11%
 
Voturi totale: 179

nicu formescu
Mesaje: 30
Membru din: Joi Mar 17, 2011 1:06

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de nicu formescu »

pai la densitate mica de peste, cei din green lake ar trebui sa va simtiti ca acasa :lol:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de petre iulian »

:lol: :lol:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de Mihai Teodor »

pharaoh scrie: Din informatiile pe care le am se pare ca s-a schimbat de curand conducerea pazei, teoretic un lucru bun, deoarece vechea conducere nu prea era in relatii foarte bune cu pescarii sportivi.
Adica dl. Neacsu nu mai este? :?: :?:

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de pharaoh »

Se pare ca nu :D
Marius Sârbu

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de the mover »

nicu formescu scrie:pai la densitate mica de peste, cei din green lake ar trebui sa va simtiti ca acasa :lol:
Chiroiu4 are peste,mai greu este cu gasitu traseelor si apoi cu adusul pe saltea, :wink:
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de Mihai Teodor »

pharaoh scrie:... deoarece vechea conducere nu prea era in relatii foarte bune cu pescarii sportivi.
Imi pare foarte rau de dumnealui.Este un om foarte corect iar despre relatiile cu pescarii ce ar fi trebuit sa faca,sa-i lase sa fure??sportivi fiind ei.Am fost de nenumarate ori pe aceasta balta si am vazut multe dar am preferat sa stau in banca mea.Acest stimat domn Neacsu a fost mustruluit de conducere pt ca a indraznit sa controleze in masina la plecare niste invitati ai patronului.Si totusi cum am mai spus nu e treaba mea ,am vrut doar sa zic ca imi pare rau de acest om
imi cer scuze daca am deranjat pe cineva

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de pharaoh »

Cred ca domnul Neascu trebuia sa stie sa faca deosebire intre pescarii sportivi, prietenii patronului si alti pescari aterizati cu alte scopuri pe balta. Din pacate unii furau sau pescuiau fara echipament adecvat sau plateau pentru balta mare si pescuiau in cea mica si pescarii sportivi (care fie vorba intre noi sunt o mana de oameni pe Corbu) trebuiau sa suporte capriciile domnului Neascu. In rest, problemele dansului cu patronul sunt doar treaba lor. Si daca lipsa pestilor la socoteala din iarna trecuta e din cauza prietenilor patronului, probabil ca tot dl. Neascu e vinovat.
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de Mihai Teodor »

pharaoh scrie:. Si daca lipsa pestilor la socoteala din iarna trecuta e din cauza prietenilor patronului, probabil ca tot dl. Neascu e vinovat.
vinovat de ce ??? pt ca a cutezat sa-i controleze la portbagaj si acestia s-au simtit jicniti?

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de pharaoh »

Mihai Teodor scrie:
pharaoh scrie:. Si daca lipsa pestilor la socoteala din iarna trecuta e din cauza prietenilor patronului, probabil ca tot dl. Neascu e vinovat.
vinovat de ce ??? pt ca a cutezat sa-i controleze la portbagaj si acestia s-au simtit jicniti?
In nici un caz. Am si zis ca asta e problema dansului cu patronul. Sunt multe intamplari cu prietenii patronului. Care, de altfel, e si el un tip capricios si cu toane. In fine...sunt multe de zis, dar nu-si mai au rostul. Tot ce pot sa-ti spun este ca multi pescari au considerat asta ca fiind o veste buna, si asta spune totul.
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: sunteti de acord cu decizia luata de agvps?

Mesaj de Mihai Teodor »

Sincer sa fiu aceasta balta m-a cucerit in 2007 prin modul care am fost primit si tratat si nu in ultimul rand de densitatea si marimea pestilor(de atunci).Toata lumea mi-a vorbit frumos,m-au ajutat la incarcat,la descarcat si de atunci ,de fiecare data cand m-am dus sa pescuiesc ,am avut parte de acelasi tratament .Am recomandat si recomand cu placere aceasta balta.
Mircea si Stelu stiu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”