VINOVATUL ELIMINAT

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de oanavictor »

Sa gasit singurul vinovat pentru care Campionatul National si Campionatul Mondial nu se desfasoara in atenta supraveghere de organizator a APCR -ului pe Lacul Sarulesti .
Acesta este Oana Victor ,care cu nemaipomenita lui influenta a reusit sa atraga toate forurile competente din Romania si sa hotarasca ca acest Campionat National si Campionat Mondial sa se desfasoare la Corbu .
Dupa cateva luni bune de analiza a faptelor a avut loc si procesul .
Sau prezentat postarile de pe forumul Crapmania si dupa lungi deliberari sa luat urmatoarea hotare .

OANA VICTOR NU MAI ARE VOIE SA PESCUIASCA LA NICI UN CONCURS ORGANIZAT DE ANDREI VLADEANU PE LACUL SARULESTI .
ACEST LUCRU MIA FOST ADUS LA CUNOSTINTA DE CATRE DOMNUL RADUTA CU MENTIUNEA CA EL NU ARE NEVOIE DE SCANDAL LA CONCURSUL CARE INCEPE MAINE SI UNDE SUNT INSCRIS DE CATEVA LUNI .
PROBABIL CA IN CEL MAI SCURT TIMP O SA FIU DAT CU INTERDICTIE LA TOATE CENTRELE DE DIFUZARE A PRESEI CA NU CUMVA SA CUMPAR REVISTA UNDE ACEST INFRACTOR ESTE REDACTOR SEF SI O SA VORBEASCA SI CU CEI DE LA CABLU TV SA-MI FIE SCOASE DIN GRILA PROGRAMELE UNDE APARE .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de dan _city_center »

oanavictor scrie:Sa gasit singurul vinovat pentru care Campionatul National si Campionatul Mondial nu se desfasoara in atenta supraveghere de organizator a APCR -ului pe Lacul Sarulesti .
Acesta este Oana Victor ,care cu nemaipomenita lui influenta a reusit sa atraga toate forurile competente din Romania si sa hotarasca ca acest Campionat National si Campionat Mondial sa se desfasoare la Corbu .
Dupa cateva luni bune de analiza a faptelor a avut loc si procesul .
Sau prezentat postarile de pe forumul Crapmania si dupa lungi deliberari sa luat urmatoarea hotare .

OANA VICTOR NU MAI ARE VOIE SA PESCUIASCA LA NICI UN CONCURS ORGANIZAT DE ANDREI VLADEANU PE LACUL SARULESTI .
ACEST LUCRU MIA FOST ADUS LA CUNOSTINTA DE CATRE DOMNUL RADUTA CU MENTIUNEA CA EL NU ARE NEVOIE DE SCANDAL LA CONCURSUL CARE INCEPE MAINE SI UNDE SUNT INSCRIS DE CATEVA LUNI .
PROBABIL CA IN CEL MAI SCURT TIMP O SA FIU DAT CU INTERDICTIE LA TOATE CENTRELE DE DIFUZARE A PRESEI CA NU CUMVA SA CUMPAR REVISTA UNDE ACEST INFRACTOR ESTE REDACTOR SEF SI O SA VORBEASCA SI CU CEI DE LA CABLU TV SA-MI FIE SCOASE DIN GRILA PROGRAMELE UNDE APARE .

nu cred..este o gluma?...
BARICADA CARP CLUB

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de oanavictor »

Nu este nici o gluma ,este cat se poate de serioasa treaba .
OARE CINE URMEAZA LA RAND !!!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
constantin emilian
Mesaje: 257
Membru din: Dum Mai 20, 2007 21:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de constantin emilian »

O faza foarte urata din partea domnului Raduta.

Cei implicati in fenomenul CN ar trebui sa inteleaga ca asa o pista ca cea de la Corbu nu a mai avut Romania. Deci bravo celor implicati in promovarea acestui proiect. Nu e decat un pas inainte pentru pescuitul competitional din Romania.
Investitia este enorma. Pana si echipele straine care au vizitat balta chiar in timpul desfasurarii competitiei RIG Service au fost foarte uimite de amenajarile din incinta piscicola.
"Everything you can imagine is real"
Canalul Coledoc, Sat Duoden.

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de matei1971 »

Ce va mira, traim in romania!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de Lucian Manea »

Urat ce i s-a intamplat domnului Oana.

Ar fi totusi momentul ca domnul Oana sa-si dea interesul mai mult pentru a readuce pe harta pescuitului C&R din Romania o balta precum Darvari. Si cu siguranta asta ar fi un raspuns pe masura oferit domnului Raduta.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
cristi big carp
Mesaje: 95
Membru din: Mar Oct 18, 2011 12:56

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de cristi big carp »

Domnul Raduta a procedat foarte corect,voi va dati cu parerea ca nu a procedat corect si nu stiti ce discutii au fost de sa ajuns la aceasta eliminare,nu mai sariti chiar asa in apararea d.lui oana daca nu stiti ce sa intamplat :wink: :wink: :wink:
MEET CARP COMPANY!!!
CAPTURA VINE DE LA NOI!
http://www.meetcarp.ro
http://www.cpk.ro

Cpk Carp&More

Cristi Baciu

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de oanavictor »

cristi big carp scrie:Domnul Raduta a procedat foarte corect,voi va dati cu parerea ca nu a procedat corect si nu stiti ce discutii au fost de sa ajuns la aceasta eliminare,nu mai sariti chiar asa in apararea d.lui oana daca nu stiti ce sa intamplat :wink: :wink: :wink:
pai spune tu ce sa intamplat ,ce discutii au fost , cine a participat la discutii si care a fost motivul discutiei si cum sa ajuns la aceasta hotarare si motivatia ei .
Asta ca sa nu-si mai dea nimeni cu parerea .
Discutia a fost una singura si anume ca am fost sunat de Raduta sambata la ora 16 spunandu-mi ca i-au fost prezentate niste postari ale mele de pe crapmania unde tin partea agvps-ului privind organizarea campionatului national la corbu si atac organizarea de catre apcr a campionatului .
asta a fost toata discutia ,eu precizandu-i ca nu am postat nimic rau depre sarulesti dar am considerat ca nu este potrivit pentru disputarea unui campionat mondial .
Tot odata i-am reprosat ca nu trebuie sa se bage sa rezolve el un conflict care este de cativa ani intre vladeanu ,rosioru si mine ,iar daca face acest lucru si-a ales un cal mort .
El a spus ca a luat aceasta decizie fiindui frica sa nu existe un conflict in timpul concursului intre mine si conducatorii apcr .
DACA TU STI ALTCEVA TE ROG SA SPUI .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de Vladut Mateianu »

cristi big carp scrie:Domnul Raduta a procedat foarte corect,voi va dati cu parerea ca nu a procedat corect si nu stiti ce discutii au fost de sa ajuns la aceasta eliminare,nu mai sariti chiar asa in apararea d.lui oana daca nu stiti ce sa intamplat :wink: :wink: :wink:
Tu cine mai esti de te pricepi asa bine ? :roll: Angajat pe la Raduta sau de unde sti tu ? Si prezinta-te inainte sa-mi raspunzi....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cristi big carp
Mesaje: 95
Membru din: Mar Oct 18, 2011 12:56

Re: VINOVATUL ELIMINAT

Mesaj de cristi big carp »

oanavictor scrie:
cristi big carp scrie:Domnul Raduta a procedat foarte corect,voi va dati cu parerea ca nu a procedat corect si nu stiti ce discutii au fost de sa ajuns la aceasta eliminare,nu mai sariti chiar asa in apararea d.lui oana daca nu stiti ce sa intamplat :wink: :wink: :wink:
pai spune tu ce sa intamplat ,ce discutii au fost , cine a participat la discutii si care a fost motivul discutiei si cum sa ajuns la aceasta hotarare si motivatia ei .
Asta ca sa nu-si mai dea nimeni cu parerea .
Discutia a fost una singura si anume ca am fost sunat de Raduta sambata la ora 16 spunandu-mi ca i-au fost prezentate niste postari ale mele de pe crapmania unde tin partea agvps-ului privind organizarea campionatului national la corbu si atac organizarea de catre apcr a campionatului .
asta a fost toata discutia ,eu precizandu-i ca nu am postat nimic rau depre sarulesti dar am considerat ca nu este potrivit pentru disputarea unui campionat mondial .
Tot odata i-am reprosat ca nu trebuie sa se bage sa rezolve el un conflict care este de cativa ani intre vladeanu ,rosioru si mine ,iar daca face acest lucru si-a ales un cal mort .
El a spus ca a luat aceasta decizie fiindui frica sa nu existe un conflict in timpul concursului intre mine si conducatorii apcr .
DACA TU STI ALTCEVA TE ROG SA SPUI .
nu asta e tot ce stiu si eu,asta trebuia sa spuneti de la inceput cand a.ti deschis topicul sa citeasca cei cre si-au dat cu prerea,dar eu nu trebuia sa ma bag in aceasta discutie, AV ESTE CA TATAL MEU si din aceasta cuza ma cam luat valul,IMI CER SCUZE
MEET CARP COMPANY!!!
CAPTURA VINE DE LA NOI!
http://www.meetcarp.ro
http://www.cpk.ro

Cpk Carp&More

Cristi Baciu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”