P-LINE 2011

Moderatori: carpdiscount.ro, stress, coco carpdiscount

Încuiat
Avatar utilizator
Vlad_Mihai
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 199
Membru din: Lun Apr 21, 2008 13:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: P-LINE 2011

Mesaj de Vlad_Mihai »

Din pacate nu am apucat sa masuram firul dar in cel mai scurt timp vom face publice rezultatele...

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: P-LINE 2011

Mesaj de doru_croc »

Vreau sa fac o reclamatie la protectia consumatorului, profitand si de faptul ca sunt prieten cu vicepresedintele.
Am cumparat doua role de 1000m de fir P-line CX Premium Moss Green de 0,40 sa echipez 4 tamburi de bblc, care se stie ca au capacitatea de 400m de 0,40. Surpriza! Dintr-o rola am umplut 3 tamburi si am o mare dilema. Sa reclam Carpdiscount ca mi-a vandut mai mult fir sau Shimano ca nu corespunde cantitatea de fir cu specificatia de pe tambur. Presimt ca nu voi putea dormi la noapte. Donez restul de fir primului doritor care ma contacteaza pe mp.
O seara buna si vesela :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: P-LINE 2011

Mesaj de Cristi Matei »

:lol:

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: P-LINE 2011

Mesaj de robyvan »

robyvan scrie:
Vlad_Mihai scrie:Nu era nevoie de scuze publice, multumim oricum pentru intelegere, la urmatorul colet o sa aveti o surpriza. Multumim !
chiar voi comanda niste fire :D :D
am primit coletul cu firul si plumbii.....si surpriza este pe gustul meu :D :D :D :D ...multumesc.
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: P-LINE 2011

Mesaj de stress »

doru_croc scrie:Vreau sa fac o reclamatie la protectia consumatorului, profitand si de faptul ca sunt prieten cu vicepresedintele.
Am cumparat doua role de 1000m de fir P-line CX Premium Moss Green de 0,40 sa echipez 4 tamburi de bblc, care se stie ca au capacitatea de 400m de 0,40. Surpriza! Dintr-o rola am umplut 3 tamburi si am o mare dilema. Sa reclam Carpdiscount ca mi-a vandut mai mult fir sau Shimano ca nu corespunde cantitatea de fir cu specificatia de pe tambur. Presimt ca nu voi putea dormi la noapte. Donez restul de fir primului doritor care ma contacteaza pe mp.
O seara buna si vesela :lol:
Ofer pret bun pt firul ramas cu conditia ca pe rola sa fie mai mult de 2m :lol:
stefan avram

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: P-LINE 2011

Mesaj de doru_croc »

robyvan scrie:
robyvan scrie:
Vlad_Mihai scrie:Nu era nevoie de scuze publice, multumim oricum pentru intelegere, la urmatorul colet o sa aveti o surpriza. Multumim !
chiar voi comanda niste fire :D :D
am primit coletul cu firul si plumbii.....si surpriza este pe gustul meu :D :D :D :D ...multumesc.
O fi renuntat Coco la ceva din cota lui? Atunci se pare ca aveti gusturi comune :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: P-LINE 2011

Mesaj de robyvan »

:wink: :D :D :D
slowly we rot- by Obituary

cata79
Mesaje: 280
Membru din: Mie Iul 07, 2010 17:48
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: P-LINE 2011

Mesaj de cata79 »

a masurat cineva cel de 0,23 e de 0,23 sau de mai mult
cum se comporta ?

Avatar utilizator
coco carpdiscount
Mesaje: 513
Membru din: Vin Iun 03, 2005 23:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: P-LINE 2011

Mesaj de coco carpdiscount »

Dimensiunile date de producator sunt foarte aproape de realitate. Este unul dintre cele mai bune fire pentru aruncari la distanta.
Nu bei, nu prinzi !!
Porcul tot porc ramane :) !

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: P-LINE 2011

Mesaj de popescu59 »

Nu te supara de intrebare situl e actualizat de curind ? Ce este acolo gasim azi la comanda? Am incercat sa sun dar nu raspunde nimeni .

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “CARP DISCOUNT”