O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Moderatori: petre iulian, George-Alexandru

Monstrul
Mesaje: 14
Membru din: Lun Iun 07, 2010 18:47

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de Monstrul »

Felicitari baieti!

Ce-i frumos si Domnului ii place.... lacul Chiroiu ,pestele ,pescarii..... :lol:

Si noua la fel + recordurile... sper ca va fi doar inceputul acestui topic :roll: 8) 8) 8)
The Dancers - you'll never drink alone!

Avatar utilizator
tudor-dani
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Mar 06, 2010 11:20

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de tudor-dani »

petre iulian scrie:I/ai luat lui Cristi Trofim captura lacului pe anul asta asa ca prevad o saptamana zbuciumata pentru el ca si anul trecut a fost "furata" de cineva cu unul de 16,700 parca . Sunt pesti bagati de mine personal si de 19 kg si ce are in balta vechi nu pot spune ce dimensiune au .....oricum are si balauri :wink: .

Vreau sa fac un concurs de 96 ore numai pe bile sa vedem ce piese ies la iveala ca sunt curios si eu :wink:
Ar trebui sa insiste saptamana asta pentru ca vreau sa ma intorc curand :lol: ,am incredere in ce spui si
cred ca sunt monstri si mai mari + ca vreau sa-mi imbunatatesc recordul personal iar Chiroiu e o balta
care imi prieste...apropo ,Sorel poate sa confirme,cred ca la ultima partida de pe Chiroiu 2010 ,in ultima zi ,la ultima lanseta ,tot pe la orele 12,inainte de plecare, a venit un vanjos la 10,5 kg fiind captura partidei asa ca ...
Am pus o poza cu inculpatul :)
Fişiere ataşate
Chiroiu 1.jpg
Chiroiu 1.jpg (232.2 KiB) Vizualizat de 1717 ori

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de Sorel »

Pai si nu crezi ca ti s-a cam terminat norocul....in 2010 record, in 2011 record(deocamdata).....cre ca tre' sa faci si o pauza....mai lasa si pe altii :wink: :wink: .....

Avatar utilizator
tudor-dani
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Mar 06, 2010 11:20

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de tudor-dani »

Apropo LAO,ca sa intelegi ce inseamna paza pe Chiroiu :lol: ,asta era in 2010...
Fişiere ataşate
Chiroiu 11.jpg
Chiroiu 11.jpg (34.46 KiB) Vizualizat de 1707 ori

Avatar utilizator
tudor-dani
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Mar 06, 2010 11:20

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de tudor-dani »

Sorel scrie:Pai si nu crezi ca ti s-a cam terminat norocul....in 2010 record, in 2011 record(deocamdata).....cre ca tre' sa faci si o pauza....mai lasa si pe altii :wink: :wink: .....
Lasa , lasa ca sunt dulapi pt. toti...

Avatar utilizator
a1mer
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 2:31
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de a1mer »

Felicitarile mele baieti.O sa ne vedem pe balta...am de gand sa stau pe pontonul 4 cateva zile dar astept sa se mai indrepte vremea.Voi pescui fara nadit doar bile de 24 si meltex impreuna cu carlige nr 2 si fir de 41.
Fir intins la toata lumea.
ps: Iulica iti garantez ca acel concurs de 96 ore numai pe bile va fi un succes enorm pentru balta Chiroiu 4 si atunci se va vedea ce zace in balta aia...mai ales daca participa pescari buni.
Trofim Cristian

CS Green Lake

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Despre ce concurs este vorba ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: O fi record pe 2011 pe Chiroiu 4?

Mesaj de Lao »

tudor-dani scrie:Apropo LAO,ca sa intelegi ce inseamna paza pe Chiroiu :lol: ,asta era in 2010...
Eu stiu ce era si in 2009, dar nu am apucat sa fac poze la pui. ;)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “CHIROIU 4”